Występ Robbiego z Take That

Newsy i plotki o Take That.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Występ Robbiego z Take That

Postautor: ksiolka » 21:39, śr, 15.mar 2006

Nie wiedzialam czy dac to do newsow czy plotek zdecydowalam ze tutaj :wink:

"Robbie Williams zagra z Take That

Robbie Williams na pewno wystąpi z grupą Take That. Takiego zdania jest przynajmniej dawny kolega wokalisty z zespołu, Howard Donald.

Zreaktywowany boysband wkrótce wyrusza w trasę koncertowa, jednak w składzie zabrakło Williamsa. Muzycy są jednak przekonani, że w końcu dojdzie do wspólnego show. - Na pewno kiedyś do tego dojdzie - upiera się Donald. - Nawet jeśli nie dołączy do nas na scenie podczas tego tournee, kiedyś to zrobi. Nigdy nie mów nigdy. Wiemy, że Rob świetnie radzi sobie z solową karierą, ale ma także ciepłe wspomnienia związane z Take That. Jest dumny ze swoich muzycznych korzeni, dlaczego więc miałby z nami nie zagrać? W skład Take That wchodzą obecnie Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange i Mark Owen."

Źródło: http://www.musiq.pl/news.php?id=24194&id2=1
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 21:42, śr, 15.mar 2006

hehe on chyba raczej ma nadzieję, a to robi różnicę... ;)
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 06:34, czw, 16.mar 2006

Robbbie ma "ciepłe wspomnienia" yyy... no nie wiem czy mozna by to tak nazwać 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
marek
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: marek » 08:55, czw, 16.mar 2006

Niech Robert zostanie przy swoim :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kay
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kay » 09:01, czw, 16.mar 2006

oj widze ze chlopaki nie moga sobie odpuscic
a zreszta niech sobie mysla co chca Robek i tak zrobi po swojemu :wink:
It doesn't matter what people say
And it doesn't matter how long it takes
Believe in yourself and you'll find
And it only matters how true you are
Be true to yourself and follow your heart.

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 09:14, czw, 16.mar 2006

To oni nadal mają nadzieje że Robbie wróci do "Take That" ??
Robbie radzi sobie bardzo dobrze sam, jego hity sa znane wszędzie.
No ale jeśli oni mają nadzieje, może robbie się zgodzi. Ale nawet jeśli to chyba i tak nie zrezygnuje ze swojej trasy koncertowej, nie? :)
HomeComing

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:38, czw, 16.mar 2006

Ta wypowiedź wcale nie mówi jasno ze teraz bedą razem występować. Moze kiedyś przyjdzie taki czas ze Robb się zdecyduje na współny koncert i wiecie co wcale bym się nie pogniewała jak bym zobaczyła ich wszystkich razem to by juz dla mnie był cud prawdziwy i poprostu najlepsze zestawienie meskich ciałek miaaaałlłłl
Obrazek

Wawrzek
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Wawrzek » 13:03, czw, 16.mar 2006

Mówi tak bo tylko Rob moze nadać ich turnee miano show i na dodatek bardzo atrakcyjnego!! Bez niego bedzie to tylko zwykla trasa, ktora nie zwróci uwagi ludzi nawet dawnych fanów. Oni są tak pewni, a włascie to ich nadzieja, a czy miłe wspomnienia ma to ja nie sądze
"It's love
Clean sex joy
I love you
You love my
Hate how it it feels inside... "

ajka74

Postautor: ajka74 » 14:08, czw, 16.mar 2006

he he ale gościu ma wyobraźnie
Robbie ma lepsze rzeczy do roboty niż występy z nimi :P

Awatar użytkownika
Joaśka
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Joaśka » 17:47, czw, 16.mar 2006

Ciąlge słysze (lub czytam;) o tym że obecni członkowie Take That mówią o powrocie Robbiego,ale nie słyszłam co o tym myśli sam Williams (albo gdzieś mi umknęło). :wink: Chyba raczej nie chce wracać,co :?:

Awatar użytkownika
marek
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: marek » 19:06, czw, 16.mar 2006

Moje zdanie jest takie ze chlopaki sie splukal brak im kasy teraz ludzie wpadli na to zeby reaktywowac TT wiadomo ze Rob ma setki tysiecy fanów na całym swiecie i tylko on może im pomuc w zarobku a bez Robka na pewno tyle kasy nie zarobia. :wink: Oby Robert ich olał.
Obrazek

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 19:39, czw, 16.mar 2006

buhahaha kiedyś napewno wystąpi. Oni chyba nie mówią poważnie. Robbie nie będzie nigdy w takim kryzysie,żeby z nimi koncertować. Ciekawe czy oni wiedza gdzie wiszą plyty Take That u Robbiego w domu? Otóż w toalecie. Jak Robbie występował w Take That to najważniejszy był Gary,a teraz gdy nikt już o nich nie pamięta to nagle chcą Robbiego,żeby ludzie chodzili na ich koncerty. Żenuła. I jeszcze te ciepłe wspomnienia...
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 22:24, czw, 16.mar 2006

Nie sadzę. Rob sam powiedział, ze chetnie spotkałby sie z Markiem, Howardem i Jasonem, ale nigdy nie z Garym, nie wydaje mi sie, zeby było to mozliwe
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 01:38, pt, 17.mar 2006

klaudia pisze:a teraz gdy nikt już o nich nie pamięta to nagle chcą Robbiego,żeby ludzie chodzili na ich koncerty

no bez przesady. Bilety na trasę koncertową TAKE THAT sprzedały się szybciej niż na Robbiego. Moim zdaniem nie zostali zapomnieni.

