Konferencje prasowe TT

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Konferencje prasowe TT

Postautor: Joanna » 07:42, pn, 23.paź 2006

Oto kawałek konferencji prasowej z Take That 21.10.2006 w Hamburgu.

Mark Owen najpierw podziękował za tak liczne przybycie. Howard chciał coś powiedzieć po niemiecku ale stwierdził tylko " Mein Deutsch ist schaise" :D Na to moderator Kai Pflaume odpowiedział ,że z tym tekstem Robbie przejechał całą trasę po Niemczech :D
Take That opowiadali o nowym albumie oraz trasie po Anglii. Na pytanie kiedy będzie trasa w Niemczech Gary odpowiedział, że narazie nie ma co mysleć o trasie skoro nawet niewiadomo jak się płyta sprzeda. Kai powiedział im, że podczas gali dostaną nagrodę ( złoty Otto) na co TT zaskoczeni " For what? - The worst Comeback ever?"

Kai zapytał czy nadal rzucają dziewczyny miśki na scene
Gary: Nie, teraz rzucają swoje dzieci :D
Howard: Teraz rzucają duuuuuuuuuże staniki

Czy przeszkadza wam określenie Boyband?
-Nie, ale powinnismy się określać teraz jako "Old-man-Band". Staliśmy się starsi, mamy dzieci.

Na pytanie czemu wtedy sie rozpadli odpowiedzieli, że zawsze chcieli się rozejść będąc na topie.

Opowiadali o kręceniu teledysku w Islandii i o tym,że zawsze chcieli tam pojechać więc postanowili nakręcić tam clip.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeżeli ktoś będzie nagrywał dzisiejszy program o Take That na Vivie to dajcie znać ok?
Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 09:24, pn, 23.paź 2006

...Aguśka...
Acha jak ktoś moze to niech nagra ten program na vivie i wrzuci na naszego rapida było by fajnie coś takeigo zobaczyć

ja chyba nagram jesli zdarze do tej godziny wrocic- ale powiedzcie mi jak go niby potem na rapid chcecie wrzucic? piosenka ładna,ale znow Gary gra glowne skrzypce,ciekawe jak bedzie z innymi songami :roll:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:34, pn, 23.paź 2006

Ogladnelam programik na vivie.....hmmmm....to byla tylko premiera najnowszego teledysku TT.Nie ma chyba sensu wrzucac na rapida bo jest on przeciez w necie.Ale jak ktos jest chetny to ok....wrzuce. :wink:

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 16:50, wt, 24.paź 2006

Rany, jak Mark pięknie wyszedł na tych zdjęciach...nie wiem skąd mi się to wzięło, ale darzę go ogromną sympatią...idę poszukać tego teledysku, bo sama piosenka nawet nawet, niczego sobie;)
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

kingus

Postautor: kingus » 16:59, pn, 30.paź 2006

jejku wiecie sorki za mój refleks ale dopiero dziś usłyszałam, a właściwie przypadkiem zobaczyłam w tv teledysk Patience i zszokowałam się b pozytywnie :!: :shock: Gary ma zupełnie inny głos, nie wyje tak jak zwykle :lol: w ogóle nie przypomina mi to 'tamtego' TT :lol: :lol: ja tam może sie nie znam na nich, bo nie za wiele ich piosenek znam, ale Patience jest świetna :shock: cały czas jej w kółko słucham :lol: :twisted:
normalnie sie zakochałam :lol:

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 15:45, śr, 16.maja 2007

Mam w końcu w całości całą tą konferencję. Tłumaczenie zajęło troszkę czasu dlatego umieszczam narazie pierwszą część.Uśmiałam się przy tym niesamowicie :D
Objaśnienia skrótów:
M- Mark Owen
G- Gary Barlow
H- Howard Donald
J- Jason Orange
P- prowadzący

