Już go nie potrzebują!!!

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 16:25, sob, 11.lis 2006

No tylko nie mamy nawet cienia dowodu ze oni nawet cos podobnego powiedzieli, ile to razy Robowi wkladano w usta cos o czym nawet nie pomyslal........

kingus

Postautor: kingus » 16:28, sob, 11.lis 2006

uroki showbiznesu :P :lol:

Awatar użytkownika
madi
Fan
Fan

Postautor: madi » 20:28, sob, 11.lis 2006

Sam nie wiem co o tym myśleć... Może w ten sposób TT chce pokazać Robbiemu ,że są od niego lepsi... :?

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 01:02, ndz, 12.lis 2006

Ale to im sie i tak nie uda.Rob ma o nich wyrobione zdanie i szybko go nie zmieni.A lepsi nie sa napewno choc ja bardzo ich lubie :D .No ale pan Williams jest naj... !!!

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 15:10, ndz, 12.lis 2006

Take That nigdy nie będzie miał takiego rozgłosu jak Robbie i tym samym nigdy nie będą lepsi od Robbiego. Uważam, że Take That nie potrafią zwrócić na siebie uwagę mediów i tym samym nie jest o nich aż tak głośno. Owszem fanów oni mają, ale to za mało, aby osiągnąć taki sukces jaki osiągnął Nasz Robbie :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Gość

Postautor: Gość » 15:22, ndz, 12.lis 2006

Dokładnie Take That to przezytek bez Roba. Z Robem więcej odób ich słuchało no ale cóż według mmnie fajnie śpiewają ale i tak Rob jest lepszy

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 19:58, ndz, 26.lis 2006

a moim zdaniem Robbie nie powinien wracac do zespolu bo On juz tam nie pasuje jest za przystojny czego nie mozna powiedziec o reszcie zespolu!!!!! :D :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:09, ndz, 26.lis 2006

No ale kazdy ma inny gust :? :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:53, ndz, 26.lis 2006

Powiem krótko, niech zostanie wszystko tak jak jest :lol: Jakoś Robbie nie pasuje mi do tego dzisiejszego Take That :roll: Poza tym o wiele wiekszą kariere zrobi występując sam :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 13:34, śr, 29.lis 2006

nie wiedziałam gdzie to wstawić wiec tu chyba jest odpowiednie miejsce

Take That chce Robbiego Williamsa
Kobieta zmienną jest, grupa Take That także. Panowie jednak chcieliby w swoich szeregach zobaczyć Robbiego Williamsa.
Jeszcze nie tak dawno zapewniali, że nie marzą o przyjęciu Robbiego Williamsa do zespołu, gdyż jest on dla nich obcym człowiekiem. Tymczasem, z myślą o licznym gronie sympatyków, członkowie boysbandu zmienili zdanie. "Dla naszych fanów wspólny występ całej piątki byłoby wielkim przeżyciem" - mówi Gary Barlow. "Nigdy więc nie należy mówić »nigdy«".

Przypomnijmy, że rok temu po 10 latach band reaktywował się w składzie Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange i Mark Owen. Do sklepów właśnie trafił nowy longplay kwartetu Beautiful World".

zródło ONET.pl
tam dalej jest jescze sonda i jak zwykle niesamowite :roll: komentarze.wrzuce linka jakbyście chcieli zajrzeć :D
http://muzyka.onet.pl/10172,1441577,newsy.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 13:59, śr, 29.lis 2006

Nie!!! tulko nie to!!! mam nadzieje, ze Robbie nie wroci do zespolu!! On juz do nich nie pasuje!! :?
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 15:01, śr, 29.lis 2006

Ja też jestem raczej za tym, żeby Robbie nie wracał do TT, a kontynuował swoją karierę solową :wink: Wczoraj w Telexpresie mówili tylko o tym, że Robbie ma wystąpić kilka razy z Nimi w czasie Ich trasy koncertowej, ale o tej propozycji nic :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 16:20, śr, 29.lis 2006

Dzis w radiu Einslive wypowiadali sie "chlopcy" z Take That.Jak doszlo do pytania o Robbiego to powiedzieli tylko:
"W czasie naszej trasy koncertowej lezal zawsze przygotowany,piaty mikrofon.Tak na wszelki wypadek jakby Robbie wpadl i chcial z Nami zaspiewac :D ".
Ja nie jestem za powrotem Roba do zespolu,ale bym chciala zobaczyc ich wszystkich w starym skladzie w wykonaniu np.jakiejs swiatecznej pioseneczki :lol2:

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 16:25, śr, 29.lis 2006

Andulka pisze:Ja nie jestem za powrotem Roba do zespolu,ale bym chciala zobaczyc ich wszystkich w starym skladzie w wykonaniu np.jakiejs swiatecznej pioseneczki :lol2:

A na to sa spore szanse, bo Rob mowil, ze tez by tego chcial ;)

Gość

Postautor: Gość » 17:42, śr, 29.lis 2006

Andulka pisze:Dzis w radiu Einslive wypowiadali sie "chlopcy" z Take That.Jak doszlo do pytania o Robbiego to powiedzieli tylko:
"W czasie naszej trasy koncertowej lezal zawsze przygotowany,piaty mikrofon.Tak na wszelki wypadek jakby Robbie wpadl i chcial z Nami zaspiewac :D ".

Świetny gest ze strony chłopaków

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 17:58, śr, 29.lis 2006

A ja ostatnio też jakieś radio niemieckie słuchałam (chyba N-joy) i coś o TT mówili, no ale że mój niemiecki łamany bardzo jest to rozumiałam co 5 słowo XD.

A co do tego co chłopcy powiedzieli, to qrcze wqrzają mnie bo jak sie wbijali z nową płyta to robili zamieszanie i jakieś fochy na Roba i nie wiadomo co, zebytylko o nich głośno było, a teraz jak juz sie "wbili" to słodkie oczka robia jeeeeeeeessu :P
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 18:38, śr, 29.lis 2006

ja tam przeciwko jjednej wspólnej piosence nie mam nic przeciwko :D ale pieklo nie zamarznie :lol:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 18:59, śr, 29.lis 2006

aa no tak zeby jedna jakas swiateczna piosenke zaspiewali razem to byloby super chcialabym zobaczyc jak sie razem prezentuja:)po tylu latach heh :D :D :D :) :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:49, śr, 29.lis 2006

Ja tam nie chce powrotu Robbiego do TT, ale w sumie rzeczywiście fajnie byłoby Ich jeszcze raz zobaczyć w piątke :lol: może jakieś Last Christmas :wink: a jak by tak Rob wyskoczył na scene podczas koncertu TT i zaśpiewał z Nimi Patience ooo GOD :D 8)
Obrazek

Mav

Postautor: Mav » 02:46, czw, 30.lis 2006

Jak piosenka o śwętach to tylko u Anta i Deca.
Pozostałe rozważania... są bez sensu. Wiecie o tym.

Wróć do „Informacje (TT)”