Pierwsza polska strona o TT!

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 19:53, śr, 28.maja 2008

Żeby zrozumieć fenoem TT i Garego Barlowa trzeba poczuć "A milion love songs", Why can't I wake up with you" i oczywiście "Pray" ale to same single wiec oczywiście aż tak sie nie liczą. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidzia
Fan
Fan

Postautor: Lidzia » 23:23, pt, 27.cze 2008

Another crack in my heart. Boskie. Posluchajcie ci co nie znaja :)

http://pl.youtube.com/watch?v=nWmn3X5oCiE

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 11:00, sob, 28.cze 2008

Dzieki Lidzia za przypomnienie o tym kawałku. :wink:
Obrazek

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 13:40, sob, 28.cze 2008

Lidzia pisze:Another crack in my heart. Boskie. Posluchajcie ci co nie znaja :)

http://pl.youtube.com/watch?v=nWmn3X5oCiE

Właśnie skończyłam to słuchac. Tak sama z siebie. A tu proszę. A zgadzam się, że ładna pieśń.

Slow
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Slow » 21:45, pn, 11.sie 2008

...Aguśka... pisze:Żeby zrozumieć fenoem TT i Garego Barlowa trzeba poczuć "A milion love songs", Why can't I wake up with you" i oczywiście "Pray" ale to same single wiec oczywiście aż tak sie nie liczą. :wink:

why can't i wake up with you jest mega, oczywiście mówię o wersji albumowej TT&P.
To że produkcja brzmi, jak z innej epoki (lata 80. dream pop, jak się patrzy, no!) tylko dodaje jej uroku. w tej piosence strasznie dużo się dzieje, bardzo ładne momenty instrumentalne przed i po 'przejsciu'. no i bardzo składne zakończenie. O właśnie, podoba mi się cała składnia tej piosenki.

z kawałków niesinglowych zawsze numerem jeden było Never Want To Let You Go - nie wiem, kto wpadł na pomysł umieszczenia tego utworu na TT&P, ale to brzmi, jak coś z dyskografii Sade normalnie! Świetne chórki ma ten kawałek.

Póxniej momenty TT mieli jeszcze na albumie ECH. Zreszta cały ten album jest b.dobry za wyjątkiem Broken your heart, Love Ain't Here... i Babe. Niedawno dowiedziałam się, że ten album był nominowany do prestiżowej Mercury Prize <szok>

Nobody Else to była raczej wtopa, aczkolwiek bardzo lubię Sunday to Saturday i the day after tomorrow (Back fo Godd i - zwłaszcza - Never Forget są poza kategorią)

Wróć do „Informacje (TT)”