Czyżby koniec ??!!!

Jeśli informacja nie jest pewna to miejsce dla niej.

Moderator: Moderatorzy

ajka74

Postautor: ajka74 » 09:40, pt, 01.wrz 2006

ja tam w takie brednie wogóle nie wierzę
jest jak co jakiś czas przed wydaniem płyty.... trzeba trochę szumu narobić by sprzedaż była lepsza, bo a nuż to ostatnia płyta :)

ja się uśmiałam czytając ten news

a poza tym to on tego nie może zrobić z prostego powodu - wiąże go kontrakt płytowy i na odszkodowanie dla wytwórni raczej by sobie nie mógł pozwolić bo to już są nieziemskie kwoty, także nie wierzcie w te brednie :!:

kingus

Postautor: kingus » 09:40, pt, 01.wrz 2006

juz się chyba nikt nie ma co martwić ;)

Robbie won't stop the pop

He made an off-the-cuff comment about being a bit fed-up with the music industry while in the middle of a long world tour. But he says this kind of thing all the time.

When I interviewed him two weeks ago, he told me: “One day I’ll think, ‘I’m never going to tour again.’ The next day I’ll have changed my mind.”

czyli jak zwykle jednego dnia myśli o zakończeniu kariery a drugiego ma pewnie chęć na kolejny album :lol:

ja już się nie dam nabrać 8)

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 11:32, pt, 01.wrz 2006

No to fajnie, qrcze jeszcze mój Robbowy instynkt nie jest dobrze wyszkolony i nie wiem kiedy Rob jaja robi a kiedy mowi serio ;P także sorki ze troche spanikowałam :*
Obrazek

Awatar użytkownika
klaudka
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: klaudka » 12:06, pt, 01.wrz 2006

To na pewno był jakis głupi zart z jego stony :D
Z reszta on nie moze zrobic tego swoim wiernym fanom.Ja osobiscie chyba bym sie zalamala:cry:

:iloverobbie:
Robbie forever :)

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 12:16, pt, 01.wrz 2006

...A więc jasne! :D osz Ty! Robek nie straszyć nas tu proszę ! :wink: :D
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 13:10, pt, 01.wrz 2006

ii tam gadanie ! :wink: Nie pierwszy i nie ostatni raz takie "cuś" sie tu ukzauje. Jak odejdzie od showbiznesu to napewno bedziemy o tym wiedziec :roll: a tymczasem cieszmy sie ze jest.. :)
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Elveon
Fan
Fan

Postautor: Elveon » 15:46, pt, 01.wrz 2006

Wcale się Robbowi nie dziwię.Tak dłuuuugaśna trasa koncertowa potrafi zniechęcić do własnej muzyki i koncertów.Robbie jest bardzo inteligentnym facetem, nie utonie w objęciach sławy, potrafi byc szalony i nieprzedwidywalny, ale nie jest prostackim spiewakiem, któremu sława i kasa totalnie przewróciły w głowie. Najlepszym przykładem na to jest to,że siega wrokiem ponad to co go otacza, a otacza go baaardzo wiele, więc nie jest mu łatwo.Nie jest mu łatwo, na pewno dopadają go chwile zmęczenia, znudzenia, zniechęcenia tym wszystkim, czym stało sie jego życie.Takie rozważania, takie refleksje dopadają prawdziwie mądrych ludzi, którzy nie widzą szczęścia tylko w pieniądzach i ciągłych przyjemnościach.To kolejny dowód na to ,że Robbie jest szczerym, wyjątkowym artystą ;) I zawsze będzie miał dla kogo spiewać, prawda ?? :)
>< Shake Your Rudebox ><

Awatar użytkownika
magnes
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magnes » 16:12, pt, 01.wrz 2006

hmm podpucha od poczatku - Robek sie niby zastanawia jak to bedzie, gdzy w radiu nie bedzie slyszal swoich piosenek? na to nie ma szans, zawsze beda lecialy :wink: :D ma hiciory o ugruntowanej pozycji 8)
what shade of insanity
keeps leading you back to me?

