Co Z naszym Robertem????

Masz pytanie a propos Robbiego i szukasz odpowiedzi ? Zadaj je innym, na pewno ktoś ci pomoże.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
marek
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Co Z naszym Robertem????

Postautor: marek » 20:38, śr, 09.lip 2008

Witam wszystkich, co z naszym Robertem zaczynam się martwic codziennie tu wchodzę a tu żadnych nowinek nic nie słychać o jakiejś nowej płytce, czy te ufoludki są ważniejsze od nas Robert zapomina o swoich fanach mam nadzieje ze sobie o nas przypomni, nie wiem może ja jestem jakiś narwany ale już tęsknie za nim i czymś nowym w jego wydaniu pozdrawiam wszystkich fanów.
Obrazek

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 10:06, czw, 10.lip 2008

No tak jak zauważyłeś marek narazie wszystko trochę przycichło, ale zapewne niebawem nie będziemy mięli czasu komentować wszystkich wydarzeń wokół Jego osoby...prawda? :wink:

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 11:50, czw, 10.lip 2008

MIjemy nadzieję, że będzie tak jak mówisz E-mi. Przydałaby się chociaż jakas nowa płyta skoro o koncertach na chwile obecna możeby zapomnieć. chociaz i z ta płyta może być ciężko. Mam wrażenie, że Robbie jest najbardziej twórczy kiedy jest singlem. Jak sie zakochuje i wiąże z kimś to odstawia kariere na boczny tor, a wszyscy wielmy czego w życiu pragnie najbardziej
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 19:56, czw, 17.lip 2008

Robbie chciał uciec od mediów i częściowo mu się to udało.
Jakby się zastanowić, to by wyszło, ze Robbie ma już tego dość, i go wszystko przytłacza, dlatego znalazł sobie sposób na.. ucieczke?
HomeComing

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 14:05, pt, 18.lip 2008

Z jednej strony go rozumiem.Jest zmęczony ciągłym jeżdżeniem po świecie i koncertowaniem,zdjęciami,wywiadami..I chciałby pewnie zaznać trochę spokoju i wygody i stąd ta "ucieczka". Ale z drugiej strony..można tak powiedzieć że zaniedbuje trochę swoich fanów..A oni cały czas wierzą w jego powrót na scene .
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 20:46, czw, 24.lip 2008

"Co to jest Internet Explorer! :?:
- Program do sciagania Firefoxa.

Cytat:
- Ten Hetfield jednak jest wszechstronnie utalentowany. W niedzielę brał udział w F1 Grand Prix Turcji z Robertem w teamie a w tygodniu koncerty. Jak on to ze sobą godzi?

- Nauczył się od Ullricha, który wiele lat był zawodowym kolarzem, wygrał Tour de France, a w międzyczasie koncertował i nagrywał z Metalliką.

- Nie można zapomnieć, że w 1410 był jeszcze Mistrzem Zakonu Krzyżackiego. Się chłop nieźle trzyma.

- Ale najbardziej utalentowany był jednak Armstrong: wygrał siedem razy Tour de France, zrobił wspaniałą karierę muzyczną i jeszcze księżyc sobie odwiedził.

- W jego przypadku niesamowite jest to, że jednocześnie był wokalistą jazzowym, nagrał przecież słynne "What a wonderful world", a obecnie występuje z Green Day, czyli zespołem punkowym. Szacunek.

- King też jest utalentowany: gra w Slayer, pisze horrory, a wolnej chwili nagrywa płyty blusowe.

- Jest jeszcze promotorem walk bokserskich, a w młodości jako pastor działał na rzecz równouprawnienia w Stanach.

- A Schumacher? W latach 80-tych jeden z najlepszych bramkarzy świata, później wielka kariera w F1, no i do tego reżyser.

- A Dudek gra na bramce w Realu, na obronie w Odrze Wodzisław i w pomocy w Wiśle Kraków i to czasami w jeden weekend! A w tygodniu jest historykiem IPN-u! Tylko pozazdrościć kondycji!

- I jeszcze jest liderem zespołu bluesowego, koncertuje i co roku organizuje Rawa Blues Festival w Katowicach - ma gość talent i kondycje.

- A Trujillo nie dość, że gra na basie to jeszcze jest kardynałem.
- Ja go nie lubię, bo kiedyś był dyktatorem.

- Wachowski to dopiero karierę zrobił. Zaczynał jako kierowca u Wałęsy, a potem razem z bratem wyreżyserowali "Matrixa" i wszystkim kopary opadły.

- Nie zapominajcie o Tomie Crusie, który w wolnych chwilach był Penelopą, a najlepsze, że udawał, ze był ze sobą parą!

