Robbie i TT znowu razem!

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:48, śr, 19.lis 2008

Andulka kope lat kobieto !
toś nas uspokoiła, bo sie zaczynała robić napięta atmosfera :!: 8) :wink:
Andulka jak masz jakieś świeżonki to wrzucaj. Sama widzisz że nie wiele sie dzieje
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:50, śr, 19.lis 2008

Noooo....dlatego napisalam bo zauwazylam ze zaczyna sie robic tragicznie :lol2: .

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:57, śr, 19.lis 2008

próbujesz sztucznego oddychania metodą usta -usta. 8) No nie wiem czy to cokolwiek pomoże :oops: :mysle: Ale próbowac warto. Zawsze.
To dawaj te newsy, plotki, zdjecia i co tam jeszcze masz.
Wywiady po niemiecku prosze o wzgledne przetłumaczenie :lol2: :lol2:

Przeniosłam newsa wraz z dyskusja tu lepiej pasuje. Aguśka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:20, śr, 19.lis 2008

Narazie dam fotki i filmiki. Chyba ich "jeszcze" tu nie ma...nie jestem calkiem na bierzaco 8) . Poprostu mamy na tym forum miesieczne opoznienie...ale to nic. Moze uda sie to zmienic :wink:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:21, śr, 19.lis 2008

Bardzo się cieszę, że wróciłaś, Andulka. :) :zakochany:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 21:28, śr, 19.lis 2008

Andulka nie mów. Moze ty wróciłaś na dobre. Back for good.
To ja lece uzupełniac newsy w dziale o TT :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:30, śr, 19.lis 2008

Eeeeee....tak na prawde to ja nigdy nie odeszlam :lol2: . Poprostu male zaniedbanie Robowe...teraz trzeba znow sie wziac...wkoncu plyta sie nagrywa cala para 8) .

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 11:10, ndz, 14.gru 2008

Zajrzyjcie na oficjalną strone Roba, dzieli sie tam w newsach swoimi przemyśleniami na temat TT

http://www.robbiewilliams.com/

i nowy tatuaż ma ( a to ci niespodzianka :lol2: ) na prawym ramienu, coś zwiazane z TT

I podoba mu się to samo co mi Demon :lol2: :lol2: a właściwie piosenka Demona :lol2: i Cyrk ... och numer z klaunem jest świetny...
Co do Julki mamy odmienne zdania, ale to pewnie dlatego że Rob lubi Marka a ja nie bardzo :?
Ostatnio zmieniony 18:47, pn, 15.gru 2008 przez ...Aguśka..., łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 07:28, pn, 15.gru 2008

dobrze wiedziec, ze pracuje nad nowa plyta. Al nie potrafie sobie wybrazic powrotu Roba do TT. Ciekawi mnie w ogole czemu zamkneli Inner Sanctum
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 15:21, pn, 15.gru 2008

Take That i Robbie Williams razem na Glastonbury?
Grupa Take That zamarzyła o udziale w przyszłorocznej edycji festiwalu Glastonbury.
Przedstawiciele kwartetu i pracownicy wytwórni prowadzą obecnie nieformalne rozmowy z organizatorami. - Chłopcy bardzo chcieliby tam wystąpić - zdradziła osoba z otoczenia muzyków. - Byłoby to doskonałe ukoronowanie ich sukcesów.

Plotki głoszą, że na scenie miałby pojawić się również Robbie Williams.

- Nie może dołączyć do nich w czasie trasy, bo promują ostatnią płytę, która nie ma z nim nic wspólnego - kontynuuje informator. - Marzą jednak o wielkim, wspaniałym show z największymi przebojami.

