Nieskażony seksem Robbie Williams

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Ania.N
Fan
Fan

Nieskażony seksem Robbie Williams

Postautor: Ania.N » 17:31, wt, 22.lis 2005

Robbie Williams powiedział, że nie będzie uprawiał seksu w swoim domu w Los Angeles, ponieważ to miejsce stałoby się "skażone".
Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, że Robbie nie skorzysta z okazji zabawienia się z pchającymi mu się do łóżka fanami. Dziś jednak piosenkarz ma inne podejście do relacji damsko-męskich.

"Nie uprawiałem seksu od bardzo, bardzo dawna. Nie jest to dla mnie najważniejsze, kiedy przebywam w moim domu w Los Angeles. Kocham to miejsce, kocham moją sypialnię i nie chcę, aby przebywał w niej ktoś poza mną" – wyjaśnił Robbie dziennikarzowi "The Sun".

Artysta dodał, że przestaje być grzecznym chłopcem, kiedy opuszcza Amerykę i podróżuje po świecie. Wówczas czerpie z uroków życia pełnymi garściami.

źródło - onet.pl

Pewnie chodzi o tą sypialnie calą w bieli pokazywana w MTV. Ciekawa jestem tylko tego, czy sam mieszka w takiej dużej posiadłości, czy tak jak czytałam w ostatnie VIVIE razem z przyjaciółmi? I czy jego matka mieszka z nim, czy została w Anglii?
Jak myślicie?

Awatar użytkownika
bart
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: bart » 17:52, wt, 22.lis 2005

Matka raczej w Anglii ale z kilkoma przyjaciółmi raczej mieszka ale nie z dużą ilością tak mi się wydaje.

P.S.Wydzieliście taki plik pdf. na stronie robbiego whats your fortune???
Zamieszczam link chyba moge nie????

http://www.whatsyourfuture.com/pdf/robbiewilliams.pdf

:D :) 8) :wink:
Please Be Gentle I'm Still Learning-Advertising Space
Robbie Williams Jest THE BEST!!!!!!!!!
Robbie WE LOVE YOU!!!

Awatar użytkownika
Megi
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

lol

Postautor: Megi » 18:01, wt, 22.lis 2005

no Robbie jak szaleje to na całego :] W końcu to jego życie i sypialnia... :D hehe :) Obrazek
"Men occasionally stumble over the truth,
but most of them pick themselves
up and hurry off as if nothing ever happened."
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 21:57, wt, 22.lis 2005

Czytalam o tym wczoraj. Kolejne niepotwierdzone rewelacje :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
miss rain
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: miss rain » 18:30, pt, 25.lis 2005

Heh :lol: "skażone", jasne...

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 21:25, pt, 25.lis 2005

Yyyy? Coś tu nie gra....pamiętacie co opowiadał o swojej sypialni w MTV Cribs właśnie z LA?
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
MoniQuae
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: MoniQuae » 23:32, sob, 26.lis 2005

hehe ammanda bo Rob to duzo gada,ale mniej robi ;) wiesz o co chodzi ... :d w MTV Cribs z UK tez mowił ze duzo robi w tej jego sypialni ...
Our Love Is Like a Wind I Can't See It But I Can Feel It ...
You think you're special, You are, I can see it in your eyes...
Obrazek

Beti_h

Postautor: Beti_h » 00:18, ndz, 27.lis 2005

Wiecie co te ostatnie info na temat Roba są tak naciągane ( żeby nie napisac że wyssane z palca ) że juz sięnie chce tego czytac ..........................
Każda gazeta ma takie rewelację ................

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 11:55, ndz, 27.lis 2005

Zgadzam się z Beti w 100% :)

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 16:38, ndz, 27.lis 2005

A mnie to bardzo denerwuje powiem wam, bo wszystkie informacje musze czytać z przymrużeniem oka,,, nigdy do końca nie wiem czy to prawda i nie wiem tez czy powinnam dzielić się niektórymi informacjami, bo wydają się dziwne i niekiedy niedorzeczne….a nawet jak się takie nie wydajna to i tak mogą być wyssane z palca prawda?
Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 19:58, ndz, 27.lis 2005

sanderkar pisze:A mnie to bardzo denerwuje powiem wam, bo wszystkie informacje musze czytać z przymrużeniem oka,,, nigdy do końca nie wiem czy to prawda i nie wiem tez czy powinnam dzielić się niektórymi informacjami, bo wydają się dziwne i niekiedy niedorzeczne….a nawet jak się takie nie wydajna to i tak mogą być wyssane z palca prawda?
Obrazek

masz racje dlatego myslimy o utowrzeniu nowego dzialu w ktorym bedzie sie wklejac info nieoficjalne rozne sensacyjki coraz to nowe zreszta i plotki :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
mm
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: mm » 09:10, pn, 28.lis 2005

bart pisze:
P.S.Wydzieliście taki plik pdf. na stronie robbiego whats your fortune???

whats your fortune??? :lol: :lol: :lol: hahaha a
I lost 30 seconds on the Swim Fast Plan <-----hahaha

ziajek
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: ziajek » 13:45, pn, 28.lis 2005

Alida pisze:
sanderkar pisze:A mnie to bardzo denerwuje powiem wam, bo wszystkie informacje musze czytać z przymrużeniem oka,,, nigdy do końca nie wiem czy to prawda i nie wiem tez czy powinnam dzielić się niektórymi informacjami, bo wydają się dziwne i niekiedy niedorzeczne….a nawet jak się takie nie wydajna to i tak mogą być wyssane z palca prawda?
Obrazek

masz racje dlatego myslimy o utowrzeniu nowego dzialu w ktorym bedzie sie wklejac info nieoficjalne rozne sensacyjki coraz to nowe zreszta i plotki :wink:

swietny pomysł!!!!

Awatar użytkownika
miss rain
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: miss rain » 17:04, śr, 30.lis 2005

Pewnie ten cały szał zmysłonych informacji minie, po tym jak się zakończy promocja płyty. Wiec na razie mamy jeszcze dobry miesiac, pełen robbiego nie skażonego seksem, robbiego ojca bliżniaków sjamiskich, robbiego homoseksualiste :lol:

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 15:58, sob, 20.sty 2007

Ja bym uwieżyła w informacje gdyby ją Rob powiedział i potwierdził to miała bym w 100% pewność że to prawda ale tak w gazetach 75% wymyślaja nie we wszystkich ale w większości szkoda gadać (pisać ) haha
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:45, pn, 05.mar 2007

Jasne. Nie można brać pod uwagę rzekomych "wypowiedzi", których artysta oficjalnie nie potwierdził
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

kingus

Postautor: kingus » 15:25, wt, 06.mar 2007

Kmieciu pisze:Jasne. Nie można brać pod uwagę rzekomych "wypowiedzi", których artysta oficjalnie nie potwierdził

ja myślę ze akurat w tej sprawie, gdyby ktoś go o to spytal, to by potwierdził :lol2:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 15:28, wt, 06.mar 2007

Heh, Rob lubi zaskakiwać, więc może (nawet jeśli to prawda) to powie, że jednak nie. Tak... dla przekoru :wink:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „Plotki”