Obrazek

Ola =]
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Ola =] » 17:48, pt, 01.wrz 2006

Gada tak po sie zmęczył, znudził tą trasą. Ale jak się skończy to na pewno będzie go do tego ciagnęło znowu :) Nie ma co sie bać :D
Jednak Kingus mnie pocieszyła z tym rozmyślaniem się Roba. Juz jestem spokojna, choc miewałam takie myśli ze moge go juz nigdy na zywo nie zobaczyc :)
A kariery tez nie skończy :) Nie ma głupich.
:)

Awatar użytkownika
Kris-Krak
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Kris-Krak » 18:02, pt, 01.wrz 2006

Zgadzam się z powyższymi opiniami że Robbie jest zmeczony już trasą. Jednak kiedyś w telewizji niemieckiej powiedział, że nie wyobraża siebie tańczącego i śpiewającego na scenie w wieku 40 lat. Na szczęście do 40-stki ma jeszcze trochę lat :lol:
Liczę na to że wyda jescze kilka płyt i będzie śpiewał z nami na koncertach.

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 05:17, pn, 04.wrz 2006

Kolejny news z tej serii:

"Robbie przestanie śpiewać?

Robbie Williams dał sobie półtora roku na podjęcie decyzji, czy chce dalej śpiewać

- Muszę się dobrze przyjrzeć swojemu życiu i zdecydować, czy nadal chcę być częścią tej machiny - powiedział piosenkarz w wywiadzie dla gazety "Daily Star". - W tej chwili nie widzę dla siebie miejsca na scenie.

Największym problemem według Robbiego jest... uzależnienie od sławy. - Chodzi o to, co chcę robić i gdzie się chcę znajdować - twierdzi. - Nie wiem, czy mogę żyć bez słuchania swoich piosenek w radiu.

Gwiazdor twierdzi, że jego kariera wymknęła się spod kontroli i nie panuje nad tym, co się z nim dzieje. Tymczasem tak naprawdę marzy o spokojnym i normalnym życiu. - Nie mam pojęcia, na czym w tym momencie stoję - mówi 32-letni Robbie. - Czy będę umiał wziąć wszystkie sprawy w swoje ręce, rozprawić się z tym potworem i wieść zwykłe życie?

Niezwykłe słowa Robbiego nie tylko zaszokowały fanów, lecz także jego wytwórnię płytową. EMI zawarła z Williamsem w 2002 roku rekordowy kontrakt na 80 mln funtów. Gdyby pogróżki piosenkarza nie okazały się czcze, firma znalazłaby się w ogromnych tarapatach. Jednak biorąc pod uwagę poprzednie wyskoki Robbiego, jego ostatnie wypowiedzi na temat rozwiązłości seksualnej oraz fakt, że wywiadu udzielił na dzień przed wydaniem nowego singla pt. "Rudebox", trudno w zapowiedzi o końcu kariery wierzyć."

źródło: gazeta.pl
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE

is di bom

digi bom di

deng di deng

digi digi

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 06:36, pn, 04.wrz 2006

Hmmm...to chyba najmądrzej napisany tekst o rzekomym "końcu kariery" jaki czytałam do tej pory. Podoba mi się zwłaszcza końcówka :D Mam nadzieję, że prorocza ;)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 10:00, pn, 04.wrz 2006

ksiolka pisze:Gdyby pogróżki piosenkarza nie okazały się czcze, firma znalazłaby się w ogromnych tarapatach.
źródło: gazeta.pl

firma? czy Rob? :hahahahaha:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 13:29, pn, 04.wrz 2006

zdecydowanie firma przeciez Rob już dostał kase za nie nagrane jeszcze płyty. Teraz wszelkie zyski ze sprzedaży dostaje wytwórnia. :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 14:03, pn, 04.wrz 2006

