Duet z Shakira !!!???

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 21:44, śr, 20.wrz 2006

Shakira? Fajna babka ale czy duet by z nich tak glosowo byl dobry :wink:? Trudne pytanie.. bo.. jak wiadomo maja zupelnie inne barwy glosu i zuupeeeeełnie inny styl śpiewania :lol: takze tego.. :)

No chyba ze Shakira by tanczyla a Robek by spiewal to napewno wyszloby to wysmienicie :-)
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Awatar użytkownika
magdita
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magdita » 13:20, czw, 21.wrz 2006

Rob może sobie radzi, ale pewnie nigdy nie będzie tak dobry jak podczas współpracy z Guyem. Co do kasy to Rob i tak się już sprzedał i i tak chodzi tylko o pieniądze.
Duet z Shakirą byłby świetnym pomysłem, ale dla mnie to oni są z innych bajek i nie wyobrażam sobie Roba przy jej boku - wypadł by raczej marnie 8)
A póki co Shakra nawiązała kontakt z Farah Khan (jedną z najlepszych choreografek ale tez reżyserką) i zagra w hinduskim filmie, więc będzie zajęta :)
Gonna Be Nobody Someday
Obrazek

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 15:17, czw, 21.wrz 2006

ksiolka pisze:Shakira? Fajna babka ale czy duet by z nich tak glosowo byl dobry :wink:? Trudne pytanie.. bo.. jak wiadomo maja zupelnie inne barwy glosu i zuupeeeeełnie inny styl śpiewania :lol: takze tego.. :)

No chyba ze Shakira by tanczyla a Robek by spiewal to napewno wyszloby to wysmienicie :-)

>>>Zupełnie rózne style!>dlatego właśnie byłoby oryginalnie i ciekawie, tak sądzę :wink: moim zdaniem dobra mieszanka!!! :D

Teledysk? hm...zapewne byłby dobrym "filmem" zarówno dla pań (nas dziewczyny! :wink: :wink: :D ), jak i dla panów, lubiących tańczące bioderka. :wink:

PS. Ja to marzę o jakimś dueciku Rob'a z ...P!nk... :)

POZDRAWIAM!
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Ola =]
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Ola =] » 18:23, sob, 23.wrz 2006

Duet z Shakira? Jestem jak najbardziej na tak ;]
To połączenie ich głosów i stylów mogłoby wyjść fenomenalnie ;] A piosenka na pewno odniosłaby sukces, to wiadome, dwie takie gwiazdy razem.
Tylko: po pierwsze to plota, po drugie niewiadomo czy Rob na ponowna współprace z Guy'em sie zgodzi...Albo nie musi sie zgadzac: Shakire wziąć w obroty i samemu cos stworzyc. Tez by było dobrze.

:)

Wróć do „Plotki”