Robbie nie singel ???

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Robbie nie singel ???

Postautor: Andulka » 20:54, pn, 02.paź 2006

Robbie Williams soll seit Monaten vergeben sein
02.10.2006

LONDON - Robbie Williams soll seit 18 Monaten wieder in festen Händen sein. Die Glückliche: eine Barfrau namens Charlotte Austin.

Wie die Illustrierte "Gala" berichtete, lernte sich das angebliche Paar in London kennen. Grund für die gut funktionierende Beziehung sei das gemeinsame Leid der beiden: Wie Robbie soll auch Austin mit Depressionen zu kämpfen haben, und gemeinsam ließe sich das besser ertragen. Offiziell bestätigt wurde die Beziehung bislang nicht
Tlumaczenie:
Robbie Williams jest od miesiecy zajety
02.10.2006
Londyn-Robbie Williams jest podobno od 18-tu miesiecy w "stalych" rekach. Szczesciara jest barmanka Charlotte Austin.
Gazeta "Gala" napisala ze para poznala sie w Londynie. Powodem na funkcjonujacy zwiazek sa wspolne "zale" :tak jak Robbie, Austin tez walczy z depresjami i razem poprostu je szybciej zwalczaja. Oficjalnie nie jest ten zwiazek potwierdzony
.

No to miejmy nadzieje,ze to plota. Tego by brakowalo zeby jakas depresantka nam Robbka dolowala :wink:

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 20:56, pn, 02.paź 2006

ma ktoś jej zdjęcie może? ;)
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:10, pn, 02.paź 2006

Ja też mam wielką, ogromną nadzieję, że to plota...Robbie ma mieć porządną kobitke :!: Z depresją sam sobie na pewno poradzi :wink: Przydało by się jej zdjęcie, ale nazwisko kojarze raczej z kimś innym :roll:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 21:28, pn, 02.paź 2006

ehh a moze razem pokonaja depresje i beda szczesliwi jak nigdy ...razem :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 07:32, wt, 03.paź 2006

A ja Wam powiem ze bede zadowolona jeśli cokolwiek z tego okarze sie prawdą :roll: Nie ważne z kim, ważne żeby wreszcie znalazł drugą połowę. :idea: No bo przecież nie można liczyć że to bedzie ktoś z forum :wink: A szkoda :wink: :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
klaudka
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: klaudka » 13:13, wt, 03.paź 2006

O ile sie nie myle to to wlasnie jest wybranka serca Roba...
Jak dla mnie to wyglada staro :roll:

Obrazek
Robbie forever :)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:19, wt, 03.paź 2006

Lo matko...jak to naprawde ona to chyba gust naszego Roberta obnizyl sie o jakies 98% :lol: ...OKROPNA :shock: .

ajka74

Postautor: ajka74 » 13:46, wt, 03.paź 2006

może nie jest fotogeniczna po prostu :?:
skoro Rob nie patrzy już tylko na sam wygląd to chyba troche dorósł :)

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 14:06, wt, 03.paź 2006

ajka74 pisze:może nie jest fotogeniczna po prostu :?:
skoro Rob nie patrzy już tylko na sam wygląd to chyba troche dorósł :)

czytasz w moich myślach, dokładnie to samo pomyślałam jak zobaczyłam zdjęcie :)
od kiedy wygląd się liczy :roll:
*no, przesadzili teraz

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 14:49, wt, 03.paź 2006

dokladnie,zgadzam sie z wami (ajka i Mrs.Laydee) ,ciekawe Andulka czy jesli okazalaby sie ta pani kims z forum lub nam znanym mniej lub bardziej tez bys ja tak okreslila ze jest Okropna :roll: wole nie myslec w takim wypadku jak okreslasz osoby ktore naprawde sa hmm brzydkie?bo ja wcale nie uwazam by ta kobieta byla okropna... moze poprostu tak wyszla na fotce a byla po paru mocniejszych :wink:
Obrazek

''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 15:35, wt, 03.paź 2006

Wyglad sie moze nie liczy,ale co mialam tu okreslic??? Charakter ??? Raczej na tej focie nie da sie tego okreslic. Zdjecie nie pokazuje kto jaki jest wiec opisalam co sadze o jej wygladzie. Czy jest fotogeniczna czy nie ??? A co to za znaczenie ??? Tu wyszla nieciekawie i wedlug mnie jest okropna. Ja jak zawsze napisalam moje zdanie i nie mialoby to znaczenia kim jest ta kobieta. Czy znana czy nieznana. Zdania nie zmienie...punkt..kropka. Kazdy ma inny gust :wink:

