Rożne plotki

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Rożne plotki

Postautor: Andulka » 23:16, śr, 08.lis 2006

Dwa male newsy...albo ploteczki???

Artikel"Boulevard & V.I.P."
Robbie Williams ist normales Toilettenpapier nicht gut genug
SYDNEY - Robbie Williams legt auf der Toilette sehr viel Wert auf Hygiene. Das erklärte der Pop-Star in einem australischen Radio-Interview.

Robbie wörtlich: "Ich habe immer feuchte Tücher dabei. Ich kann normales Toilettenpapier nicht ausstehen. Es garantiert nicht die absolute Sauberkeit, die ich verlange."

Tlumaczenie:
Artykul z "Boulevard i V.I.P" Robbie Williamsowi nie starczy zwykly papier toaletowy.
Sydney-Robbie Williams zwraca wielka uwage na higiene bedac na toalecie.Tak tlumaczy gwiazda popu w wywiadzie w australijskim radio.
Robbie wyraznie:" Mam zawsze ze soba wilgotne chusteczki.Nienawidze papieru toaletowego.On nie gwarantuje absolutnej czystosci ktorej wymagam".

Robbie Williams hat einen Korb von Lindsay Lohan gekriegt.
Die beiden trafen die beiden vor kurzem in einem Nachtclub in Los Angeles aufeinander. Ein Augenzeuge sagte dazu: "Robbie hing mit seinen Bodyguards im VIP-Bereich herum, als er die Möglichkeit sah, Lindsay anzumachen. Nachdem er Augenkontakt mit ihr gesucht hatte, ging er zu ihr rüber.Er flüsterte ihr etwas ins Ohr - und Lohan drehte ihm den Rücken zu und verschwand. «Als sie ihm die Abfuhr erteilte, wurde er knallrot»." Robbie habe nach dieser Abfuhr den Nachtclub unauffällig verlassen.
Lindsay Lohan soll im Moment nicht solo sein. Angeblich ist sie mit Diana Ross' Sohn Evan zusammen
Tlumaczenie:
Robbie Williams dostal kosza od Lindsay Lohan.
Spotkali sie niedawno w nocnym klubie w Los Angeles.Jeden ze swiadkow mowi:"Robbie znajdowal sie ze swoimi ochroniarzami w pomieszczeniu dla VIP-ow do momentu kiedy mial mozliwosc Lindsay "zabajerowac".Po tym jak szukal kontaktu wzrokowego z nia ,podszedl do niej.Szeptal jej cos do ucha-a Lohan odwrocila sie do niego plecami i zniknela.JAk go tak potraktowala,zaczerwienil sie.Robbie zaraz po tym odepchnieciu opuscil klub.
Lindsay Lohan nie jest solo.Podobno jest ona z synem Diany Ross Evanem

Nasz czyscioszek :wink: .A ta laska to poprostu nie wie co stracila :lol2:

Awatar użytkownika
madi
Fan
Fan

Postautor: madi » 14:24, czw, 09.lis 2006

z tym papierem to chyba już przesadzają..... Przynajmniej ja w to niewierze!

kingus

Postautor: kingus » 16:38, czw, 09.lis 2006

och biedny Robek, z nami powinien poszeptać :lol2: ;)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 18:27, czw, 09.lis 2006

Hihi a ja znam te wilgotne chusteczki z Anglii ( jeśli to one) i są bardzo w pożąsiu, eleganckie :hahahahaha: tak więc ma absolutną rację. A ta kobitka to chyba nie wie co straciła :wink: głupia i tyle hihi
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Gość

Postautor: Gość » 18:54, czw, 09.lis 2006

uwielbiam te nasączone husteczki!! Zawsze mam jakies przy sobie, a ta babka hm...jakbym byla na jej miejscu to nigdy bym sie nie odwróciła;d;d

