Już go nie potrzebują!!!

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Już go nie potrzebują!!!

Postautor: kingus » 08:08, pt, 10.lis 2006

W Take That nie chcą Robbiego Williamsa
Jeden z członków Take That, Howard Donald nie chce Robbiego Williamsa w grupie.
Muzyk przyznał, że jego sławny kolega jest obecnie dla niego kimś zupełnie obcym. "Wpuszczenie do zespołu kogoś, kogo się nie zna, nie jest najlepszym pomysłem" - uważa Donald.

27 listopada do rąk fanów trafi nowy longplay grupy Take That. Dzieło opatrzono tytułem "Beautiful World".

czy ja dobrze widzę? kogoś kogo sie nie zna??? :? :?
:niet: :niet: :niet:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 08:42, pt, 10.lis 2006

Kogo się nie zna :?: :roll: Robbie Williams wspaniale sobie radzi w show biznesie sam i nie musi być w tym Take That....Zresztą myślę, że Robbie nie przejął się tym, że go tam nie chcą, tylko pewnie mu smutno za to "obcy":?
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

kingus

Postautor: kingus » 09:38, pt, 10.lis 2006

He can't be bothered cause he's lazy :)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 10:21, pt, 10.lis 2006

Dokładnie Kinguś Rob sam to świetnie ujoł. I nie ma takiej możliwości żeby wrócił do TT. Tak jak Oni nie potrzebuja jego taki i oni ich nie potrzebuje a wręcz czuje niesmak ze kiedykolwiek coś takeigo robił :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 11:06, pt, 10.lis 2006

No oczywiście że nie znają się tak na prawdę. 11 lat temu odszedł z Take That i nie mieli ze sobą przez ten czas kontaktu. Rob miał wtedy 22 lata, na pewno wiele się zmienił, z dzieciaka w dużego dzieciaka. Rob może dla Howarda wydawać się dodatkowo obcy po tym jak on ich traktował. Po 5 latach spędzonych razem Robbie nagle odszedł z zespołu i zaczął się z nich nabijać w TV i gazetach. Skutkiem odejścia Roba był rozpad grupy, co najgorzej zniósł Howard.
Chyba rozumiem Howarda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:27, pt, 10.lis 2006

Ja tez z jednej strony go rozumiem,ale z drugiej ciesze sie ,ze go nie chca.Bo znajac pomysly naszego Roba moze by jednak do nich chcial kiedys wrocic??? A wtedy nie bylby to ten sam Mr.Robert Peter Williams tylko poprostu czlonek zespolu TakeThat.A tego bym nie chciala :( .

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 15:40, pt, 10.lis 2006

Ja też nie...To okrótne Robbkowi musiało sie zrobić bardzo przykro że jego dawni koledzy z który mi tyle przeszedł nazwali go "Obcym"....Wydaje mi się jednak że Rob nigdy nie miał z Howardem dobrych stosunków...Na co oni liczą?Ze jak Rob będzię z nimi współpracował to trochę zarobią?A że Robbie nie chciał to udają obojętność a wtedy Robbie jednak się zdecyduje i będzie chciał....?
So need you love ,so fuck you love

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 17:55, pt, 10.lis 2006

Na pewno mu sie przykro nie zrobilo, bo on wiem czy sie rózni plotka od newsa i jesli Rob sa w ogole gdzie przeczytal to sie niezle usmial.....zajmijmy sie moze dyskusjami jak piosenkami, koncertami i tak dalej.... po co zuzywac energie na bulwarowa tworczosc plotkarska.....

