może pomóc w nauce!:)

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

może pomóc w nauce!:)

Postautor: Magda » 22:18, czw, 30.lis 2006

Mam nadzieje, że tego jeszcze nie było:)

Pewna grupa naukowców przeprowadziła tajemnicze badania nad piosenkami i okazało się, że utwory Robbiego Williamsa maja dobry wpływ na intelektualny rozwój nastolatków. Eksperci uznali, że przeboje "Rock DJ" i "Kids" zmniejszaja stres a nawet pomagają w nauce:)<żródło: Bravo>

no ja sie zgadzam ze piosenki RW zmniejszaja stres ale mi w nauce nie pomagaja wrecz przeciwnie jak słucham RW przy robieniu lekcji to nie moge sie skupic bo chce mi sie spiewac:) :spiewam:
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 22:50, czw, 30.lis 2006

Bravo ma jeszcze "lepszy" refleks niz inne media, bo ten news to w najlepszych wypadku sprzed pol roku....

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 22:59, czw, 30.lis 2006

Ze jego piosenki powoduja wspaniale doznania to juz doswiadczylam.Co do nauki to niestety,ale juz nie doswiadcze...bym musiala sie znow zaczac uczyc-hihi.A "Bravo" to ma niezle spozniony refleks...jesli chodzi o newsy-hihi. :wink: :lol2:

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 23:02, czw, 30.lis 2006

w kwietniu sie dowiemy, ze trasa koncertowa "ostatnio" była :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 23:39, czw, 30.lis 2006

ale dalam plame z tym postem:) zaraz sie spale ze wstydu :oops: :oops: no ale moze ktos jeszcze tego nie czytał :lol: 8)
Obrazek

Beti_h

Postautor: Beti_h » 23:51, czw, 30.lis 2006

hehe, czytalismy, czytalismy :D :D :D

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 14:25, pt, 01.gru 2006

Ach to Bravo :hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha: Ale jeśli chodzi o muzyke Robbiego, to na prawde stawia na nogi, dodaje energii, pobudza do życia :D A na pobudke i dobry dzień polecam HOT FUDGE :taniec: :banan: tj obowiązkowe dla mnie rano, tylko chyba nie pasuje przy nauce :lol:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Gość

Postautor: Gość » 14:28, pt, 01.gru 2006

Hmmmm ja to już czytałąm :lol: :lol:
Dla mnie Rob nie jest dobry do nauki, bo jak słucham jego muzyki to zamiast sie uczyc to śpiewam razem z Robkiem :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 21:06, pt, 01.gru 2006

Było juz to kiedys,ale ja to wiedzialam bez zadnych naukowców ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 23:54, sob, 02.gru 2006

hehe było było ale co lepsze Robert podonież pomaga również w doznaniach seksualnych również było to na forum:)i tak stwierdzili naukowcy niedługo sie okaże że piosenki Robbiego są również najlepsze podczas kłótni np. małżonków bo wzbudzają agresję :) hehhe ale bym sie uśmiała
I'm living in UK UK UK....

kingus

Postautor: kingus » 12:24, ndz, 03.gru 2006

mi pomógł w maturze :lol: a co pochwale się 92% z angola rozsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a liczyłam na 75 :hahahahaha: Robbie rulez 8)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 17:00, ndz, 03.gru 2006

92% gratuluje.
Mi osobiście muzyka tylko w nauce przeszkadza. A pomaga za to bardzooo na siłowni jak słucham czegos szybkiego to mnie bardzo poręca o wycisniecia jeszcze 80 kg na klate xD

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 19:55, wt, 27.lut 2007

Heh, ja często na lekcji jęz. angielskiego wykorzystuję teksty piosenek Robbiego... :lol2: Niezłą minę miała nauczycielka jak kazała mi powiedzieć zdanie z użyciem różnych form czasownika "go". Wyskoczyłem z "Hell is gone..." i "Daddy where's the sun gone from the sky?". Heh, to było już dawno, teraz musiałbym chyba poszukać w pamięci fragmentów z Passive Present Perfect :wink: .
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:44, pt, 09.mar 2007

Ja też jak słucham piosenek Robka to śpiewam.Raz nawet miałam taki przypadek to było w szkole na lekcji.Ktoś miał w telefonie dzwonek z piosenką Rob'a (to było chyba Tripping) i ją puścili,to ja zaczęłam śpiewać :spiew: .Wszyscy od razu się na mnie spojrzeli.Mogli sobie pomyśleć że zwariowałam :roll: .Dlatego jak takie zdarzenie będzie miało miejsce jeszcze kiedyś to już nie zaśpiewam :wink:
Ale jedno powiem.Przy nauce piosenki Robka mi nie pomagają.Wręcz przeciwnie :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:04, pt, 09.mar 2007

Agusia pisze:Przy nauce piosenki Robka mi nie pomagają.Wręcz przeciwnie :wink:

Heh, muszę Ci przyznać rację :). O ile przy Supreme wspominam dawne czasy (mówię, jakbym miał z 70 lat), przy Rock DJ chce mi się tańczyć 8) to przy Angels nie mogę się skupić na niczym innym, niż na... słuchaniu. Tak, ta piosenka za każdym razem skłania mnie do refleksji :mysle:. Zapewniam, że myślenie o czym innym przy odrabianiu matematyki może skończyć się źle :P. Zresztą tańczenie podczas uczenia się (przynajmniej mi) nie pomaga :lol:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 01:08, wt, 10.kwie 2007

A czemu piszą tylko o nastolatkach...(?) :cry: Właśnie poczułem sie stary... Chyba mam już z górki... :wink: Ale zgodze sie z tym ,ze (nie tylko te dwa przeboje- "Rock Dj" i "Kids"), WSZYSTKIE piosenki Roba zmniejszają stres. Przynajmniej u mnie...

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:20, śr, 11.kwie 2007

WSZYSTKIE piosenki Roba zmniejszają stres. Przynajmniej u mnie...

U mnie także, ale wolę czuć się "zestresowany" podczas nauki, niż myśleć o danym teledysku Roba :wink:.
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:24, śr, 11.kwie 2007

Ja też mam podobnie do Ciebie Kmieciu.Ale jeżeli już słuchać piosenek Rob'a przy nauce,to już wolę jej nie słuchać! :P Nie tylko mnie rozpraszają ale nie mogę nawet usiedzieć w jednym miejscu :lol: . Hhe trochę mnie to przeraża na myśl o tym.Niestety tak już mam jak słucham jego piosenek.Jednym słowem : chcę mi się wtedy tańczyć :wink:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:36, śr, 11.kwie 2007

Agusia pisze:chce mi się wtedy tańczyć

A mi śpiewać :wink:. Choć nie umiem, ale jak mam w dodatku słuchawki na uszach, to mogę przynajmniej udawać, że mam taki głos jak Rob :lol2:
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 17:53, śr, 11.kwie 2007

Kmieciu tez kiedyś tak robiłem..., ze udaje Roba... :oops: Teraz też czasem sie zdaży... :wink: :spiew: Ale na ogół jak słucham Jego piosenek to śpiewm ile tylko sił....

Wróć do „Plotki”