QUIZ - wszystko o Robbiem

Miejsce na gry, zabawy i ankiety związane nie tylko z Robbiem. - Naliczanie ilości postów w kontach użytkowników jest tutaj wyłączone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 16:07, wt, 15.lip 2008

22.30 ? :lol:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 20:09, wt, 15.lip 2008

To jeszcze nie to. Nie szukajcie pod hasłem "Robbie Williams" tylko "Close Encounter Tour".

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 09:45, śr, 16.lip 2008

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale koncerty zaczynały się ok. 20:00-10:00 mylę się :?: :mysle: :)

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 10:25, śr, 16.lip 2008

Tak :lol2: Zaczynały się o 20, a kończyły o 22.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 10:54, śr, 16.lip 2008

Morris Moss pisze:Tak :lol2: Zaczynały się o 20, a kończyły o 22.

gdzie zeście takie bzdury wyczytali??? hę??
nie wiecie a piszecie

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 11:04, śr, 16.lip 2008

8:00pm - 10:00pm: Robbie Williams

http://en.wikipedia.org/wiki/Close_Encounters_Tour

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 11:33, śr, 16.lip 2008

Na pewno sam dodałeś do angielskiej wikipedii, Morris Moss, informacje o tym koncercie. To niemożliwe, by @Madzik nie wiedziała czegoś o Robbiem. :lol:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 13:43, śr, 16.lip 2008

Kmieciu pisze:To niemożliwe, by @Madzik nie wiedziała czegoś o Robbiem. :lol:

Daruj ale nie będę się z tobą licytować ,kto ma większa wiedze na temat Roberta jego twórczości
Po pierwsze wikipedia nie jest naukowym źródłem wiedzy, każdy może to edytować wiec jak napisze,ze koncert zaczynał się o 14 to tez w to uwierzysz?!
Po drugie JA w przeciwieństwie do WAS! (Mam na myśli tych dwóch,którzy najżarliwiej się wypowiadają) byłam na koncercie ROBERTA! I doskonale wiem, o której koncert się zaczął. Ponadto poczytajcie sobie inne sprawozdania z koncertów (chociażby te tutaj na forum np. Dorki jeśli gdzie indziej szukać nie umiecie).
Po trzecie mam serdecznie dość waszego wymądrzania się na wszystkie tematy czy to odnośnie, Roba czy nie.
Wy naprawdę myślicie ,ze wiecie wszystko..
Ściskam was serdecznie wielcy „fani Rabbiego” którzy są fanami az tak długa, i na tyle „kochaja” Roba ,ze nawet na jego koncert nie pojechali.
Ah i jeszcze jedno, tak! uważam,ze wiem więcej od was nie tylko dlatego ,ze byłam na koncercie a wy NIE

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 16:40, śr, 16.lip 2008

Dokładnie. Myślimy, że wszystko wiemy.
Na dodatek ja uważam, że pomimo wieku jesteś nadętą gówniarą i tyle... Jeśli myślisz, że się ciebie boję to się bardzo mylisz i mam w ... gdzieś to, że byłaś na koncercie. Nie musisz się tym chwalić, że miałaś kasę, albo, że ci mamusia dała na koncert. Mi nie dała i też żyję...

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo na wikipedii nie jest napisane, że KAŻDY koncert zaczynał się o 20., a ja nie napisałem "O której godzinie zawsze swoje występy rozpoczynał Robbie..." tylko "O której godzinie swoje występy rozpoczynał Robbie..."

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 17:16, śr, 16.lip 2008

Madzik - spokojnie! Po co tyle nerwów!
Poinformuj nas o której się zaczynały koncerty podczas trasy Close Encounter jeśli uważasz, że była to inna godz. Jeśli jednak moja odp. się zgadza to Kmieciu ma teraz swoje pytanie :wink:

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 18:29, śr, 16.lip 2008

Madzik pisze:wielcy „fani Rabbiego” którzy są fanami az tak długa, i na tyle „kochaja” Roba ,ze nawet na jego koncert nie pojechali.

to, ze ktos nie byl na koncercie nie oznacza ze nie jest fanem! Ja np nie bylam bo nie mialam kasy i czy to sprawia ze mniej go lubie czy ze jestem gorsza fanka niz ci, ktorzy na koncercie byli :?:
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:31, czw, 17.lip 2008

Ja jestem w tej samej sytuacji co Agatka i inni.Nigdy nie byłam na koncercie Roba (choć bardzo bym chciała) tylko i wyłącznie z powodu braku kasy.I w zupełności zgadzam się z Agatką.Nie pójście na koncert nie oznacza,że nie jest się jego fanem.A to czy ma się szerszą wiedzę na temat Robbiego od innych czy nie,nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.

P.S Nie chcę tym nikogo urazić,to było tylko kilka zdań co o tym sądzę.
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:23, ndz, 20.lip 2008

Nie byłem na koncercie, bo nie słuchałem Roba kiedy grał w Polsce. Specjalnie na koncert za granicę raczej nie pojadę, chociaż ostatnio przybył mi kumpel mieszkający w Leeds. Może kiedyś.

Jeśli Rob ma tylko takich fanów jak ty, Madzik, to współczuję temu gościowi. :--p
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:07, pn, 21.lip 2008

Zamknąć temat! Czy jednak Morris uznaje odpowedż Emi (swoją droga za cholere nie pasuje mi godzina 20.00 :roll: )

Nie ma sie o co a przynajmniej nie w tym temacie. Jest kilka specjalnie po to tematów zalaożonych żebyście sie mogli dowoli nakłócić. :sciana:
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 11:51, pn, 21.lip 2008

No ja na taką odpowiedź czekałem, więc uznaję.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 13:58, pn, 21.lip 2008

Morris Moss pisze:No ja na taką odpowiedź czekałem, więc uznaję.

ha! Uznajesz? Mimo iż to nieprawda

oj morris ja mu wspolczuje ,ze ma takich fanów jak wy ,15 letnich chlopcow , ktorzy nie potrafia przyznac sie do błędu gdy ich sie poprawia

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:49, pn, 21.lip 2008

Chce Wam tylko przypomniec ze temat ten pa podawac prawdziwe wiadomości a nie te wyssane z palca czy wikipedii :roll: Przeszukałam forum i w żadnej relacji nie ma mowy ze koncert zaczyna sie o 20.00

Ja jestem czepialska i wredna ale ani zadane przez Morrisa pytanie nie jest zbyt dokładne ani odpowiedź Emi nie jest taka jak powinna być. A wystarczy poszukać na naszym forum. :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 18:20, pn, 21.lip 2008

hmmm.... ja znalazlam na jakiejs streonie ze o 20.30

http://www.dooyoo.co.uk/musical-events/ ... 6/1036650/
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 20:48, pn, 21.lip 2008

Madzik pisze:15 letnich chlopcow

wiesz co... jak nie wiesz to się nie odzywaj...
:| Ehh... no normalnie totalna porażka...

No a jeżeli chodzi o tą nieszczęsną godzinę, to niech Aguśka zadecyduje co dalej, ja się już nie odzywam.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:29, wt, 22.lip 2008

OK wygrywa Agatka. Przynajmniej jej odpowiedź zgadza sie z relacjami z koncertów. Dokładnie na koncercie w Berlinie 27 lipca :roll:

Zadajesz Agatka
Obrazek

Wróć do „Gry i zabawy”