Nowy członek Take That

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Nowy członek Take That

Postautor: kingus » 19:30, śr, 12.lip 2006

COMEDIAN Peter Kay will replace Robbie Williams as the fifth member of reformed boyband Take That, the People can reveal.

The flabby funnyman will record a special Christmas single with the original four members later this year.

Kay, 33, is a big fan of the group and has seen them live in concert six times. They got the idea when he popped backstage to meet Gary, Howard, Jason and Mark at their recent Manchester gigs.

An insider said: "Pete is very excited. The boys want Pete to appear on the disc and play their manager in a video.

"It's his dream - he's always been a massive fan of the band. He's hardly Robbie Williams in the sex symbol stakes but the fans will love him."

Williams, who has refused a reunion, was accused of being overweight in Take That's heyday.

Source: The People

Komik Peter Kay ma zastąpić Robbiego jako piąty członek boysbandu Take That. Nagra on razem z pozostałymi czterema specjalną bożonarodzeniową piosenkę w tym roku.
33-letni Kay jest wielkim fanem zespołu i był 6 razy na ich koncertach. Pomysł przyszedl, gdy Kay spotkał się z nimi za kulisami na ich ostatnich występach w Manchster.
Osoba wtajemniczona mowi: "Pete jest bardzo podekscytowany. Chłopaki chcą, żeby pojawił się na płycie i zagrał ich menagera w teledysku." (nie wiem czy ja to dobrze rozumiem :?: )
"To jest jego marzenie. Zawsze był wielkim fanem zespołu."
i coś tam jeszcze że nie dorównuje Robowi jako symbol seksu, ale fani go pokochają :lol:
a kto by Robkowi dorównał :lol: :lol:
i jeszcze że Robowi zarzucano nadwagę w czasach największej sławy TT :lol:

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 19:33, śr, 12.lip 2006

A niech sobie robią co chcą, ja go nawet nie znam. Ma nagrać tylko jedną piosenke a oni już ze zastepuje Robbcia. Pffff
Obrazek

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 19:58, śr, 12.lip 2006

TAKE THAT FOREVER!!!!!!!!! :D jak się cieszę że znów razem działają..szkoda że bez Robka ale dobre choć to :D Ja tam jestem happy

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 07:28, pn, 17.lip 2006

eee tam niech sobie sie tworzą na nowo,tylko nie rozumiem po co te głupie aluzje w kierunku Roberta- zazdrośni o to,że jemu sie udało,a oni wciąz w cieniu i muszą się reaktywować :P :D
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 08:18, pn, 17.lip 2006

Jejq po co oni sciagaja jakiegos człowieka :evil: ?? Nie mogli by sie reaktywowac we czworke :evil: :evil: ??!! Z reszta i tak Rob jest NIEZASTAPIONY wiec nie wiem po co TT sciaga "piaty element" :lol2: Nie rozumiem ich poprostu...Moze mysla ze zrobia dla Roba jakas przykrosc w stylu :"widzisz jak swietnie sie bawimy,Kay jest znakomity, lecz Ciebie tu nie ma". Beda jakies sztuczne usmieszki zeby mu pokazac ze sie lepiej bawia niz z nim.
Dobra rozpisalam sie ne bede dlaej rozwijac mojej wyobrazni ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 11:09, pn, 17.lip 2006

Qurcze oni chyba zglupieli. Tak jakby nie mogli we czworke tylko do razu jakiegos kolesia sciagac zeby se pospiewal troche. Moze chca zeby Robbek byl zazdrosny czy co? Nie moge pojac o co im w tym wszystkim chodzi..... :roll:
Obrazek

Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 18:21, pn, 17.lip 2006

Kolejna szansa żeby zamarzło piekło :lol: :lol: :hahahahaha:

Gość

Postautor: Gość » 09:59, wt, 18.lip 2006

Chyba chca sie odplacic Robkowi i tak im sie nie uda niech troche pomysla<ah zapomnialam ze w ich przypadku to nie mozliwe> lol

Wróć do „Informacje (TT)”