Robbie i Jego kobiety

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Robbie i Jego kobiety

Postautor: Lolitka » 14:17, śr, 20.wrz 2006

''''Robbie Williams prowadzi dziennik, w którym zapisuje nazwisko każdej kobiety, z którą przespał się w trakcie swojej trasy koncertowej – tak, aby nie stracić rachuby.

Autor przeboju „Let Me Entertain You” notuje swój każdy podbój miłosny w swoim „czarnym notesiku” – jak nazywa ten inwentarz ;) Robbie, by – jak mówi – nie zapomnieć żadnej z pań.

Jak twierdzi osoba z otoczenia piosenkarza – „Robbie ma za sobą tyle jednorazowych numerów, że nie pamięta już, z kim spał. Postanowił więc wszystko spisywać. Tym bardziej, że z niektórymi z dziewczyn chciałby umówić się ponownie – przy okazji kolejnej trasy”.

Osoba ta doniosła też dziennikowi Daily Star, że w zeszłym tygodniu Robbie przespał się z czterema dziewczynami."""

Mam to ze strony MTV To dobrze że nie traktuje ich przynajmniej jak byle co i stara się zapamiętać wszystkie :shock: :shock: :shock: I co tym myślicie??
So need you love ,so fuck you love

Mav

Postautor: Mav » 14:28, śr, 20.wrz 2006

Jestem pewna, że to prawda. Myślę, że zawsze ma ten notesik przy sobie i nawet jak na koncercie wyciąga dziewczynę na scenę, to pyta o jej dane osobowe i potem leci po piosence galopem za kulisy, żeby to wszystko spisać i nigdy nie zapomnieć.

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 14:40, śr, 20.wrz 2006

a co on potem chce z tym zrobić? spisać dzienniki jak Casanova? :lol:
to nie świadczy o nim najlepiej...
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:46, śr, 20.wrz 2006

Dobre :lol: :lol: Wiecie co nie traktujcie wszystkiego co pisza o Robercie tak poważnie. Bo na całe szczęście dla Roba nie zawsze to prawda. :wink: 8)
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 15:06, śr, 20.wrz 2006

ja nie wierzę :lol:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 15:09, śr, 20.wrz 2006

Hehehe...watpie zeby mu sie chcialo cos takiego robic. Poza tym kiedy??? Zalatany ten nasz Robek jak diabli. I podejrzewam ,ze wcale nie chcialby sie spotkac ponownie z rzadna ze swoich "dziewczyn". Przeciez dla niego to tylko odreagowanie na stres :wink: . Imiona ??? Przeciez to niewazne 8) . Mysle,ze nie pamieta juz imienia dziewczyny z ktora spal wczoraj-hihi. Takze ja w to nie wierze,ale to moje skromne zdanie :wink:

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 18:19, śr, 20.wrz 2006

Nie sądzę, żeby był na tyle sentymentalny, aby spisywać "jednorazowe numerki" :wink: Nawet gdyby tak robił, to potem i tak te wszystkie imiona są tylko nic nie znaczącymi nazwami, bo przecież, aby spamiętać te dziewczyny, Rob musiałby mieć jeszcze załączniki w postaci ich zdjęć. To ułatwiłoby mu kojarzenie tych kobiet i ewentualnie ponowne "umówienie się"...chociaż to raczej mało prawdopodobne, żeby spotkał tą samą, co wcześniej... hm... :?
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 18:46, śr, 20.wrz 2006

Jeśli jednak głębiej się zastanowić to takie zachowanie mi całkiem do niego pasuje .Nie chodzi tu o sentymenty bo co by ktoś nie mówił wierzę że każdy artysta jest sentymentalny a Rob ma duszę typowego artysty .Chodzi o to że to świr (w pozytywnym znaczeniu tego słowa)i nigdy nie wiadomo co i jak..mu przyjdzie do głowy

Beti_h

Postautor: Beti_h » 19:48, śr, 20.wrz 2006

Lolitka pisze:Chodzi o to że to świr (w pozytywnym znaczeniu tego słowa)i nigdy nie wiadomo co i jak..mu przyjdzie do głowy

Świetnie to ujełaś ;)
Ja kocham tego świra :D :D :D

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 20:02, śr, 20.wrz 2006

kTO GO NIE KOCHA :wink: ?