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 19:20, czw, 09.lis 2006

no wiecie, nie każdemu musi się Robbie podobać ;) ale fakt, Lohan jest dziwna.
do chusteczek się nie przyczepię, dbanie o higienę jest jak najbardziej w porządku :)
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:08, czw, 09.lis 2006

A ta Lohan to ona jest młodziutka :shock: :shock: ja jej wcześniej nie znałam, dopiero jak ją znalazłam w wyszukiwarce to już wiem która to :wink: ,a Robbie powiedział kiedyś do 21- letniej dziewczyny, że jest dla niego za młoda :lol: hmm jakieś zmiany Mr Williams :wink:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 08:04, pt, 10.lis 2006

a jak kiedys Joss Stone podrywal, to to samo było :lol:
to ja się proponuje :lol: teraz juz jestem pełnoletnia :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:54, pt, 10.lis 2006

Robbie Williams bewirbt sich als Dessous-Verkäufer
Energy Zürich ist das Radio, das die Stars zu ihnen nach Hause bringt.Doch das hat noch niemand gehört:Auf Energy Zürich helfen die Stars auch beim Verkaufen. Für die neue B-to-B-Kampagne bewerben sie sich deshalb mit wohl formulierten Stellenbewerbungen und dem obligaten angehefteten Foto bei Schweizer Firmen. In lupenreinem KV-Stil preist sich da Robbie Williams bei Unterwäscheherstellern als Dessous-Verkäufer an -- schliesslich weiss er bestens, wie man Damen dazu bringt, Unterwäsche herumzuwerfen. Und so die Nachfrage nach neuen Slips und BHs steigert.

Tlumaczenie:
Robbie Williams sklada podanie jako sprzedawca bielizny.
Energy Zürich jest radiem,ktore sprowadza gwiazdy do waszego domu.Jednak tego nikt jeszcze nie slyszal:W Energy Zürich pomagaja tez gwiazdy przy sprzedazy.Do nowej B-to-B kampani skladaja podania z sformulowanych podan i dolaczonym zdjeciem w Szwajcarskich firmach.Typowe podanie o prace zlozyl tez Robbie Williams w firmie z bielizna jako sprzedawca bielizny-przeciez on wie najlepiej jak zachecic kobiety do zrzucania bielizny.I w ten sposob rosnie zainteresowanie na majtki i staniki.

Hihi...Rob pewnie chcial sie zrewanzowac za to ,ze taki ladny tramwaj z reklama "Rudebox" jezdzil ulicami Zurychu.Przeciez to zrobilo wlasnie to radio.Gdzies podalam jakis czas temu linka o tym tramwaju :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 15:27, pt, 10.lis 2006

jakoś nie wierzę ...w te niektóre ploty.... :?
So need you love ,so fuck you love

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 18:34, pt, 10.lis 2006

Ja moge uwierzyc w ten papier ,moge uwierzyc w te podanie ale w to ze on cos z Lindsey to nigdy nie uwierze,ona jest z jakims innym i nie jest to syn diany ross a zdjecia widziałam razem to Robb cos tam tylko do niej mówił
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 18:40, pt, 10.lis 2006

No ja też nie, ale ta hmmm... :roll: Robbie na pewno zna się na rzeczy tej :lol: więc czemu ma nie spróbować w tej branży :wink: ale jakoś mi się to wszystko jednak nie widzi :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
edith19
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: edith19 » 18:41, pt, 10.lis 2006

eh .. bez obrazy ... ale ja gdybym była na miejscu Robbiego brałabym się za "porządniejsze" dziewczyny
May you find that love that won't leave you
May you find it by the end of the day
You won't be lost, hurt, tired and lonely
Something beautiful will come your way

Awatar użytkownika
Aniuś
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Aniuś » 12:33, sob, 11.lis 2006

edith19 pisze:eh .. bez obrazy ... ale ja gdybym była na miejscu Robbiego brałabym się za "porządniejsze" dziewczyny

Popieram w 100%...też panienki Lohan nie lubie...wzbudza we mnie niechcec i negatywne uczucie :| Tylko jedna jej piosenke lubie...ale jej nietrawie ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kris-Krak
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Dostał kosza od Lindsay Lohan

Postautor: Kris-Krak » 18:52, śr, 15.lis 2006

"Robbie Williams spłonął ostatnio ze wstydu po tym jak dostał kosza od Lindsay Lohan. Brytyjski piosenkarz starał się jak mógł uwieść 20-letnią aktorkę po tym jak wypatrzył ją w nocnym klubie Hyde w Los Angeles.