P :Jakie to uczucie wrócić do Niemiec po 10 latach?
G: Super, prawda?
M: Tak, Niemcy były zawsze przyjaznym krajem dla nas. Niemcy były również krajem, w którym zdecydowaliśmy że chcemy nagrać płytę razem.
P: Ile dziewczyn czekało dziś na was na lotnisku?
M: 2
H: Każdy z nas zajął się różnymi projektami przez te 10 lat. Ja byłem np. DJ-em i dużo grałem w Niemczech. Niemcy zawsze byli mili dla mnie i myslę że dla reszty też.
P: Pamiętacie wasz ostatni występ w Niemczech?
M: Pamiętam że kręcilismy w Berlinie nasze video pt "Live in Berlin". Pamiętam też nasze ostatnie występy w tv.
G: Czy to nie było Wetten dass?
P: Tak to było Wetten dass w Dusseldorfie.
G: Z "curly man"?( Garemu chodziło o prowadzącego, który ma kręcone włosy)
P: Tak z curly manem :D Powiem mu to :D Nazywają cię "curly man". Będzie zachwycony :D
P: Jakie macie plany na nastepny tydzień? Wasz album wychodzi w listopadzie. Napisaliscie piosenki sami?
H: Tak. To jest ta róznica. Wszyscy razem współpracowalismy podczas tego albumu. Album nagraliśmy bardzo szybko, było bardzo łatwo dzięki naszej przyjazni. Ten album jest lepszy niż nasze poprzednie. Wcześniej współpracowaliśmy z różnymi producentami teraz tylko z jednym.
M: Bo tym razem było nas stać tylko na 1 producenta :D
P: Czego możemy oczekiwać po waszych występach na żywo? Będziecie znów tańczyć? Czy tylko siedzieć na krzesłach? Czy...
G: To było dla nas spore zaskoczenie w zeszły listopad w Anglii. Oddaliśmy bilety do sprzedaży, pewnego dnia obudziliśmy się i okazało się że sprzedalismy 6 tyś biletów...
P: Tak naprawdę było to 7 tyś :D
G: A więc sprzedalismy 8 tyś biletów :D Póżniej pomysleliśmy sobie "Super Super" a potem „ Zaraz zaraz co my teraz zrobimy?” :D Zdaliśmy sobie sprawę że to nie jest takie proste. Spędziliśmy dużo czasu siedząc przy stole, rozmawiając o tym jakie piosenki zaśpiewamy i jak je będziemy wykonywać. Myślę że znalezliśmy złoty środek. Mamy teraz po 35 lat ale chcieliśmy aby w naszym show nie zabrakło dramatyzmu i widowiska. Nie jestesmy grupą która siedzi przy pianinie i śpiewa na siedząco.
P: Jason jak się dziś czujesz? :D ( Prowadzący zapytał o to gdyż Jason w ogóle się nie odzywał i wyglądał jakby przysypiał :D )
J: Tak, tak :D Czuję się dobrze :D
P: Co jadłeś dziś na sniadanie?
J: Musli i .....tost.
P: Już w Niemczehc?
J: Zaraz gdzie ja byłem dziś rano? :D Gdzie jesteśmy teraz?J :D To było w domu w Londynie. Tak musli i tost. Właściewie to teraz jestem głodny. Zamówilłem sobie już włoskie jedzenie.
P: Robiliście wczesniej bardzo dużo sesji zdjęciowych szczególnie dla Bravo. Mam dziś jedno przy sobie.
G: o nie :D
P: macie pojęcie o jakie zdjęcie mi chodzi?
G: To z gołymi tyłkami?
J: To będzie upokarzające prawa? :D
Prowadzący wyciągnął zdjęcie TT z samego początku kariery w samych bokserkach.
G:AAA to klasyczne..było robione w zeszły tydzień :D
P: Ale tu już coś nie pasuje...( Prowadzący skreślił robbiego ze zdjęcia) A przy okazji byliście na koncercie Robbiego?
M: Nie , nie mielismy okazji. „Zangazowalismy”Roba trochę do naszej trasy. Pamiętacie starą piosenkę „could it be magic?”
Cisza na widowni.
G: Najwidoczniej wileki hit w Niemczech :D :D
M: A więc podczas tej piosenki Rob był jako hologram na scenie, to było super.Były słuchy że może wystąpi z nami ale nie wyszło. Może kiedyś w przyszłości ale jeszcze nie teraz.Rob radzi sobie nieżle w Niemczech, jest tu naprawdę bardzo popularny.
P: A jego niemiecki jest bardzo dobry. Mówi prawie tak samo dobrze jak Howard a z tymi 3 słówkami przejechał całą trasę :D A Wy przyjedziecie na trasędo Niemiec?