Lolitka mam prośbe nie umieszaj dwóch postów pod sobą. Zawsze można nacisnąć "Edytuj". Drugi post usuwam.-JoannaD_arc

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:41, śr, 20.wrz 2006

Przecież wszyscy bardzo bardzo Go kochamy :D A co do tego dziennika to w sumie tak o mi to pasuje do Niego, ale jak zapomina troszkę niektóre sprawy i akty to może lepiej niech sobie je zapisuje :wink: Na prawdę bardzo fajnie prowadzi się taki dziennik i nie trzeba do tego wiele czasu :lol:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
klaudka
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: klaudka » 06:25, czw, 21.wrz 2006

Robbie to koffany świr i nigdy nie wiadomo co mu odwali.Nawet jesli to prawda,to przeciez jego sprawa nie mediów :D
Robbie forever :)

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 15:23, czw, 21.wrz 2006

Lolitka pisze:Jeśli jednak głębiej się zastanowić to takie zachowanie mi całkiem do niego pasuje .Nie chodzi tu o sentymenty bo co by ktoś nie mówił wierzę że każdy artysta jest sentymentalny a Rob ma duszę typowego artysty .Chodzi o to że to świr (w pozytywnym znaczeniu tego słowa)i nigdy nie wiadomo co i jak..mu przyjdzie do głowy

>>>muszę przyznać, że teraz to jestem bardziej przekonana! :wink:

PS. ...nie no, nie przeczę, że Robek>nasz kochany świrek :D jest pozbawiony sentymentów... :wink:
Chodziło mi o to, że raczej nie AŻ TAK (...) :wink:

sheya

Postautor: sheya » 20:04, sob, 23.wrz 2006

Mówili kiedyś o tym w teleplotkach :lol: Podobno Rob spisuje wszystkie panie i przygodne numerki i ocenia je w skali od 1-10 :lol: Tylo ciekawe po co to robi? :roll: Wybiera kandydatkę na żonę? :twisted:

Awatar użytkownika
baxterek16
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: baxterek16 » 11:33, ndz, 24.wrz 2006

A niech i sobie zapisuje, przeciez to jego sprawa. Wszyscy go kochają, łącznie ze mną. Chociaż też przyznaję, że czasem mu odwala :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 12:06, ndz, 24.wrz 2006

baxterek16 pisze:czasem mu odwala :lol:

mało powiedziane :lol: 8)
Robbie jak czasami z czymś wyleci, to tylko sobie mówię "omg znowu...", tak samo teraz z tymi kobietami eh on to się musi nudzić.
*no, przesadzili teraz

świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 16:01, pn, 25.wrz 2006

Mrs.Laydee pisze:
baxterek16 pisze:czasem mu odwala :lol:

mało powiedziane :lol: 8)
Robbie jak czasami z czymś wyleci, to tylko sobie mówię "omg znowu...", tak samo teraz z tymi kobietami eh on to się musi nudzić.

>>>ratuje się ze szpon nudy jak tylko może! :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 12:09, wt, 26.wrz 2006

Jesli Robbie naprawde prowadzi taki notesik to moze bedzie mogl dopisac do niego Kerry Katona z "Atomic Kitten".

Kerry Katona will Sex mit Robbie Williams

LONDON - Kerry Katona(Atomic Kitten) ist ein großer Robbie Williams-Fan. Allerdings steht die Sängerin weniger auf die Musik des Popstars.
Wie das britische Magazin berichtet, will sie nur seinen Körper. Katona wörtlich: "Wissenschaftler behaupten, dass man seine Hemmungen verliert, wenn man beim Sex die Songs von Robbie Williams hört. Ich habe damit keine Probleme. Wenn Robbie in meinem Zimmer wäre, dann würde ich ihn sicher nicht singen lassen." Vielmehr würde sie ihn bitten, sie auf die einzig wahre Art und Weise zu unterhalten und nicht nur unterhalten.
Tlumaczenie:
Kerry Katona chce sexu z Robbie Williamsem.
Londyn-Kerry Katona(Atomic Kitten) jest wielka fanka Robbiego Williamsa. W sumie nie przepada ona za muzyka gwizdy popu.
Brytyjski magazyn pisze ze chce ona tylko jego ciala. Katona doslownie:" Profesorowie wybadali,ze czlowiek pozbywa sie wszystkich hamulcow podczas sexu sluchajac muzyki Robbie Williamsa. Ja nie mam z tym rzadnych problemow. Jakby Robbie byl w moim pokoju napewno nie dopuscilabym do tego zeby spiewal." Chetniej prosilaby go zeby ja na swoj sposob "zabawil" i nie tylko "zabawil".

To pewnie nie jedyna ktora ma takie marzenia-hhihi :wink: .
Ostatnio zmieniony 14:59, wt, 26.wrz 2006 przez Andulka, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Postautor: Gość » 14:46, wt, 26.wrz 2006

Kurcze Rob....patrz ile kobiet Cię pragnie, a ty tego nie potrafisz wykorzystać....albo nie chcesz wykorzystać...czort wie czego ty chcesz!

kingus

Postautor: kingus » 15:17, wt, 26.wrz 2006

No to Rob chyba dostał ofertę matrymonialną :lol: cos wątpie tylko nad jej powodzeniem :P

Wróć do „Plotki”