Wywiad

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 11:38, pt, 06.paź 2006

Interview ...Zeitung "Stern"
Robbie Williams über Take That "Come Back":
S: Was sagst Du dazu das TT zurück kommen??
RW : Das ist nicht mehr meine Sache...Ich habe damit nicht mehr zu tun.
S: Warum sagst Du so was??? TT hast du doch deine kariere zu verdanken.
RW: Das stimmt garn nicht. Das was ich jetzt habe,habe ich nur mir zu verdanken. TT war für mich nur guter start im meine kariere.
S: Magst Du die Jungs von TT nicht???
RW: Ich habe nicht gesagt das ich die nicht mag. Wir haben ganz viele gute zeiten zusammen erlebt aber auch schlechte.
S: Die Jungs kommen jetzt zurück und die möchten das Du mit kommst.Was sagst Du dazu???
RW: Warum soll ich das machen??? Ich habe doch erreicht was ich wollte (lacht).Die Jungs glauben das die jetzt wieder große Kariere machen . Das glaube ich aber nicht. Boysband Zeiten sind jetzt vorbei. Natürlich gibt´s welche aber die sind jung und schön (lacht).
S: Gib mir bitte ein Grund warum willst Du nicht nur einmal mi TT singen?
RW: Weil ich glaube das daß mir schadet würde. Warum soll ich mich lächelich machen ??? Ich habe meine Fans und die wollen Rob sehen...Rob der ALEINE auf der Bühne steht, singt,tanzt und macht gute Show. Ich brauche kaine Hälfer (lacht).
S: Glaubst Du das die Jungs nicht so gut sind wie Du???
RW: Habe ich das gesagt ???
S: Das habe ich so verstanden
RW: Hmmmm...dann sage ich nicht mehr dazu (lacht)
Tlumaczenie:
Wywiad...gazeta "Stern"
Robbie Williams o powrocie Take That.
S:Co powiesz o tym ze TT powraca???
RW: To juz nie moja sprawa...Nie mam z tym nic wspolnego
S: Dlaczego tak mowisz??? Przeciez TT zawdzieczasz swoja kariere.
RW: Nie prawda.To co teraz mam zawdzieczam tylko sobie. TT bylo tylko dobrym startem w moja kariere.
S:Nie lubisz chlopakow z TT ??
RW:Nie powiedzialem ze ich nie lubie. Przezylismy razem bardzo dobre czasy ale rowniez zle.
S:Chlopacy teraz wracaja i chca zebys wrocil z nimi.Co powiesz na to?
RW:Dlaczego mialbym to zrobic? Osiagnolem przeciez to co chcialem(smiech). Oni mysla ze zrobia znow wielka kariere. Nie wierze w to.Czasy Boysbend-ow juz minely. Naturalnie sa jeszcze jakies Boysbend-y ale oni sa mlodzi i piekni (smiech).
S: Podaj mi jedna przyczyne dlaczego nie chcesz choc raz zaspiewac z TT??
RW:Bo sadze,ze to by mi zaszkodzilo.Dlaczego mam z siebie robic posmiewisko? Mam moich fanow i oni chca widziec Roba...Roba ktory stoi SAM na scenie,spiewa,tanczy i robi dobre przedstawienie.Nie potrzebuje pomocnikow (smiech).
S: Sadzisz ze chlopcy z TT nie sa tak dobrzy jak Ty???
RW:Powiedzialem cos takiego???
S: Tak to zrozumialam.
RW:Hmmmmm....nie powiem nic wiecej na ten temat(smiech).

Caly Robbek :wink:

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 17:28, pt, 06.paź 2006

dzieki za tlumaczenie Andulka a wiesz z kiedy to wywiad? kurcze jakis taki malo przyjamny sie wydal mi Robbie w tym wywiadzie :roll:

ten hologram i spiewajacy Rob razem z TT ma ktos moze filmik ładny z tego jak go widac? obojetne skad :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 19:06, pt, 06.paź 2006

Wywiad jest z lutego 2006. A mam jeszcze cos jesli chodzi o TT:
Garys, Howards, Jasons und Marks Comeback soll im Anschluss an die Mega-Tour durch Großbritannien im kommenden Herbst / Winter mit der neuen Platte, an der diesmal alle vier mitschreiben, gekrönt werden. "Es soll die beste Platte werden, die wir je gemacht haben", prahlt Mark Owen. Unterzeichnet wurde der Vertrag angeblich bereits - mit Polydor, über 4,4 Millionen Euro!
Tlumaczenie:
Powrot Garego,Howarda,Jasona i Marka ma zostac na koncu trasy koncertowej w Wilekiej Brytani wiosna/zima ukoronowany nowa plyta na ktorej tym razem wszyscy pisali teksty. " To bedzie najlepsza plyta ,jaka kiedykolwiek zrobilismy,mowi Mark Owen. Umowa jest juz podpisana z firma Polydor na ponad 4,4 miliona euro!

No to ciekawe co chlopaszki stworzyli :wink: .Chetnie bym posluchala :wink:

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 07:01, sob, 07.paź 2006

Nowy singiel Take That i płytka wychodzą zaraz po płycie Robbiego :D 10 lat czekania...już odliczam dni!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

LifeGoesOn
Fan
Fan

Postautor: LifeGoesOn » 08:46, sob, 07.paź 2006

A to numer..... cos sie strasznie pospieszyli z ta plyta, ciekawe wiec czy bedzie dobra ;)

A tak w ogole to zauwazylam ze wydane zostalo dvd The Ultimate Tour 2006... z checia bym sobie obejrzala.

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 10:02, sob, 07.paź 2006

A do tego wszystkiego Take That niedługo też wyruszają w trasę po Europie :D :D :D HURRAAAAAAAAAAAAAAAA
Obrazek

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 10:38, sob, 07.paź 2006

TT in Poland 8) później śladami TT Rob in Poland xD
Ale jak by było TT w Polsce to qrcze chciałabym ich zobaczyć :roll: mimo iż za nimi nie przepadam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 06:40, wt, 10.paź 2006

Mam już nowy singiel Take That "Patience"!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Jeżeli ktoś chce posłuchać też piszcie na pm.
TAKE THAT ARE BACK!!!!!!
Obrazek

Wróć do „Informacje (TT)”