G: Myślę że teraz byłoby szaleństwem z naszej strony mówiąc dziś „ Jedziemy w trasę” chociaż nie sprzedaliśmy tu jak na razie ani 1 płyty. Plan jest taki jeśli płyta sprzeda się dobrze to na pewno przyjedziemy. Trasa jest dla nas czymś wyjątkowym, uwilebiamy grać koncerty. Poza tym lubimy jak jest dużo ludzi bo wtedy nie widza jak bardzo nieutalentowani jesteśmy :D
P: Dziś otrzymacie nagrodę..
M: Naprawdę??
P: Tak naprawdę. Nie wiedzieliście o tym? Pamiętajcie że nie wiecie tego ode mnie :D
M: Ciekawe za co?
H: Najgorszy powrót wszechczasów :D
P: Tego jeszcze nie wiemy :D Zobaczymy.. :D
Pytanie z widowni: Jaka jest różnica między waszymi starymi albumami a tym najnowszym?
M: Przede wszystkim pisaliśmy wspólnie wszystkie piosenki. Słychać tą naszą indywidualność, doroślismy teraz. Wcześniej byliśmy młodzi i nie wiedzieliśmy kim naprawdę jesteśmy. Teraz stalismy się trochę niezależni. To jest chyba najszczersza płyta jaką stworzyliśmy.
J: Poprzednim razem były to piosenki Garego które tylko śpiewaliśmy albo Bee Gees :D
Pytanie z widowni: Powiedzcie coś o decyzji o powrcie. Czyj to był pomysł?
G: To nie była chwila. To się zaczęło gdy wydaliśmy składankę z największymi przebojami, zaczęło nam brakować Niemiec, Europy, tego wszystkiego, tej chemii. Nie wiedzieliśmy czy jest jeszcze zainteresowanie nami, nie było nas tak długo jako grupa a to wszystko było tak duże. Niektóre gazety rozpoczęły kampanię mówiąc że wracamy na scenę. Ciągle nas pytali o to i myslę że teraz odpowiem na twoje pytanie..to było w ciemnym barze :D w Londynie..
M: Przy winie, wódce..
G: A Jason pił wtedy herbate :D
P: Czy ktokolwiek zapytał Robbiego czy chciałby dołączyć do was?
Wszyscy: Tak!!!
P: I co powiedział?
J: Powiedział nie :D ....podziękował za to że go zapytalismy, był naprawdę wzruszony że pytamy go osobiście ponieważ gdy oświadczyliśmy że wracamy na trasę prasa ciągle pytała czy Robbie dołączy do nas. Mówiliśmy wtedy że Robbie jest zaproszony. Ja osobiście zadzwoniłem do niego i zapytałem czy chciałby do nas dołączyć że chcielibyśmy cię mieć razem z nami ale żeby być fair zdecydował się na swoją trasę, którą miał już podpisaną.
M: W niemczech :D To wszystko wasza wina :D
J: Jego trasa była na cały świat, nie miał po prostu czasu.
P: Czy fanki dalej rzucają miśki na scenę?
G: Nie, tym razem rzucają swoimi dziećmi :D
Pytanie z widowni: Jak to było znów kręcić wspólnie klip?
M: Kręciliśmy ten klip na Islandii. Było bardzo miło. Ten klip jakby opowiadał historię jak to grupa znów zaczyna być razem, każdy miał swoją podróż przez te 10 lat. Pamiętam jak mówiliśmy do siebie „ Wow znów kręcimy razem teledysk” . Przez ostanie lata zajęlismy się solowymi karierami. W zeszłym roku byłem w Niemczech...dziekuje wszystkim którzy byli :D Ale coś się dzieje kiedy zaczynasz tworzyć w grupie, to jest takie uczucie którego nie mam występując solo. To się dzieję gdy jestem z resztą chłopaków. Kiedy się rozstalismy 10 lat temu myslałem że to odpowiedni czas na to, pracowaliśmy 5,5 roku było ciężko. Cieszę się że nie zmusiliśmy się by grać przez parę kolejnych lat bo ludzie by się nami znudzili. To co się stało w ostatnim roku...to tez był odpowiedni moment na to. Tak ale video jest fajne.. :D
G: a tak w ogóle to zawsze chcielismy wybrać się do Islandii.
P: Cieszycie się na wasz pierwszy występ telewizyjny dziś?
G: Tak, teraz płacimy 50 tysięcom ludzi aby przyszli :D
KONIEC CZĘSCI PIERWSZEJ!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 15:56, śr, 16.maja 2007

