Myślę, że Robbie jest EMO!

Masz pytanie a propos Robbiego i szukasz odpowiedzi ? Zadaj je innym, na pewno ktoś ci pomoże.

Moderator: Moderatorzy

jamie
Fan
Fan

Myślę, że Robbie jest EMO!

Postautor: jamie » 19:39, śr, 30.kwie 2008

1.Jego ulubionym miejscem przesiadywań są zadymione kluby
2.Mając już wszystko, nie musi martwić się o pieniądze, jedzenie czy dach nad głową. W życiu nie spotyka go nic złego oprócz bezdennej, wyniszczającej, łamiącej serce mrocznej rozpaczy. Z tego też powodu paradoksalnie dąży do niej.
3.Jego ulubioną rozrywką i metodą rozładowywania napięcia jest wycinanie sobie napisów na skórze (czyt. tatuowanie).
4.Posądzany jest o homo- i metroseksualizm.
5.W swoim mniemaniu jest odmieńcem, tylko po to, aby dziewczyna zauważyła, jaki to on jest przewrażliwiony, samotny, czuły i w ogóle, a potem chodzą ze sobą i wymieniają się swoimi depresyjnymi poglądami.
6.Jedną z jego ulubionych rozrywek jest narzekanie na wszystko, na co da się narzekać. Na co się nie da zresztą też!
7.Emorobbie płacze i komponuje następną beznadziejnie ckliwą piosenkę
8.Wielokrotnie używał czarnego lakieru i kredki. Obowiązkowy kolczyk.
9.Broda zakrywa mu 3/4 twarzy
10.Ma założonego bloga
11.Użala się nad swoim żywotem, nie stroni od depresji, cmentarzy i UFO
12.Nikt nie wie, co emorobbie ma na myśli i nikt go nie rozumie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 20:10, śr, 30.kwie 2008

Dobrze, że dodałeś/aś kilka zdjęć Robbiego, bo nie do końca pamiętam, kto jest moim idolem. :roll:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 20:37, śr, 30.kwie 2008

9.Broda zakrywa mu 3/4 twarzy

moim zdaniem u Anglika to normalne... :mysle:

jamie pisze:10.Ma założonego bloga

jak większość muzyków...

jamie pisze:1.Jego ulubionym miejscem przesiadywań są zadymione kluby

jak u większości gwiazd...

Wniosek: wszystkie gwiazdy są emo.
I uważam, że ten temat jest totalnie bez sensu i nie dlatego, że obraża Roba.

A jeżeli chodzi o zdjęcia, to zgadzam się z kolegą:
Dobrze, że dodałeś/aś kilka zdjęć Robbiego, bo nie do końca pamiętam, kto jest moim idolem. Rolling Eyes

Tak jakbyś chciał powiedzieć "To jest Robbie. To o niego chodzi. Tak wygląda". Spójrz na banner u góry. Tutaj każdy wie jak RW wygląda, a jeżeli chcesz pokazać fajowe zdjęcia to je wklej do albumów.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 21:06, śr, 30.kwie 2008

Przeniosłam temat bo do przyjaciół i rodziny to zupełnie nie pasowało. Tu tez ledwo pasuje

A swoją drogą ciekawe podejście do charakteru Roberta :D
I myśle ze wcale jamie nie chce nikogo obrażać

Jeśli można to prosze o rozwinięcie tegoż tematu.
Dlaczego EMO moza przecież użyc innych słów. :mysle:

Bardzo długo na forum jamie jesteś ale pierwszy post dopiero... mam nadzeje że nie ostatni .
Ostatnio zmieniony 21:40, śr, 30.kwie 2008 przez ...Aguśka..., łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 21:12, śr, 30.kwie 2008

dobry boze co sie na tym forum dzieje
skoro takie tematy powstaja to juz nie ma sznas na ratunek dla forum

btw. aguśka szczerze gratuluję zostania moderatorka ^^ trzymaj wszystkich krótko, kasuj denne posty i temat a w ramach ostrzezez za złe sprawowanie zawieszaj konto ! Musi zapanowac tutaj ład i harmonia ;))
Podeślij mi kochana jakieś nowe zdjecia Jasona jak mozesz bo przez mature jestem nie na bieżąco, ale wiesz, nie takie w kurtce....tylko takie co obie lubimy najbardziej^^ wiem ,ze gust masz w sprawie zdjeć, najlepszy !! ;*

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Re: Myślę, że Robbie jest EMO!

