Robbie nie singel ???

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

sheya

Postautor: sheya » 13:08, śr, 04.paź 2006

kingus pisze:i tak ona już sobie znalazła nowego chłopaka :roll:

taaaaak?

A co do tej pani, to wydaje mi sę to kolejna bujdą. No bo tak: nie da się ukrywac kogoś przez 18 miesięcy, żeby nie zrobili zdjęcia im jakiegoś wspólnego, zreszta pojawiłaby się gdzieś, jakaś nawet malutka informacja na ten temat; po 2. no to ta pani ma skłonność do depresji... hmmm... to chyba nie jest najlepsze połączenie dwóch takich osób. No bo niby sie mają wspierać, ale qrde, jak obu dopadnie dół jakiś, to co wtedy :roll:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:30, śr, 04.paź 2006

LONDON - Robbies Auserwählte ist die 26-jährige neuseeländische Hotelangestellten Charlotte Austin.
Wie die britische Zeitung "The sun" berichtet hat sich Charlotte zu ihrer Afäre mit dem Pop-Star geäußert. So habe es zehn Monate gedauert, bis die beiden das erste Mal miteinander intim wurden. Austin sagte dazu: "Sex mit Robbie ist absolut nicht ausgefallen, sondern eher ganz normal, aber er ist wirklich gut in dem, was er tut. So liebevoll und selbstlos, das Beste, was ich bisher erlebt habe."

Austin ist sich außerdem bewusst, dass sie nicht die Einzige ist. Sie sagte weiter: "Es gibt ein ungeschriebenes Gesetz bei Robbie. Du weißt, er könnte dich nie wieder anrufen und du weißt, du bist nicht die Einzige. Er ruft Mädchen nicht oft zurück oder besucht sie ein zweites Mal. Bei mir hat er das wohl aus einem bestimmten Grund gemacht. Ich weiß, dass er viele Mädchen auf der ganzen Welt hat. Das ist einfach etwas, das ich akzeptiere."
Tlumaczenie:
Londyn-Wybranka Robbiego jest 26-cio letnia nowozelandzka pracownica hotelu -Charlotte Austin.
Brytyjska gazeta "The sun" napisala ze Charlotte wypowiedziala sie o zwiazku z gwiazda popu. Dziesiec miesiecy trwalo zanim zblizyli sie do siebie intymnie. Austin na ten temat: "Sex z Robbiem to nic nadzwyczajnego,poprostu normalny ale jest naprawde dobry w tym co robi. Pelny milosci i pewny siebie .To bylo najpiekniejsze co dotychczas przezylam".
Austin dobrze wie ze nie jest jedyna.Mowi dalej" U Robbiego jest niedoopisania prawo. Wiesz,ze moze on juz nigdy do ciebie nie zadzwonic i wiesz ze nie jestes jedyna.On prawie nigdy nie oddzwania do dziewczyn i nie odwiedza ich drugi raz. U mnie zrobil to z jednego wzgledu. Bo ja wiem,ze on ma na swiecie wiele dziewczyn. To jest rzecz ktora ja akceptuje".

A tak pomijajac tego newsa to widze ,ze sa osoby tolerancyjne i myslace tak jak ja. Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie :wink:

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 16:13, śr, 04.paź 2006

A tak pomijajac tego newsa to widze ,ze sa osoby tolerancyjne i myslace tak jak ja. Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie

a ja nie mysle tak jak Ty w tym przypadku przynajmniej :wink: co nie znaczy ze nie jestm nietolerancyjna na Twoj post przeciez , a mimo to uwazam ze pisanie o kims ze jest "Okropny" to lekka przesada ,ciekawa jestem czy lecac po forumowej galerii tez bys o kims napisala ze jest Okropny( sa wkoncu gusta i gusciki :wink: ) wątpie w to... pomimo ze jestes przeciez szczera osoba i piszesz co myslisz ( jak napisalas o sobie),dlatego uwazam ze pomimo ze kobiety nie znamy jakis szacunek jej sie nalezy i nie powinno sie tak wypowiadac na temat jej wygladu Ok mozna napisac nie podoba mi sie czy jest nie zbyt piekna -odrazu to brzmi inaczej prawda :wink:

i jak mowimy o tolerancji zarowno ja toleruje twoje zdanie na ten temat to i Ty mozesz uszanowac Innych zdanie na ten temat :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

sheya

Postautor: sheya » 16:40, śr, 04.paź 2006

Moim zdaniem słowo "okropa" było za ostre, no i może nie powinno paść. Forum to jest miejsce, gdzie każdy może wypowiadać się na każdy temat i wyrażać swoje zdanie, pod warunkiem, że nie obraża innych. No i nie trzymam żadnej ze stron w tej małej sprzeczce.

Zgadzam się z Andulka, że każy ma prawo do swojego zdania, ale dopóki nie obraża ono innych. Tej "nowej" pani Robbiego (albo i nie) sądzę, że byłoby bardzo przykro po przeczytaniu czegoś takiego.

Nie sądzę również, ażeby tolerancja była tu właściwym słowem. hmmm... może dobre wychowanie? Mam na mysli to, że pisząc o tolerancji, zapominasz o dobrym wychowaniu.