Jestem zachwycona :oklaski: :oklaski: :oklaski: :klaszcze:
czekam na dalsza czesc
:D:D

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 16:55, śr, 16.maja 2007

Druga część konferencji

Pytanie z widowni: Właśnie wyszło wasze dvd koncertowe.Kiedy wyjdzie ono w Niemczech? Która z piosenek podobała się wam najbardziej? „ Relight my fire”? A może coś innego?
J: Czekaj, zadałaś chyba z 7 pytań :D Powoli...w Niemczech wyjdzie za parę tygodni...to było pierwsze pytanie, Mark co było potem?
M: Twój ulubiony moment podczas koncertu
J: Moim ulubionym było powsatnie boybandu
Wszystkich was?
M: Ja lubię „Relight my fire”. Nie chcę powtarzać się za Jasonem bo „Powstawanie boybandu” było dla nas wszystkich ważne ale ja lubię udzielać innych odpowiedzi :D To było fajne, całe te show, była z nami Lulu. Pamietacie Lulu? Na początku byłem przerazony gdy po raz pierwszy graliśmy to na stadionie przed tyloma ludzmi. To było niesamowite
G: Mi się podobało otwarcie. Widownia była niesamowita. Uwielbiam gdy widownia krzyczy za tym pierwszym razem gdy wchodzisz na scenę , mogę patrzeć na wszystkich, to jest cudowne.
H: dla mnie było to tango. Dla nas wszystkich był to zupełnie inny rodzaj tańca, to było trochę wyzwanie dla nas. Byliśmy nieco stremowani, mielismy tancerkę tango ale myslę że podołaliśmy temu zadaniu.
P: Jakie są wasze ulubione stare piosenki?
H: Why can’t I wake up with you.
G: Back for good.
M: Pray
Jason patrzy na okładkę płyty, cała sala pęka ze śmiechu.
H: Zapomniał jak się nazywają.
J: „Once you’ve tasted love” i oczywiscie "Back for good" ...to jest świetna piosenka.
P: Ile maja lat teraz twoje dzieci?
G:27...nie..4 i 6
P: Czy dzieci słyszały wasze nowe piosenki?
G: Taak. Dzieci też są z nami na trasie
P: Macie w ogóle pojęcie co się działo z wszystkimi dziewczynami po waszym rozpadzie?
M: Myślę że wszystkie przerzuciły się na Boyzone.
P: Nie, nie sądze. Mielismy specjalne numery telefonów dla fanek...
Jakaś laska z widowni: Tak, ja tez tam dzwoniłam.
M: Ja też.
Jakaś laska z widowni: Póki się tam dodzwoniłam minęły 3 dni...
M: I jak tam było?
Jakaś laska z widowni: strasznie
M: Tak jak mówiłem rozstalismy się bo czulismy że nadszedł ten właściwy czas na to. Gdybyśmy zostali jeszcze na jakies 2 lata ludzie by się znudzili nami a tak to ty przynajmniej masz jakies miłe wspomnienia z nami.
Ta laska z widowni coś tam mówiła ale nie było jej dobrze słychać.
J: Czy ty odbierałas te telefony?
M: A pamietasz jak ja dzwoniłem?? ( udając że płacze) „ Nie wiem co mam teraz robić”...

Koniec części drugiej...brak sił
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:51, śr, 16.maja 2007

a można to zobaczyc? jest na youtubie w kawałkach albo całość gzieś jest i mozna sciagnać??

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 16:26, sob, 26.maja 2007

bedzie cos jeszcze w tym temacie :?: bo nie wiem jak sie dalej to potoczyło i nie moge skomentować
Obrazek

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 17:51, sob, 26.maja 2007

Zostały może z 3-4 pytania do przetłumaczenia więc możesz Aguśka śmiało komentować :D
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 19:05, sob, 22.lis 2008

i sie nie doczekałam tych 5 ostatnich pytań...

konferencja prasowa z 18.11.2008 też z Niemiec

http://www.take-that.de/

większości nie jarze
Obrazek

Wróć do „Informacje (TT)”