Wersia CD a CD+DVD!

Masz pytanie a propos Robbiego i szukasz odpowiedzi ? Zadaj je innym, na pewno ktoś ci pomoże.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cade
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Cade » 23:46, wt, 17.lis 2009

Wersja za ok. 36-39 zł to rzeczywiście tylko "wschodnioeuropejska" wersja uboga w książeczkę.

Wersja za ok. 59-63 zł to wersja klasyczna, z książeczką.

Wersja z DVD posiada - oprócz DVD - grubą, książkową okładkę (miast plastikowego pudełka) i chyba poszerzoną książeczkę.

Moje pytanie (do Eveliny?) brzmi - co jest ciekawego w tej grubej książeczce z wersji z DVD? Warto w ogóle kupić tę wersję? Czy pozostać przy klasycznej? Bo dziś w Empiku 15 minut się zastanawiałem, którą wziąć (wersji ubogiej nie biorę pod uwagę...) i... nadal nie kupiłem. :D

Awatar użytkownika
ala
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: ala » 00:01, śr, 18.lis 2009

Hej a ja ubogą jak to słusznie nazwałaś jutro chcę wymienić bo zwrot ku mojej wielkiej radości mogę zrobić do 14 dni :))) tyko nadal mam dylemat na którą się zdecydować a idę jutro więc bardzo proszę o poradę :D

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 14:14, śr, 18.lis 2009

Wersja z DVD jest faktycznie w formie książeczki w twardej okładce, z kieszeniami na CD i DVD na obu okładkach, co do samej "treści", to jest tam kilka zdjęć więcej w porównaniu z tym co widzę tutaj http://www.robbiewilliams.com/discograp ... video-star ; każdy tekst jest na osobnej stronie i do każdego tekstu inne zdjecie (ale te moim zdaniem najciekawsze zdjęcia są też w wersji CD).
Co do samego DVD - 20 min filmik z różnych sesji zdjęciowych (m. in. te, których fragmenty były na oficjalnej stronce do obejrzenia już od jakiegoś czasu, tylko poskładane w całość i oczywiście trochę dłuższe).

Awatar użytkownika
Cade
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Cade » 19:15, śr, 18.lis 2009

Dzięki za poradę :)

Chyba się zdecyduję - podobnie jak w przypadku Intensive Care - na wersję "klasyczną" - czyli pośrednią. Wersja uboga, z mojej perspektywy, nie przystoi fanowi (tylko mi się tu nie obrażać kto takową kupił!) - nie ma płyty bez książeczki :D - zaś wersja z DVD, cóż... najwięcej uroku ma tu chyba ta gruba okładka, bo sam materiał filmowy może być tyleż śmieszny, co wyłącznie raz do obejrzenia - a 89 zł (w Empiku) to niemało... np. Bon Jovi, na nowej płycie, którą dziś kupiłem, w wersji z DVD na płycie dali film dokumentalny trwający 1,5 godziny, zrealizowany z okazji 25-lecia zespołu i w Stanach pokazywany nawet w kinach. A płyta kosztowała mnie 67 a nie 89 zł...

W ogóle to cześć wszystkim ;)
Ostatnio zmieniony 20:16, śr, 18.lis 2009 przez Cade, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 19:50, śr, 18.lis 2009

Witam Cade :wink:

Ja też jeszcze nie zakupiłem nowej płyty, w ubiegłym tygodniu byłem chory i poprostu nie mogłem wyjść z łóżka. W poniedziałek bylem w sklepie muzycznym i była tylko wersja wschodnioeuropejska. :?
Jutro powinni dostarczyć wersje z książeczką i wtedy dopiero wysłucham całości płyty :spiew: Ale się nie mogę doczekać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ala
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: ala » 00:05, czw, 19.lis 2009

A ja dzisiaj wymieniłam płytkę wschodnioeuropejską w saturnie na prezent gwiazdkowy dla taty :) bo niestety innej wersji albumu RW nie mieli:( .Więc chyba zamówię w merlinie ,też uważam że taka wersja fanom nie przystoi choć szczerze się przyznaję że mam takiego Rudeboxa ale jakoś nie specjalnie mi w tym wypadku szkoda bo nie lubię tej płyty i wtedy też nie myślałam nad tym czy są inne wydania. POzdrawiam

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 15:49, czw, 19.lis 2009

A ja mam tę wschodnioeuropejską wersję i jestem zadowolony. Kupiłem w dzień premiery, i tak słucham kawałków na komputerze, płyta służyła do zgrania piosenek. Nie sądzę, by opłacało się kupować DVD, bo większość materiałów dostępna jest w internecie, a nie są to znowu wykonania live, które dobrze jest mieć ładnie oprawione. Gdyby w empiku była wersja za 60 złotych, to bym ją kupił, ale jak miałem czekać jeszcze 2 dni, to wolałem nabyć ją od razu. :P To jest wg mnie zachowanie fana, a nie wymienianie płyt 2 tygodnie po premierze.

Pozdrawiam
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 18:12, pn, 30.lis 2009

gdybym miała kupować sama, pewnie wybrałabym tę pośrednią wersję.. ale skoro tata fundował, to zaszalałam i na mojej półce dumnie stoi wersja CD+DVD :lol2:
"Something beautiful will come your way..."

Awatar użytkownika
Cade
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Cade » 19:23, pn, 25.sty 2010

Jeśli ktoś tu jest z Katowic, to za 50 zł, w komisie muzycznym na 3 maja, stoi sobie nowiutka, zafoliowana wersja z DVD. Sam bym wziął, gdybym nie miał normalnej ;)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 15:22, sob, 13.lut 2010

wiec stale wałkujemy ten temat?!
wersaja dvd to shit,wszytsko na jutrjubie mozna zobaczyc w 15minut. wersja dvd rudeboxa warta byla kazdej zlotowki!
RKVS mam wersje oryginalna- z ksiazeczka i uwazam ,ze wersja polska to kpina . pod wzgledem kolekcjionerskim nie ma zadnej wartosci. pod wzgledem muzycznym, wiadomo nie odbiega od wersji oryginalnej-zachodnio=europejskiej. ksiazeczka warta dolozenia tych 30zlotych.

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”