Robbie i TT znowu razem!

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 16:26, wt, 03.kwie 2007

Błagam, żeby to była jedna piosenka, żadnego powrotu do TT, a tymbardziej żadnego Guya :? Także nie kraczcie :lol:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 20:05, wt, 03.kwie 2007

Kris-Krak pisze:…nigdy nie słuchałem żadnego boysbandu i nie będę słuchał.
Mam nadzieje że mimo tego Robbie będzie nagrywał solowe płyty. :)

Ja też nigdy nie słuchałem żadnych boysbandów. Wręcz ich nienawidzę. Dlatego w temacie TT Powracają nie ma tam żadnego mojego posta. Gdyby jednak Robbiemu coś niewyjaśnionego do głowy walnęło żeby powrócić do TT obawiam się, że skończyłoby to się w moim przypadku na zmianie idola.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:23, śr, 04.kwie 2007

Morris Moss pisze:Ja też nigdy nie słuchałem żadnych boysbandów

Backstreet Boys miewają nawet niezłe piosenki :wink:

Morris Moss pisze:Gdyby jednak Robbiemu coś niewyjaśnionego do głowy walnęło żeby powrócić do TT obawiam się, że skończyłoby to się w moim przypadku na zmianie idola.

Dlaczego? Każdy opuszczony fan to wielki zawód dla Roba :wink: oraz dla nas :cry:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Mav

Postautor: Mav » 18:32, śr, 04.kwie 2007

Kmieciu pisze: Każdy opuszczony fan to wielki zawód dla Roba

Właśnie, jak komuś z Was by przeszła choć przez myśl zmiana idola, to sobie o tym pomyślcie jak Rob cierpi i się mu serce kraje.

Gdyby nie ta wiedza to już dawno bym go rzuciła. Dla Justina. Dla Jamesa. Dla Miki. Dla Billa. :twisted:

kingus

Postautor: kingus » 18:45, śr, 04.kwie 2007

Nie no Mav, właśnie miałam się pożegnać, teraz mi to mówisz? :beczy:
dla Noela, dla Liama...

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 19:15, śr, 04.kwie 2007

Mav pisze:Właśnie, jak komuś z Was by przeszła choć przez myśl zmiana idola, to sobie o tym pomyślcie jak Rob cierpi i się mu serce kraje.

:beczy: :beczy: :beczy: :beczy: no to takiego czekoś nie zrobię.

A tak wogóle Kmieciu to ja zdaje się też mam jakąś ich płytę.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 19:20, śr, 04.kwie 2007

Morris Moss pisze:A tak wogóle Kmieciu to ja zdaje się też mam jakąś ich płytę.

Ja tylko składankę, z przebojem Incomplete 8)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

ajka74

Postautor: ajka74 » 22:09, śr, 04.kwie 2007

Mav pisze:Dla Billa.

szybko gadaj jaki Bill? moze tez odejde :roll:

Mav

Postautor: Mav » 23:08, śr, 04.kwie 2007

Jak to jaki: gra w super rockowym zespole, ma piękne długie włosy i półmetrowe rzęsy, idelaną cerę, buźkę aniołka gęsto poprzebijaną róznego rodzaju ozdóbkami i wywodzi się z jakże romantyczengo narodu niemieckiego. I jest młodocianym młodzieńcem.

kingus

Postautor: kingus » 19:01, czw, 05.kwie 2007

ajka, ja nie jestem pewna, ale stawiam na Tokio Hotel ;)

kingus

Postautor: kingus » 12:25, pt, 06.kwie 2007

Gary Barlow potwierdził, że Robbie Williams przyłączy się do TT na tourne. Ujawnił także, że nie będzie to pojedynczy koncert: „Znam już dokładne daty, ale mogę tylko zdradzić, że Robbie powiedział Markowi Owenowi, że wraca zdecydowanie dla pieniędzy.”
Jason Orange zdradził, że będą też współpracować z Robbiem na nowym albumie. Howard, Gary, Mark i Jason napisali kilka nowych piosenek, ale płytę chcą wydać jeszcze na Święta Bożego Narodzenia, więc mają nadzieję, że Robbie im pomoże.
„To wspaniale, że będzie z nami współpracował” – mówi Jason. „Inaczej Gary znów odszedłby z całą kasą.”
„Tym razem będzie to nasz ostatni rozpad – tak jak powinno to być poprzednim razem.”
Gary powiedział, że album będzie miał zupełnie świeże brzmienie.
„Po tourne możemy się w pełni nad nim skupić. Chcę, żeby został wydany przed Bożym Narodzeniem. Bożonarodzeniowy nr 1 mamy już zaklepany.”

http://www.thesun.co.uk/article/0,,4-2006190066,00.html

ajka74

Postautor: ajka74 » 12:27, pt, 06.kwie 2007

bleeeeeee :roll: :sciana:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 12:35, pt, 06.kwie 2007

Kinga bosko :lol:
Czy my mamy jakąś sprawczą moc. :lol2:
Czyli kolejny "news" który potwierdza tylko fakt cudownej współpracy Roba z TT. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Martwi mnie tylko ze nie wspomniano o Guy'u ale może nie chcą robić faną zbytniej nadzeji :mysle: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 13:01, pt, 06.kwie 2007

jakos nie chce mi sie w to wierzyc. tak jak Rob miał mało kasy :roll:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 14:08, pt, 06.kwie 2007

nie bede sie moze powtarzac - ale nie chce mi sie w to wierzyc :roll:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 14:55, pt, 06.kwie 2007

O nie!!!!! Dlaczego??? Przecież to bez sensu.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 15:02, pt, 06.kwie 2007

Pewnie wyszedłby z tej współpracy jakiś dobry kawałek (łącząc ich doświadczenia w braży), ale po przeczytaniu tej ostatniej wiadomości na ten temat, to osobiście coraz mniej podoba mi się to :roll: TT i Robbie dziś to zupełnie co innego, Robbie spodobał mi się solo a nie w TT, chociaż do TT absolutnie nic nie mam :lol: Sama nie wiem pożyjemy zobaczymy :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Mav

Postautor: Mav » 15:07, pt, 06.kwie 2007

A tam bez sensu!

Super i z sensem. Rudebox źle się sprzedał, więc Rob został zmuszony do nagrania swingu 2 bo już nie miał kasy na nic. Teraz odda zaciągnięte u EMI długi z kasy za współpracę z TT, która przecież zaowocuje czymś super, bo będzie współpraca z Garym i Guyem, co jet jeszcze tajemnicą.

Więc genialne dzieła i wielka kasa w jednym. Czego więcej chcieć?

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 15:07, pt, 06.kwie 2007

Agnieszka pisze:Robbie spodobał mi się solo

Dokładnie, żadna piosenka zaśpiewana w duecie nie spodobała mi się bardziej od - na przykład - Supreme, Feel, Something Beatiful.

Agnieszka pisze:chociaż do TT absolutnie nic nie mam

A ja nie wiem, czy coś do nich "mam" czy "nie mam". Nie słyszałem żadnej ich piosenki, zarówno z Robbiem jak i bez niego.
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:10, pt, 06.kwie 2007

Kmieciu pisze:Nie słyszałem żadnej ich piosenki, zarówno z Robbiem jak i bez niego.

To tak jak ja Kmieciu, ale mimo to też nie wiem dlaczego nie darzę ich zbytnią sympatią i mi to obojetne czy oni wracają, czy nie.

Wróć do „Plotki”