Dobra, nie piszę wiecej, bo nie chce robić afery z jednego słowa. No i nie chcę, zeby ktoś poczuł się urażony, czy coś w tym stylu, ale na pewne sytuacje nie można pozostawać biernym.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 17:47, śr, 04.paź 2006

Nigdzie nie napisalam ,ze jestes nietolerancyjna Alida. I zdanie wszystkich innych toleruje...coniektorzy wlasnie nie toleruja mojego...jak widac zreszta. Caly czas sie czepiacie. Po co ??? Napisalam moje zdanie i go nie zmienie. I masz racje -kazdy ma inny gust...ja mam taki i tak juz zostanie. A co do wychowania to masz racje....ja nie zaczelam sie czepiac. Wyrazilam moje zdanie a zaraz sie zaczela walka. Przeciez wystarczylo napisac " a mi ta pani sie podoba lub nie podoba ". Wielka afera o nic :? . Koncze w tym temacie dyskusje bo widze ze nie ma sensu...ciagle to samo a chodzilo tylko o to zeby napisac ze Robbek ma kobiete. Wkoncu tu o niego chodzi .

ajka74

Postautor: ajka74 » 17:51, śr, 04.paź 2006

myślę że takim sposobem się to nigdy nie skończy
takie odbijanie piłeczki w nieskończoność

peace :lol:

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 18:06, śr, 04.paź 2006

Andulka tu nie chodzi o czepianie :wink: - nikt sie nie czepia Ciebie wyrazamy opinie( wkoncu to forum dyskusyjne) tylko o tym jak sie wyrazilas ,mialas do tego prawo ,ale zawsze mozna przeciez niektore rzeczy zachowac dla siebie albo uzyc innego okreslenia,bardziej hmmm kulturalnego? i nikt Ci gustu nie kaze zmieniac chodzi tylko o forme jaka wyrazilas swoje zdanie :wink:

i tez nie mam ochoty dalej tematu " okropnej" ciagnac wyrazilysmy tylko swoje zdanie

juz nie moge nastepnej plotki sie doczekac :wink: :lol:

Ajka masz racje ping pong ruless :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 18:14, śr, 04.paź 2006

Nie rozumiem.... :mysle:
So need you love ,so fuck you love

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 18:34, śr, 04.paź 2006

To ona jest z Robciem czy nie, bo już sama nie wiem :? Ale z newsa wynika, że ona chyba nie chce z Nim być. Ona po prostu chyba się boi związku z Robbiem, przynajmniej ja tak wywnioskowałam :roll:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Mav

Postautor: Mav » 18:48, śr, 04.paź 2006

Nie, nie jest, to już wszystko nieaktualne, dajmy sobie spokój, dziewcze poszło do gazet opowiadac o łóżkowych szczegółach, doatało kasę i znalazło sobie innego. Koniec. Uff. Można już dac tematowi spokój.
Ostatnio zmieniony 00:24, czw, 05.paź 2006 przez Mav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 19:23, śr, 04.paź 2006

Wiedziałam, że z tego nie będzie nic i że tak się to skończy...Koniec kropka :wink:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 10:00, czw, 05.paź 2006

Lolitka pisze:

Nie rozumiem.... :mysle:

http://www.robbiewilliamsforum.com/news/

Austin now had a Scottish boyfriend who had been very supportive during the past few days, Blunden said.
:P

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 16:15, czw, 05.paź 2006

Mav pisze:Nie, nie jest, to już wszystko nieaktualne, dajmy sobie spokój, dziewcze poszło do gazet opowiadac o łóżkowych szczegółach, doatało kasę i znalazło sobie innego. Koniec. Uff. Można już dac tematowi spokój.
>>> ale zawirowanie z tym tematem!

Tak naprawdę, to wiadomość ostateczna jest zasmucająca...
Zastanawiam się czy naszego Rob'a to nie można kochać. :? skoro różne panny opowiadają o "miłosnych" przygodach z Robbiem i na tym koniec...
Może to jest tak, że skoro on nie ma szacunku dla kobiet, z którymi spędza noc (tzn. traktuje je bardziej przedmiotowo...), to i znajdują się takie, co również jego nie szanują (co gorsza> wykorzystują :( , bo przecież, w odróżnieniu od Rob'a, one nierzadko się na tym bogacą...)

<<God Save Him>>
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:29, czw, 05.paź 2006

Temat fajnie się rokręcił :lol: I taki już ten Nasz Robcio :roll: na pewno będzie miał jeszcze nie jedną kobietke, mam nadzieję, że znajdzie sobie wreszcie jakąś pożądną :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 10:06, pt, 06.paź 2006

a co wy na to, żeby stworzyć temat, najlepiej przyklejony, coś jak "romanse Robbiego"? :lol: i tam wklejać po kolei wszystkie gorące niusy o nowych wybrankach? bo co chwilę pojawiają się jakieś plotki na ten temat, jakby wszystko było w jednym miejscu, to łatwiej można byłoby się odnaleźć :)
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 18:21, pn, 09.paź 2006

Jak dla mnie>> pomysł nie głupi! :wink:
POZDRAWIAM!
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 18:59, pn, 09.paź 2006

jakby wszystko było w jednym miejscu, to łatwiej można byłoby się odnaleźć

racja gdyby bylo.. ale najlepiej od samego poczatku :wink: ,a teraz to juz chyba za pozno na taki temacik :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 12:01, ndz, 15.paź 2006

Tak kocha Robbcia,tak go w spiera ,razem walcza z depresja a ona idzie do gazety i wygaduje jakies durnoty na temat sexu z Robbiem, ale załosne sa te baby
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 12:16, ndz, 15.paź 2006

Oj racja tragiczne są te niektóre baby, na szczęście nie wszystkie są takie i miejmy nadzieję, że Robbie nie trafi już sobie na taką........wrrr :roll: biedny Robuś....
Obrazek

kingus

Nowa dziewczyna

Postautor: kingus » 16:07, ndz, 19.lis 2006

Podobno to ona: :P
Amerykańska modelka LISA D'AMATO

Obrazek

Obrazek

jakoś nie mogę uwierzyć :P :lol: :lol:

na motorola party (2.11.06) była jeszcze z innym facetem :D ?

Obrazek

Wróć do „Plotki”