Gość

Postautor: Gość » 15:38, wt, 03.paź 2006

Kobieta jest średnia, ale mi wszystko jedno byleby Robek był szczęśliwy! Jeśli na wzajem sie uzupełniają i pocieszają to bardzo dobrze! Może Rob nareszcie odejdzie od antydepresantów...

kingus

Postautor: kingus » 15:38, wt, 03.paź 2006

ale starucha :shock:

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 17:18, wt, 03.paź 2006

a niech bedzie szczęśliwy ... ale coś mi się wydaje żeby był tak długo zajęty i sie ukrywał to dlaczego niby on lubi rozgłos w czasie tego roku łączono go juz z taka ilością kobiet że jakoś nie wierzę w ten zwiazek 18 miesiecy razem... ostatnie sześć w trasie ... i pewnie w studio... jakoś tak niewiem
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 17:31, wt, 03.paź 2006

po wyglądzie to ocenia się modelki w kolorowych pismach.
a jak chciałoby się ocenić kogoś nie z wyglądu, a nie można tego zrobić, to lepiej chyba zachować swoje myśli dla siebie. moim zdaniem.
więcej trochę tolerancji.
*no, przesadzili teraz

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 17:47, wt, 03.paź 2006

Czemu mam zachowac dla siebie??? Po to jest to forum zeby kazdy powiedzial swoje zdanie...a inni nie czepali sie go na sile :? . Wiec ja swoje zdanie napisalam. A co do tolerancji ..to kto tu nie jest tolerancyjny ???? Ja??? Przeciez powiedzialam tylko ze ona mi sie nie podoba co nie znaczy ze jej nie toleruje. Co niektorzy nie toleruja tego co napisalam...wiec tyle na temat tolerancji :wink:

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 18:54, wt, 03.paź 2006

Andulka zgadzam się z Tobą dla mnie ta kobieta z wyglądu nie jest niczym specjalnym...no ale musi mieć temperament skoro robbiemu się spodobała najwyrażniej ma w sobie coś co zwraca uwagę ...myślę jednak że Robbie rzeczywiście tym razem nie patrzył na wygląd ale może miał już dośc tych wszystkich pięknych laleczek z którymi mu się ie układało albo ma taką deprehę ze nie chce być sam chociarzby w tych gorszych dniach ...myślę że z tego związku nic nie będzie.A tak w ogóle to bardzo bardzo zyczę mu kogoś kto się nim zaopiekuję bo jemu jest to bardzo potrzebne już od 2003 roku .Ludzie zostali stworzeni z miłości i do miłości bez niej byśmy swiżdziowali i nic dziwnego że robbie ma depresję.
So need you love ,so fuck you love

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:19, wt, 03.paź 2006

Zgadzam się całkowicie z Andulką i z Lolitką. Ja też uważam, że kobieta jest obrzydliwa i na dodatek stara, ale jak Mu się podoba to postaram się to zaakceptować. Czy ktoś tu mówił o nietolerancji :?: Przecież wszyscy tu jesteśmy tolerancyjni...mam nadzieję :wink: Są gusta i guściki :lol: pozdrawiam
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 23:42, wt, 03.paź 2006

Zgadzam się: każdemu podoba się co innego, każdy z nas ma inne zdanie (bądź podobne :wink: ) na różne tematy... Dlatego też w tym miejscu zgadzam się z Andulką, że warto mówić to, co sie myśli.
Jestem ogromnym zwolennikiem tolerancji, w związku z czym toleruję tą kobietę (jaka by nie była z wyglądu), tak samo z resztą jak toleruję chęć wypowiedzenia się Andulki. Jestem w stanie zrozumieć zarówno tych negatywnie oceniajacych, jak i tych, którzy piszą pozytywnie :)

Osobiscie staram sie nie oceniać czy ktoś ma urodę czy nie. Raczej wolę mówić, że każdemu może podobać się inny typ urody, tak samo jak inny rodzaj osobowości.
Co do tej kobiety, to (jeśli to prawda, a nie plotka) cieszę się, że Rob ma jakąś "przystań", kogoś, z kim może dzielić swoje smutki i radości. Co najważniejsze, jest to kobieta :wink: >taka bratnia dusza dla mężczyzny, a nie np. kobieta-mama, kobieta-siostra, czy kobieta-jednonocna kochanka (skoro są dość długo...) ...
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

kingus

Postautor: kingus » 07:57, śr, 04.paź 2006

i tak ona już sobie znalazła nowego chłopaka :roll:

Wróć do „Plotki”