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 18:30, pt, 10.lis 2006

Pffff to powiedział , Robb ma juz taka pozycje ze nie jest mu potrzebne zadne take that, heheheheh moze ich zatrudnic zeby w churkach spiewali hahahaha
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 18:31, pt, 10.lis 2006

E tam w chórkach żeby mu buty wycierali albo , jak było wcześniej, słodzili kawe czy herbate!! :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 18:31, pt, 10.lis 2006

Dla mnie Robbie w Thake That stanowił podstawe tego zespołu i potwierdza to fakt Jego odejścia z zespołu i późniejszego rozpadu Take That :!: kropka :lol:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

kingus

Postautor: kingus » 18:54, pt, 10.lis 2006

piekło nie zamarznie :lol:

Awatar użytkownika
bart
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: bart » 20:18, pt, 10.lis 2006

Szczerze mówiąc nie wiem co o tym mysleć, ale dobrze wiedzieć że nowa płyta TT wyjdzie w moje urodziny :wink:

:D :) 8) :wink:
Please Be Gentle I'm Still Learning-Advertising Space
Robbie Williams Jest THE BEST!!!!!!!!!
Robbie WE LOVE YOU!!!

Beti_h

Postautor: Beti_h » 20:29, pt, 10.lis 2006

JoannaD_arc pisze:Na pewno mu sie przykro nie zrobilo, bo on wiem czy sie rózni plotka od newsa i jesli Rob sa w ogole gdzie przeczytal to sie niezle usmial.....zajmijmy sie moze dyskusjami jak piosenkami, koncertami i tak dalej.... po co zuzywac energie na bulwarowa tworczosc plotkarska.....

dokładnie tak jak to ujeła Asia............. nic dodac nic ujac......

a swoja droga, skad w was tyle jadu??? :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 11:41, sob, 11.lis 2006

Beti_h pisze:a swoja droga, skad w was tyle jadu??? :twisted: :twisted: :twisted:

dokładnie. Ja naprawde nie czaje czemu wy tak nie lubicie facetów z TT. Przecież oni sa całkiem porzadni goście. Mają swoje życien robia coś nareczcie wspólnie i tak naprawde nie widze powodu zby ich obrażać a tymbardzej stawiać Roba ponad nimi. Rob to taki sam koleś jaki i oni. No z jednym wyjatkem dzieci brak mu ale nad tym to juz każdy z nich osobiście musiał popracować :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 12:44, sob, 11.lis 2006

...Aguśka... pisze:No z jednym wyjatkem dzieci brak mu ale nad tym to juz każdy z nich osobiście musiał popracować :wink:

ot: To oni mają dzieci??!! Jejku, nie wiedziałam...macie zdjęcia?
Mi nawet przez myśl nie przeszło, że Rob może do nich wrócić...jemu chyba też nie, to chyba niemożliwe...moim zdaniem Rob już do nich nie pasuje...w sumie racja z tym obcym, nie odbieram tego jako złośliwe stwierdzenie...
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 13:17, sob, 11.lis 2006

Sluchajcie czasem co Rob mowi!!!! ;) Ostanimi czasy setke razu opowiadal na pytanie czy wroci, zaspiewa, wystapi z nimi i sprawa jest calkowicie jasna.

Beti_h

Postautor: Beti_h » 13:27, sob, 11.lis 2006

...Aguśka... pisze: Ja naprawde nie czaje czemu wy tak nie lubicie facetów z TT. Przecież oni sa całkiem porzadni goście.

No ja ich tez nie lubie......zawsze zastanawiałam sie jak Robert był jeszczce w TT.....co robi tam ten facet ;)
Dla mnie juz wtedy odstawał od nich ( w pozytywnym znaczeniu ;) )
Ale szkoda by mi była rozpisywac nad tym dlaczego oni mi nie pasuja ;)
Szkoda mi mojej enargii na to ;)
Stanowczo wole sie skoncentrowac na tym co kocham ;)
Czyli na Panu Robiercie Wiliamsie :lol: :lol: :lol:

kingus

Postautor: kingus » 16:21, sob, 11.lis 2006

ja tam nie wiem czy ich lubię czy nie lubię, ale troche dziwi są. skoro najpierw coś tak mówią o wspólnych wystepach, wrecz Roba zapraszają do siebie :lol: a potem że ja go nie znam? :? :? :? hę?

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 16:24, sob, 11.lis 2006

ale przeciez to plotka!
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Wróć do „Informacje (TT)”