Robbie i TT znowu razem!

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 18:31, sob, 07.lip 2007

Z tego, co przeczytalam na jakiejs stronie - Robbie mial wystapic z Take That na koncercie ku czci Diany. Dowcip w tym, ze sie na nim nie pojawil, choc jego nazwisko bylo na plakatach. Poszedl w tym czasie na zakupy zdaje sie:

Obrazek

A powrot do TT, to nie za dobry pomysl. Oni sa do niczego. To tylko plotka, miejmy nadzieje...
black out the window, it's party time
you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?
btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 20:56, wt, 07.sie 2007

Robbie Williams i Gary Barlow zakopali topór wojenny. Dawni koledzy z Take That znów się lubią. Panowie spotkali się w Los Angeles i zażegnali podobno wszelakie konflikty. - Świetnie nam się rozmawiało - wspomina Barlow. - Najlepsza pogawędka, jaką mieliśmy od 1996 roku.

Muzyk uprzedził pytania dziennikarzy i z miejsca oświadczył, że jego nowy-stary kumpel Robbie nie zamierza dołączyć do Take That.

http://muzyka.wp.pl/g,0,id,31747,w,ps,n ... 516410.976

Awatar użytkownika
Justinka18
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Justinka18 » 15:50, śr, 08.sie 2007

No i oby nie zamierzał!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 15:54, śr, 08.sie 2007

To mnie uspokoiłaś, Magda :). Racja, Justyna - oby nawet nie zamierzał ;)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 19:02, śr, 08.sie 2007

To byłaby już kompletna klapa :sciana: Ale dobrze że tak nie będzie :wink:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 21:24, śr, 08.sie 2007

Magda pisze:Muzyk uprzedził pytania dziennikarzy i z miejsca oświadczył, że jego nowy-stary kumpel Robbie nie zamierza dołączyć do Take That.

Wielka szkoda. Razem stworzyliby pewnie coś superowego. Mam nadziję że kiedyś mu się odmieni zdanie i będą wszyscy razem....
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 00:48, czw, 09.sie 2007

Magda pisze:Muzyk uprzedził pytania dziennikarzy i z miejsca oświadczył, że jego nowy-stary kumpel Robbie nie zamierza dołączyć do Take That.

Cóż za ulga. Robert świetnie sobie radzi i nie potrzebuje kompanów tego rodzaju. Gary i reszta pewnie marzą o tym, żeby Robbie dołączył do ich zespoliku i podratował ich kończące się kariery. Na szczęście chłopak ma więcej rozumu niż wygląda. Brawo! Teraz zostało tylko poczekać na kolejny (swingowy, miejmy nadzieję) album :D

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:34, pn, 13.sie 2007

No nie wiem co w tym złego żeby Rob dołaczył do TT . a rzeczywiście jest jedna przeszkoda... :twisted:
Rob nie ma głosu, śpiewac nie umie, tańczyć też. A tymi swoimi tatuażami mógłby obdzielić wszystkich członków zespoły i jeszcze by wystarczyło dla ekipy cateringnowej :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 19:31, pn, 13.sie 2007

...Aguśka... pisze:Rob nie ma głosu, śpiewac nie umie, tańczyć też.

Co do tego to jestem innego zdania :roll: :roll: :evil:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 19:44, pn, 13.sie 2007

drivel pisze:Cóż za ulga. Robert świetnie sobie radzi i nie potrzebuje kompanów tego rodzaju. Gary i reszta pewnie marzą o tym, żeby Robbie dołączył do ich zespoliku i podratował ich kończące się kariery. Na szczęście chłopak ma więcej rozumu niż wygląda. Brawo!

i to jest wlasnie sedno sprawy :wink: w zeszle wakacje kupilam Dvd "For The Record" o TT jego poczatkach ,rozpadzie- bardzo ciekawy,wywiady z czlonkami zespolu i samym Robem ,juz tam sa urywki jego koncertow pokazane jak swietnie sie wybil do przodu zostawiajac reszte w tyle i np. jak nie skorzystal z zaproszenia by sie zobaczyc z dawnymi kolegami(chociaz dobrze ze to zrobil poza kamerami)...Osobiscie mam nadzieje ze jednak skorzysta z propozycji i zaspiewa jedna piosenke z nimi wspolnie kiedys zamiast hologramu bylby to mily gest w kierunku fanow TT

jesli nie widzialas tego dokumentu to polecam :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Slow
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Slow » 08:17, wt, 14.sie 2007

Mnie osobiście sprawa powrotu (stałego czy epizod, nieważne) RW w ogóle nie interesuje. Powróci - dobrze, nie powróci - też dobrze, a nawet lepiej, i to wcale nie dla niego, ale dla TT. Co więcej, z tego co przeczytam na forach, większość fanów TT też wcale nie jest jakoś wyjątkowo pozytywnie nastawiona do ewentualnych wspólnych występów. Tzn. byłoby miło, ale z dwóch mozliwości - 'razem czy osobno' - fani obojga artystów wybiorą zdecydowanie 'osobno'.

Ja wiem, że wielu z nas uważa, że TT daliby się pociąć dla powrotu Robbiego, może i daliby się...ale przed Beautiful World. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej i mam wrażenie, że wspólny występ interesuje bardziej dziennikarzy niż samych muzyków i ich fanów.