- I Tak wszystkich przebija Wiliams, który w latach 70tych ścigał się z powodzeniem w F1, potem został aktorem i następnie postanowił zostać wokalistą w grupie Take That.

- I skomponował muzykę do Gwiezdnych Wojen i nie tylko.

- No i tenisistką został, a nawet dwiema."

Tekścik prosto ż żarcików z forum budowlanego...

Czyli już wiemy co porabia Williams
Tenisistką został ... :lol2: :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
meg89
Fan
Fan

Postautor: meg89 » 21:08, czw, 24.lip 2008

A nawet dwiema... :lol: Tylko żeby się w ten tenis za bardzo nie wkręcił, niech już lepiej gra w golfa ;)
A potem na scenę! :lol2:

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 22:12, czw, 24.lip 2008

haha dobre to, trzeba częściej wchodzić na fora budowlane :lol:
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 06:04, pt, 25.lip 2008

dobre, uśmiałam się :D
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 21:37, wt, 12.sie 2008

Nie było mnie tu chyba ze sto lat, ale przeszłam bardzo ciężką chorobę , lekarze nie dawali mi zbyt dużuch szans i dopiero zaczynam wychodzić na prostą. Pewnie obrazicie się za to co napiszę, ale moim zdaniem Rob po woli się kończy. Płyta "Rudebox" spodobała się tak naprawdę tylko fanom z Japonii. Nie wiem być może pomógłby tu powrót do Guya Chambersa, bo szczerze mówiąc chętnie posłuchałabym juz nowych produkcji
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 17:10, śr, 20.sie 2008

Magda_76 pisze:Nie było mnie tu chyba ze sto lat, ale przeszłam bardzo ciężką chorobę , lekarze nie dawali mi zbyt dużuch szans i dopiero zaczynam wychodzić na prostą.

Współczuje. Trzymam kciuki za ciebie, oby wszystko było już dobrze. :wink:

Magda_76 pisze:Pewnie obrazicie się za to co napiszę, ale moim zdaniem Rob po woli się kończy. Płyta "Rudebox" spodobała się tak naprawdę tylko fanom z Japonii. Nie wiem być może pomógłby tu powrót do Guya Chambersa, bo szczerze mówiąc chętnie posłuchałabym juz nowych produkcji

Ja osobiście się nie obrażam, mam jednak inne zdanie na ten temat.
Mnie również płyta Rudebox średnio się podobała, tak samo jak utwory, które powstały po niej. Zgadzam sie również z tym, iż nie jest dobrze, ponieważ Rob wszedł w nowy styl, który większości średnio lub wcale się nie podoba. Nie widzę w tych utworach tego czegoś, co sprawiało, że piosenki Roba pochłaniały mnie i nie potrafiłem usiedzieć w miejscu gdy którąś słyszałem. Ot co, raz odsłucham i wystarczy. Najwyżej wrócę do jednej czy dwóch i koniec. Nie powiem jednak, że uważam iż kariera Roba zmierza ku końcowi i kompletnemu dnu. Jest to wciąż ten utalentowany i wszechstronny człowiek, który po prostu musi trafić w dobre ręce. Jak trafi na dobrego kompozytora ( a nie wierze, żeby jakiś się w końcu nie znalazł ) to ten stworzy w końcu jakiś kawałek, który znów wszystko ożywi. Rob wszedł w nowy styl bo słyszałem też, że stary mu się przejadł. Ten też może w końcu mu się przeje. Jest jeszcze młody, a od Rudbox nie minęło aż tak dużo czasu. Zawsze jest jakiś moment wyciszenia, bo ile można. Grunt tylko czy się poszczęści i czy uda się potem wyłonić z tego cienia. Póki co Rob jeszcze nie jest na tak niskiej pozycji i trzymam za niego kciuki bo z każdą nową piosenką nie widzę przełomu. Wierze jednak na prawdę, że w końcu ktoś się nim zajmie i Rob powróci.

W pewnym stopniu są to jednak moje marzenia. Marzenia ale całe szczęście takie, które mogą się spełnić. :) Najbardziej jednak jako prawdziwy fan chce być przede wszystkim ze świadomością, że Rob jest szczęśliwy i jego marzenia się spełniają, że niczego mu nie brakuje, że to co chce i chciał od życia w większości dostaje. :)

ewcia
Fan
Fan

Postautor: ewcia » 17:42, czw, 25.wrz 2008

sorki wielkie ze to mówie tzn pisze,ale mam wątpliwosci co do talentu Robka.Dopoki pracowal z nim Guy Chumbers bylo ok koncerty płyty a teraz co?Rudebox jest fajna płyta ale nie zapierajaca dech.

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”