...najlepiej by było, gdyby Rob spróbował pogodzić obydwie rzeczy, tj. dalsze robienie kariery i porządek z zyciem osobistym... :wink:
Jest przecież wiele gwiazd muzyki, które odnalazły się w tym całym szaleństwie jakim jest biznes muzyczny. Są ustatkowani, wiodą rodzinne zycie (w miarę jak na to im pozwala czas,bo często pewnie jest trudno, ale zawsze jest coś-jakiś przyziemny obowiązek- i ktoś, do kogo można wrócić...) i jednocześnie wciąz się rozwijają w dziedzinie swojego zawodu.
Rob nie musi przecież wszystkiego od razu porzucać, bo teraz czuje sie w tym wszystkim nieco zagubiony. Dałabym sobie rękę uciąć za to, że gdyby to zrobił, to potem nie czułby się najlepiej. :wink: Fakt, jest to człowiek, który ma mnóstwo kasy i niezliczone ilości wielbicieli, może więc pozwolić sobie na "porzucenie" światka muzyki. Pod względem finansowym jest już dosyć ustatkowany na przyszłość :wink: , dodajmy do tego kolejne dochody, które otrzymywałby zapewnie z kupna jego płyt... Jednak, ja myślę, że jako urodzony artysta, jako osoba wprost stworzona do tego, co robi obecnie, nie wytrzymałby długo na "wolności". Z pewnością odczuwałby potrzebę tworzenia, kształcenia się, poszerzania wciąż horyzontów na płaszczyźnie muzyki.

Jest napewno zmęczony-nawet wymarzona praca, a już przede wszystkim sława i wszystko, co się z nią wiąże, są w granicach przyjemne... Czasem artyści też chcą poczuć się jak zwykli śmiertelnicy. Ten cały zamęt wokół ich osoby, męczące trasy koncertowe, ciągle poza domem, z dala od bliskich... Mogę tu tylko powiedzieć, że podziwiam muzyków, podziwiam Robbie'go za tą jego wytrwałość- jak dla mnie ładnie sobie z tym radzi :wink:

Tak więc, uzasadnione są słowa Rob'a, ale...osobiście sądzę, że nie porzuci definitywnie muzyki i fanów. No chyba, że zrobi sobie dłuższą przerwę :wink: :) to by było nawet wskazane po takim tempie pracy (2x album :wink: /trasa)

PS. a słowa dotyczące tego, że nie widzi siebie na scenie po 40-ce, przypominaja mi wypowiedź Freddie'go sprzed lat... :wink: On również podobnie się wypowiedział. Tylko, że Freddie miał AIDS i wiedział dlaczego tak mówi... :cry:
poza tym, to co ten Robek wygaduje?-przecież jak Jegger rzuca sobą po scenie po dzis dzień, to robert by rady nie dał? :wink: :D :D
POZDRAWIAM!
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 14:07, pn, 04.wrz 2006

...Aguśka... pisze:zdecydowanie firma przeciez Rob już dostał kase za nie nagrane jeszcze płyty. Teraz wszelkie zyski ze sprzedaży dostaje wytwórnia. :roll:

hmmm wydaje mi sie że właśnie nie dostał jeszcze całej sumy z tego kontraktu. gdzies czytalam ze na początku dostal ileś tam nascie milionów i pozniej z każdą nastepna plyta iles nastepnych, ale moze jestem w błędzie :roll: :wink:
Obrazek

Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 14:27, pn, 04.wrz 2006

Sylver masz racje. On nie dostal czeku na 80mln tak do reki, tylko to jest suma ktora bedzie sukcesywnie dostawal z nagrywaniem kolejnych plyt

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 17:10, pn, 04.wrz 2006

Hihihihi...niezle sumki tu poruszacie :lol: .Nasz "biedny" Robbek :lol2:

Awatar użytkownika
Kola
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Robbie. Pożegnanie ze sceną?

Postautor: Kola » 15:13, sob, 08.wrz 2007

Czytałam już dość dawno, że Rob myśli nad pożegnaniem się ze sceną muzyczną. Gdy się dowiedziałam, zaszokowało mnie. Poprostu szkoda takiego wokalisty, i wielkiego idola milionom fanom! Rob w wywiadzie powiedział, że chce zafundować sobie ciche i spokojne życie... Gdy to nastąpi słuchajcie, to ja nie wytrzymam! W najgorszym wypadku, i tak kiedyś opuści tą scenę, nawet nie chcę myśleć co to będzie... Co o tym myślicie???

Mav

Postautor: Mav » 17:00, sob, 08.wrz 2007

Z tego co wiem to większość z nas tutaj jest jak najbardziej za tym, żeby odszedł z showbiznesu i zafundował sobie ciche i spokojne życie - jeśli tylko on sam sobie tego życzy.

Wróć do „Plotki”