Rod Stewart nie ma sobie równych (że co? :D)

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Rod Stewart nie ma sobie równych (że co? :D)

Postautor: kingus » 20:25, pt, 22.wrz 2006

Rod Stewart twierdzi, że we współczesnym showbiznesie nie ma równych sobie rywali. Leciwy :lol: rockman przyznaje, że Robbie Williams przerasta go popularnością w rodzinnej Wielkiej Brytanii, jednak w odróżnieniu od niego nigdy nie zdołał zrobić kariery w Stanach Zjednoczonych.

"Nie widzę tu żadnej konkurencji dla mnie. To prawda, że Robbie Williams jest bardziej popularny, niż ja, ale na pewno nie w Ameryce…"

wp.pl

OMG ELEVATE ROB! :ok:
ELIMINATE ROD! :niet:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:34, pt, 22.wrz 2006

Phi...Robbie nie podbił Ameryki, a jest bardziej znany niż on :D Poza tym niech Rod Stewart przypatrzy się na siebie...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść :hahahahaha: jaki ten Rod jest pewny siebie :roll: oj teraz to mnie zdenerwował...
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:39, pt, 22.wrz 2006

Hahahah......agnieszko niezle mnie rozbawilas ale masz racje.Trzeba nieraz spojrzec w lusterko :wink:
A poza tym jak ja slysze jego przechlany glos to mnie drgawki biora-brrrrrr....nie lubie go :shock:

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 20:42, pt, 22.wrz 2006

męczy go, że Robbie odbił mu dziewczynę. klasyka 8)
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

ajka74

Postautor: ajka74 » 21:14, pt, 22.wrz 2006

a ile lat różnicy między nimi ? 30 ?
zobaczymy jak Rob będzie w jego wieku i kto się wtedy będzie mógł bardziej pochwalić :) nie mozna teraz porównywać tego!!! Rod przeciez chyba wie ze występuję juz 30 lat na scenie, a Rob 8 z kawałkiem , to nie fair z lekka :)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:27, pt, 22.wrz 2006

Obojetnie jaka jest miedzy nimi roznica wieku!!!! Rod nie musi gadac glupot to bedzie wszystko dobrze...nikt by tematu nie poruszyl. Ale przeciez chodzi o to zeby podyskutowac. A poza tym cos swiadczy chyba o tym skoro Rod jest od 30 lat na scenie a Rob tylko 8 a jest bardziej popularny. Rob jest poprostu lepszy. A ze w Stanach nie zrobil kariery to sie jeszcze zmieni.....narazie nie zrobil. Jeszcze przed nim troche lat pracy...wtedy podbije Stany tak jak Rod :wink:

Mav

Postautor: Mav » 21:36, pt, 22.wrz 2006

Eeee, a skąd pomysł, że Rod to wogóle powiedział..?

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:00, pt, 22.wrz 2006

Ach, jejku rozmawiamy o opinii Roda o Robbiem. Tak jak to ujęła już Andulka to kwestia czasu, Rod 30 lat, a Robcio 8...Niech Rod patrzy na siebie, na swoje zachowanie i na to co mówi...Robbie z każdym dniem jest lepszy pod każdym względem i niedługo Rodowi wszystko się odmieni i mile będzie zaskoczony :lol: aczkolwiek nic do Roda nie mam , ale teraz mnie wkurzył...
Obrazek

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 07:43, sob, 23.wrz 2006

Myślę że Robbie'mu nawet podbicie Ameryki nie jest potrzebne ..Nie musiał jej podbić by stać się taką gwiazdą jaką jest teraz...a Rod musiał się nieżle podlizywać tym obłudnym amerykanom którzy przecież niby rządzą w tym biznesie...I co Rod głupio ci .....????????? 8)
So need you love ,so fuck you love

Gość

Postautor: Gość » 10:20, sob, 23.wrz 2006

Lubiłam Roda Stewarda, ale nie wiedzialam że jest takim samolubem. Na prawdę według mnie to że Rob nie podbił USA to wcale nie znaczy że jest od niego gorszy! Na pewno po pierwsze Rob ma wiecej fanów i tak zostanie na zawsze!!

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 13:07, sob, 23.wrz 2006

floorball pisze:Na prawdę według mnie to że Rob nie podbił USA to wcale nie znaczy że jest od niego gorszy! Na pewno po pierwsze Rob ma wiecej fanów i tak zostanie na zawsze!!