Panowie Take That podbili właśnie rynek sprzedaży na Wyspach Brytyjskich płytą "The Circus" wydaną 1 grudnia 2008 roku.

http://muzyka.onet.pl/0,1880805,newsy.html

a tu "news" prawie że przeciwstawny jednak nie wykluczajacy sie nawzajem

Take That nie dla Robbiego
Simon Cowell odradza Robbiemu Williamsowi powrót do grupy Take That.
Brytyjski wokalista spędza ostatnio sporo czasu z dawnymi kolegami z zespołu, więc fani mają nadzieję, że odnowiona przyjaźń zaowocuje współpracą muzyczną, jednak Cowell uważa, że taka reaktywacja byłaby ryzykownym posunięciem w karierze Williamsa, który po odejściu z boysbandu odniósł fenomenalny sukces jako solista.

- To ryzykowne. Myślę, że Take That powinni pozostać w obecnym składzie. Robbie mógłby ewentualnie wystąpić z nimi gościnnie - mówi Cowell przyznając, że chętnie zobaczyłby Williamsa w finale swojego programu "The X Factor". - Byłoby wspaniale, gdyby Robbie zaśpiewał u nas podczas sobotniego finału, bo nadal jest jedną z największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Uwielbiam go dodaje .

http://muzyka.onet.pl/10172,1880293,plotki.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 16:15, pn, 15.gru 2008

Z całym szacunkiem dla chłopaków z TT, ale chyba lepiej byłoby i dla nich i dla Roba, żeby jednak do siebie nie wracali (jakkolwiek dziwnie to brzmi^^). Chociaż jeden wspólny występ, gościnnie w jakimś programie to nawet niezły pomysł.
"Something beautiful will come your way..."

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 09:04, wt, 16.gru 2008

ja osobiscie tez bym nie chciala zeby Rob wracal do TT. Jednak najlepiej wypada jako artysta solowy
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 15:23, wt, 16.gru 2008

Ostatnio oglądałam program w którym padło stwierdzenie, że:

Robbie mógłby grac na scenie z Take That na tamburynie a i tak wszyscy będą przeszczęśliwi

i że:

powrót do Take That to tylko kwestia czasu. Na pewno nastąpi. Nie wiadomo tylko dokładnie kiedy

To ostatnie to właściwie sama sobie dopowiedziałam. Ależ ten program był sugestywny :roll: :lol:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 17:10, wt, 16.gru 2008

Rogogon pisze:Z całym szacunkiem dla chłopaków z TT, ale chyba lepiej byłoby i dla nich i dla Roba, żeby jednak do siebie nie wracali (jakkolwiek dziwnie to brzmi^^). Chociaż jeden wspólny występ, gościnnie w jakimś programie to nawet niezły pomysł.

To zdanie podzielam.
Sugar Sweet pisze:powrót do Take That to tylko kwestia czasu. Na pewno nastąpi. Nie wiadomo tylko dokładnie kiedy

A tego bym bardzo nie chciał i byłoby to coś, co bardzo zepsułoby mi humor.
Dla mnie to tak jakby przyznał się, że sobie nie radzi i że to co było po odejściu z Take That to jakieś nieporozumienie, ogólnie poczułbym się trochę poniżony jako fan i od tego momentu szczegóły dotyczące życia Roba w ogóle by mnie nie interesowały. Pozostałoby więc już tylko korzystać z tego co przeszło, czyli muzyka i nie zawodna rozrywka, czyli koncerty. Mam nadzieje, że do tego nie dojdzie bo to byłby: zawód, zawód i jeszcze raz zawód. Anty fani z pewnością poczuliby satysfakcje bo już po komentarzach na You tube widać, że się ślinią na tą myśl by mówić, że jest nikim szczególnym i nigdy nie powinien opuszczać boysbandu. Jeżeli jednak Rob uzna za stosowne wrócić i zawieść wszystkich, którzy pokochali go jako solowego wokalistę, proszę bardzo, ja jednak ( jak już wcześniej napisałem ) od tego momentu jego życiowej drogi przestane się interesować jego losami, zajmując się pogrzebaną przeszłością. :cry:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 17:18, wt, 16.gru 2008