Chciałam poruszyć jeszcze ten wątek:
nie skorzystal z zaproszenia by sie zobaczyc z dawnymi kolegami(chociaz dobrze ze to zrobil poza kamerami)

Teraz mam okazję zweryfikować to, czy RW pisuję jakiegoś bloga? Pytam, bo nie chcę popełnić błędu, wspominając o tym, że jakiś czas temu znalazłam w necie (nie pamiętam gdzie) rzekomy wpis Roberta, w którym komentuje film For the record. Analizując zakończenie, w którym panowie oczekują jego przybycia, Robbie przyznał, że nie miał pojęcia iż tylko on nagrywa wiadomość video, myślał, że tak zrobił każdy członek zespołu...

W każdym razie, jeżeli to był istotnie blogowy wpis RW, to był on niezwykle...miły.

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 22:05, wt, 14.sie 2007

...Aguśka... pisze:No nie wiem co w tym złego żeby Rob dołaczył do TT .

Poza tym, że muzyka TT jest do niczego? Faktycznie nic.

Alida pisze:w zeszle wakacje kupilam Dvd "For The Record" o TT jego poczatkach ,rozpadzie- bardzo ciekawy,wywiady z czlonkami zespolu i samym Robem (...) Osobiscie mam nadzieje ze jednak skorzysta z propozycji i zaspiewa jedna piosenke z nimi wspolnie kiedys zamiast hologramu bylby to mily gest w kierunku fanow TT

jesli nie widzialas tego dokumentu to polecam

Chyba widziałam fragmenty na youtube. To ten, gdzie córeczka Gary'ego śpiewa "twinkle twinkle"? Może faktycznie mogliby nagrać jedną piosenkę czy wystąpić raz razem, ale powrót na stałe byłby błędem.

Slow pisze:mam wrażenie, że wspólny występ interesuje bardziej dziennikarzy niż samych muzyków i ich fanów.

I pewnie masz rację. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 22:11, wt, 14.sie 2007

drivel pisze:Poza tym, że muzyka TT jest do niczego? Faktycznie nic.

I tutaj mamy takie same zdania. Ja muzyki TT nie lubię, wręcz nie cierpię. Nawet nie przepadam za tą z czasów kiedy był jeszcze Rob. Oczywiście szanuję zdanie innych na temat TT i wiem, że fanów tego zespól na naszym forum jest bardzo dużo. Dla większości z nich reaktywacja TT z lat 91-95 byłaby czymś wspaniałym. Dal mnie już horrorem. Ale i tak szanuję ich zdanie.

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 22:22, wt, 14.sie 2007

Mój problem z TT polega na tym, że ogólnie nie znoszę muzyki w stylu Westlife, Blue itp, dlatego nie przepadam za pierwszymi płytami Roberta, bo one jeszcze w takich klimatach są utrzymane (wina Chambersa ewidentna; szkoda, że ponoć znowu mają się zejść, swoją drogą). Lubię Roba "nieboysbandowego" i tyle. TT słuchałam w czasach podstawówki, ale z wiekiem mi przeszło. Nie wyobrażam sobie teraz żebym mogła ustawić którąkolwiek płytę TT, nawet z Robertem, obok Intensive Care. Dobrze, że to tylko plotki.

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 19:33, pn, 17.lis 2008

Take That i Robbie wystąpią razem na święta w programie "An Audience With..." na ITV. Strach pomyśleć jak to wyjdzie, ale trzeba będzie obejrzeć.

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:58, wt, 18.lis 2008

bardziej sie boje że to Robowi sie nie uda niż TT :roll:
W Angli jakieś szaleństwo ludzi ogarneło chyba na temat TT :mysle:
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 08:39, śr, 19.lis 2008

teraz, to juz nie bedzie zadna niespodzianka, ze Rob siepojawi w programie
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 12:03, śr, 19.lis 2008

...Aguśka... pisze:W Angli jakieś szaleństwo ludzi ogarneło chyba na temat TT :mysle:

Nie od dziś wiadomo, że Anglicy mają fatalny gust. Wystarczy włączyć MTV2, obejrzeć XFactor czy posłuchać 6Music. Co do niespodzianki, myślę, że ITV specjalnie wypuszcza takie plotki żeby sobie zwiększyć oglądalność. Teraz to nawet ja ten program obejrzę. Przy okazji - oglądałam wczoraj fragment jakiegoś dokumentu o TT. Od kiedy Mark Owen NIE JEST GEJEM? Coś przegapiłam?

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 12:20, śr, 19.lis 2008

drivel pisze:Od kiedy Mark Owen NIE JEST GEJEM? Coś przegapiłam?

oj drivel uśmiałam się. Dobrze że to forum o Robercie bo już widze te rzesze fanek gotowe wydrapać Ci oczy za takie teksty.
Wychodzi na to ze jednak woli kobiety, co mnie tez dziwi, ale z Emmą ma jedno dziecko, w grudniu rodzi mu sie kolejne. Widać chłopak ma talant i do tego :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:46, śr, 19.lis 2008

Witam Aguska, kobieto :D . Heh...rzeczy sie tu dzieja 8) . Wczoraj ogladalam w TV wywiad z Gary´m. Na pytanie dotyczace Roba powiedzial, ze owszem byl razem z nim na meczu, ale nie zapowiada sie na wspolne wystepy a juz wogole na polaczenie TT z Robem. Wiec spoko. Bedzie OK :shock:
A tak wogole to jestescie tu ze wszystkim do tylu. Ale to tylko moja mala uwaga. Pozdrawiam

Wróć do „Plotki”