>>>zgadzam się! Robbie na pewno gorszy nie jest, bo Ameryka nie padła mi do stóp. :wink: Ma rzeszę swoich fanów gdzie indziej i ja uważam, że wcale nie musi walczyć o popularność w USA.
...Ameryka zawsze jest za "swoimi", a wszelkie inne, obce gwiazdy z reguły mają problem, aby u nich na rynku skutecznie zaistnieć. Przykładowo grupa QUEEN> nigdy nie mogli sie poszczycić szerokim zakresem popularności w Ameryce (zwłaszcza w Północnej...), za to kochała ich Japonia i dla Japońskich fanów napisali nawet piosenkę. :)
Podobnie Robert> kochają go szaloną, bezgraniczną miłością Niemcy :wink: , a dodajmy do tego resztę Europy, w tym... nas! Polaków! :wink: :D

POZDRAWIAM!
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

kingus

Postautor: kingus » 16:14, sob, 23.wrz 2006

Andulka pisze:Trzeba nieraz spojrzec w lusterko :wink:

:hahahahaha: trafna uwaga
poza tym, Rob nie podbił Ameryki, bo sam tego nie chciał ;)

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 16:19, sob, 23.wrz 2006

kingus pisze:poza tym, Rob nie podbił Ameryki, bo sam tego nie chciał ;)

dobre :lol: nie ma to jak optymistyczna wersja wydarzeń.
*no, przesadzili teraz

świat się kończy, czas umierać.

Ola =]
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Ola =] » 18:11, sob, 23.wrz 2006

Bardzo lubie Roda, uwielbiam jego głos :), ale teraz troszke mnie wkurzył :)

I czy naprawde podbijanie komercyjnej Ameryki jest czyms co moze okreslic czyiś talent?
Jak juz wczesniej powiedziano Ameryka Robowi nie jest wogóle potrzebna. Reszta świata go ubóstwia i to wystarczy:)

sheya

Postautor: sheya » 20:09, sob, 23.wrz 2006

A ja myslę, że Rod zazdrości Robbiemu młodości, talendu, powodzenia u kobiet ( :lol: ). Chciałby znów być w wieku Robbiego, ale prawda jest taka, że i tak by naszemu Robbiemu nie dorównał. Poza tym, Rod nie nagrywa już normalnych płyt od kilku lat, no chyba, że covery swingowe (hmmm... czyżby naśladował Robka?). Robbie cały czas tworzy nową muzykę i nagrywa genialne płyty, którze powoduja, że w Europie i na Wyspach nie ma sobie równych. Rod niech nie chcwli się, że on jest popularny w Stanach, bo tam jest popoularna Paris :lol:

Awatar użytkownika
beata
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: beata » 20:41, sob, 23.wrz 2006

ale tu nie ma o czym dyskutowac,Rod jest nadal wsiekly z powodu Rachel,ot i cały problem :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:03, sob, 23.wrz 2006

Ach te kobiety. Namieszaja ,namieszaja a potem sie zmyja i tylko problemy zostawiaja-hihihi :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:04, ndz, 24.wrz 2006

To są właśnie typowe kobiety :lol: , ale naszczęście są wyjątki :D biedny Robcio, cały czas jest wściekły na Rachael, a ona na prawdę nie jest warta Jego nerwów....złość piękności szkodzi :roll: (ona oczywiście nie zalicza się do tych wyjątków)...
Obrazek

Awatar użytkownika
Katie
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Katie » 13:37, sob, 30.wrz 2006

Agnieszka pisze:.trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść :hahahahaha:

:hahahahaha: ten tekst tak mnie rozsmieszyl ze malo co z krzesla nie spadlam:hahahahaha: a co do Roda to niech zajmie sie soba a nie Robbiem nie pamietam kto(przepraszam) powiedzial ze odbil mu dziewczyne i pewnie sie msci- coz zgadzam sie z tym 100% :D
So I look for love
I like the search
And I'll be standing for election all cross the known universe
Let every president get the country she deserves
Oh Lord! Make me pure-but not yet!!

Gość

Postautor: Gość » 15:16, ndz, 01.paź 2006

Rod vs. Rob ciekawie....
hm...ale nie o tym chciałam mówić...
Takie przechwałki w niczym Rodowi nie pomogą....mugł miec wśród nas Robbomaniaków trochę fanów, a teraz...ta wypowiedx jak dla mnie wszystko zmienia!!

Tak a propo zdjątko:):)
Obrazek

Wróć do „Plotki”