ja jestem jak najbardziej za tym by Rob dołaczył do chłopaków!
Jupus5 to ,ze Rob wróci do chłopaków nie znaczy ,ze zakonczy solowe projekty.
Bo wiadomo ,ze nie moze do konca zycia bazować na starych przebojach i my fani zadamy od niego nowych produkcji, ale jeśli on sam widzi ,ze sie miota i nic sensownego nagrac nie moze to niech lepiej weżmie przerwe. Dostanie gotowce od Garego (albo moze Gary mu chociaz pomoze cos napisac) wystapia razem na jedej trasie, ba moze nagraja cos i jeszcze raz w trase pojada i jeśli Robertowi nadal bedzie sie chciało i nie bedzie za stary :lol: to wroci do solowego projektu. Moze wtedy powieje świeżościa i nie bedziemy musieli słuchac gniotow jak "Viva lfe on Mars " czy "Good doctor".
A Rob nie bez przyczyny zainteresował sie współpracą z chłopakami akurat gdy ci odnosza sukcesy .

+

zapomniałam!!
odnoszac sie do inf. od Aguski
...Aguśka... pisze:Take That i Robbie Williams razem na Glastonbury?

TT w Glastonbury?!?!?!Dobry boże!!!
Glastonbury festival to nie jest mejsce dla "bojsbenduuuuu" :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Robbie Williams w filmie o boysbandzie?

Postautor: Agatka » 12:07, wt, 20.sty 2009

Robbie Williams rozważa dołączenie do grupy Take That na planie filmu o brytyjskim boysbandzie.
Jak donosi gazeta "Daily Star", piosenkarz, który mieszka obecnie w Los Angeles, rozmawiał o możliwym udziale w filmie podczas niedawnej rozmowy z Grym Barlowem.

"Ostatnio Robbie spędza większość czasu grając w piłkę lub odpoczywając w swoim domu. Niewiele rzeczy wzbudza jego zainteresowanie, ale myśl o powrocie do dawnych lat w filmie o Take That bardzo go zaciekawiła" - mówi przyjaciel muzyka.
By onet.pl

Ta część o grniu w piłke i braku zainteresowania troche jest nipokojąca

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:15, wt, 20.sty 2009

Ja tam już nie mam siły się niepokoić. :wink: Po prostu czekam... :) :wink: ( Oczywiście jak zawsze dzięki za info Agatko :) )

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 12:59, pn, 02.lut 2009

a ja niewierze by on kiedykolwiek wrócił do tt czy nawet dac z nimi jakis wspólny koncert. Wg mnie to to tt stara sie teraz udowodnic ze i bez Robbiiego dają sobie rady wieć nie sądze by oni chcieli z nim występować. Chyba ze chcieli by pokazać światu że "patrzcie odszedł od nas a teraz chce do nas z powrotem" :D

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 06:29, śr, 14.lip 2010

Daje do plotek bo to raczej prawdopodobne niz news. Rob planuje, tzn. juz podobno zaplanowal powrot do TT. Jeszcze w 2010 roku maja wystartowac wspolnym singlem a latem 2011 wybieraja sie na wspolna trase koncertowa :roll: . Powrot do zespolu ma trwac tylko rok a potem Rob wraca do solo kariery.
Tutaj link niestety jak zawsze po niemiecku :? .:
http://www.nachrichten.at/nachrichten/s ... 411,427442

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:08, czw, 15.lip 2010

Anka to taka fajna wiadomność ze przeniose ja w odpowiednie miejsce i w odpowiedni temat dla niej. :lol2: :raztak:

i jeszcze takiego coś znalazłam na you tube więc chyba coś z tego bedzie

http://www.youtube.com/watch?v=O1QKX10xuN0&feature=fvsr

Andulka kobieto, chociaz pobieżnie przetłumacz jak możesz :wink:
Obrazek

Wróć do „Plotki”