Robbie powiedział w zeszłym roku o Take that:
"Znakomity pop, byliśmy poprostu wspaniałymi gwiazdami popu. I nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek był boysband tak dobry w zabawianiu i śpiewaniu jak my."

Powiedział też wtedy o Garym:
"Czternaście Britsów [nagród Brit Awards] fuck-off... ale tak na serio... ja bym zamienił wszystko co mam na to"
(Robbie ma na myśli rodzinę Gary'ego, dzieci, żonę.)
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 13:15, pt, 17.mar 2006

Dokładnie, zgadzam się z Radkiem. To nie prawda, że wszyscy o nich zapomnieli, na koncerty przyjdzie tylko 50 najbliższej rodzimy a oni rozpaczliwie próbują sprzedać. Więc moim zdaniem, nie chodzi im o samą sprzedaż, ale właśnie fakt otworzenia CAŁEGO Take That i sprawę prestiżu a nie jakich dorażnych korzyści. Trasa jest sprzedana, to że Rob pojawiłby się na jednym koncercie, nic tu nie zmieni.

A co do Take That, to oczywiście gadał delikatnie mówiąc nieprzyjemne rzeczy, w ciągu pierwszy lat od odejścia, ale potem sam stwierdził, że zaczyna dopiero teraz przypomniać sobie ile było wspaniałych chwil, jak był w zespole i że te całkowicie przeważają te złe, na których wcześniej się tylko skupiał.

Ja osobiście uważam, że super by było jak by z nimi ten raz wystąpił. Po pierwsze chciałbym to zobaczyć, a po drugie myśle że samemu Robowi dobrze by to zrobiło, bo wypinanie się ze złościa na ludzi, których od 10 lat nie widział (poza Markiem) totalnie nie ma sensu. Taki ostatni raz na scene z resztą chłopaków pozwolił by mu w pozytywny sposób zakończyć tamten etap życia, już go nie rozpamiętywać i zapomnieć o żalach, które po tylu latach są już mu całkowicie zbędne i po prostu MOVE ON....

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 13:40, pt, 17.mar 2006

Joasiu świetnie to ujęłaś :!: :!: :!: calkowicie sie zgadzam z tym i rowniez mam nadzieje ze wpadnie na chocby jeden koncert z nimi :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:51, pt, 17.mar 2006

Widze że nie tylko ja jestem za takim małym występem. I dobrze bo już myślałam ze bez serca Was ludziska :cry: :lol: to bym się pomyliła. :lol:
Nie wiem czy wiece ale w 1997 roku Robb wystąpił na pewnym koncercie charytatywnym z Garym :shock: i z jego minek wnioskować mozna że nieźle sie przy tym bawił wiec myśle ze to wszystko to tylko poza i tyle.
Jak znajde fotki to wstawie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 15:10, pt, 17.mar 2006

...Aguśka... pisze:Nie wiem czy wiece ale w 1997 roku Robb wystąpił na pewnym koncercie charytatywnym z Garym :shock: i z jego minek wnioskować mozna że nieźle sie przy tym bawił wiec myśle ze to wszystko to tylko poza i tyle.
Jak znajde fotki to wstawie.

Tak to był koncert zorganizowany po śmierci Księżnej Diany w grudniu 1997 roku :) Gary miał wtedy lekko przefarbowane włosy na blond :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 15:18, pt, 17.mar 2006

Zgadza sie Radziu :lol: A myślałam ze tylko ja taka obeznana hihhihi
No to wrzuce Wam jedna fotke a reszte ja bedziece chcieć to mogę pokazać w dziale fotek.
Obrazek
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 15:34, pt, 17.mar 2006

to ja chyba jednak serca nie mam ........;)
sporo się naczytałam jak to chłopcy byli w TT traktowani
w jakich na początku występowali strojach, jaki miał być docelowy odbiorca zespołu, i takie tam różne ..... i dlatego uważam że Robbie nawet na jeden występ nie powienien do nich wracać.... wszyscy wiemy co z nim było w pierwszych latach kariery solowej.. a to był raczej skutek występowania w TT i bycia chłopaczkiem do bicia...

A trase organizuje wytwórnia czy tam jakiś management by zbić kasę, i nikt mi tu nie wmówi że robią to dla szczytnego celu czy nawet prestiżu

takie moje zdanie.

Wróć do „Informacje (TT)”