Inni uczestnicy imprezy powiedzieli, że Robbie zagadywał tej nocy w klubie różne atrakcyjne dziewczyny, ale zaraz po tym, jak zobaczył Lindsay, podszedł do niej i wyszeptał jej parę słów do ucho, na co ona po prostu odwróciła się na pięcie i odeszła.
Robbie był w klubie trochę ponad godzinę i wyglądało to tak jakby zaczepiał każdą wolną dziewczynę w zasięgu wzroku - donosi świadek całego zajścia. Kiedy dała mu kosza, zrobił się czerwony jak burak i zaraz potem opuścił lokal.
Przypomnijmy - Robbie stwierdził ostatnio, że woli się spotykać Amerykankami, bo jest zbyt znany w Wielkiej Brytanii..." -źródło Agencja ONS -www.pudelek.pl

Witaj Robbie w realnym podrywie, jako zwykły facet, a nie gwiazda.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 19:13, pn, 20.lis 2006

Robbie Williams gibt Sex-Rätsel auf.
London (dpa) Gerüchte um seine mögliche Bisexualität hatte es immer wieder gegeben, doch nun hat Robbie Williams selbst das Rätselraten neu entfacht. Er könne sich Sex mit einem anderen Mann gut vorstellen, sagte der Superstar- allerdings unter ganz besonderen Bedingungen.
"Ich würde es nicht genießen, aber wenn mein Leben bedroht wäre, würde ich es tun. Oder wenn ich dadurch ein kleines Kaninchen davor bewahren könnte, bei lebendigem Leib verbrannt zu werden".
Bei Frauen seien ein "großer Busen" und ein "knackiger Hintern" die wichtigsten Merkmale für ihn, erklärte Williams.

Tlumaczenie:
Robbie Williams rozwiazuje "sex-krzyzowke".
Londyn(dpa) Historyjki o jego mozliwosci bycia biseksualnym dawal zawsze,jednak teraz ujawnil sam Robbie Williams rowiazanie do tej krzyzowki.Moze wyobrazic sobie seks z mezczyzna jednak pod calkiem niesamowitymi warunkami.
RW:"Nie podobaloby mi sie to,ale jakby moje zycie bylo zagrozone bym to zrobil.Albo jakbym mogl uratowac malego kroliczka przed cierpieniem jakby go na zywca chceli spalic".
Dla niego "duze piersi" i "zdrowy tylek" sa najwazniejszymi walorami kobiety,tlumaczy Williams

Gość

Postautor: Gość » 19:18, pn, 20.lis 2006

Plotka? Takie dziwne to trochę.....nie wierzę, ale okej.......na prawdę dziwne...........

kingus

Postautor: kingus » 19:24, pn, 20.lis 2006

ale Rob ma wymagania no nie mogę :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:30, pn, 20.lis 2006

:hahahahaha: ciekawe......, ale rzeczywiście wymagania to On ma niezłe 8) chwilkę ta "plotka" dała mi do myślenia... :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 21:48, pn, 20.lis 2006

Andulka pisze:.Albo jakbym mogl uratowac malego kroliczka przed cierpieniem jakby go na zywca chceli spalic".

Cudowne to było :o kurcze nie przyszło mi do głowy zeby takiego argumentu w tej sprawie użyć. Teraz napewno to zrobie no przecież nie możemy pozwolić żeby biedne zwierzątko cierpiało choćmy na seks z kimkolwiek. :wink: :lol:
Obrazek

Wróć do „Plotki”