Postautor: Mrs.Laydee » 11:13, czw, 01.maja 2008

jamie pisze:wycinanie sobie napisów na skórze (czyt. tatuowanie)

tatuowanie to wpuszczanie tuszu pod skórę, a nie wycinanie w niej czegoś.
i szczerze, jakoś nigdy nie widzę u emo tatuaży. może coś sobie skrobną żyletką, co to by wyglądać na nieszczęśliwych i pogrążonych w rozpaczy, ale tatuaży nie mają. biedni nieletni.

nie mieszajmy cięcia się i tatuowania.
w ogóle jakiś durny ten temat.

jamie
Fan
Fan

Postautor: jamie » 11:17, czw, 01.maja 2008

Morris Moss pisze:Tak jakbyś chciał powiedzieć "To jest Robbie. To o niego chodzi. Tak wygląda". Spójrz na banner u góry. Tutaj każdy wie jak RW wygląda, a jeżeli chcesz pokazać fajowe zdjęcia to je wklej do albumów.

ludzie jak wy nic nie kapujecie. wiem, że wiesz jak wygląda, ja tez wiem jak wygląda :roll: . te zdjęcia wrzuciłem tylko dlatego, że właśnie na nich Robbie wygląda jak emo!
Morris Moss przeczytałeś 3 punkty z dwunastu ktore napisałem i już uważasz, że temat jest bez sensu. może podaj jakieś kontrargumenty i przekonaj mnie. ale zdania nie zmienie :P .

...Aguśka... pisze:A swoją drogą ciekawe podejście do charakteru Roberta
I myśle ze wcale jamie nie chce nikogo obrażać

Jeśli można to prosze o rozwinięcie tegoż tematu.
Dlaczego EMO moza przecież użyc innych słów.

ja bym powiedział, że nawet celne :P EMO nie jest bynajmniej obrazliwym okresleniem. jesli ktos nie wie co to znaczy, to niech najpierw sprawdzi a potem się wypowiada. EMO to w koncu skrot od 'emotional' i myślę, że bardzo do Robbiego pasuje.
EMO jak najbardziej mają tatuaże

jak wam się temat nie podoba to zawsze sobie możecie założyć lepsze. ale ostatnio marnie wam to wychodzi

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 12:34, czw, 01.maja 2008

Teraz to mnie normalnie rozwaliło. Najpierw miałem chęć coś rozwalić, ale teraz to już sam nie wiem czy się śmiać czy płakać.

jamie pisze:EMO to w koncu skrot od 'emotional' i myślę, że bardzo do Robbiego pasuje.

to powiedz co ma broda do charakteru, bo w takim razie czegoś nie rozumiem

jamie pisze:jak wam się temat nie podoba to zawsze sobie możecie założyć lepsze. ale ostatnio marnie wam to wychodzi

to mnie rozwaliło. Mamy pełno dobrych tematów w których coś piszemy i niepotrzebne nam zakładanie nowych równie durnych jak ten. Poza tym jak masz k**** takie ambicje to załóż nam jakiś, jeżeli my nie umiemy.

Mrs.Laydee pisze:w ogóle jakiś durny ten temat.

cieszę się, że jest parę osób, które myślą to co ja

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 12:59, czw, 01.maja 2008

Cholera... takiego d...... dawno nie widziałem... :sciana:

(Myslałam ze sam poprawisz swój tekst. Regulamin zabrania wszelakich wyzwisk na forum. Aguśka)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:42, czw, 01.maja 2008

Kmieciu może sie jednak opanujesz ze słownictwem.

Temat jak temat...

Specjalne sprawdziłam na necie cóż to takiego to pojecie EMO, jak nic wychodzi z tego postać Roba.

Mozna podważyc kilka kwestii wrzuconych przez jamie ale nie da sie zaprzeczyc ze Rob jest popapranym emocjonalnie chłoptasiem. A że nie idzie dojść o co mu tak naprawde chodzi w jego życiu, stwierdzenie że jest EMO może być na miejscu.

jamie pisze:jak wam się temat nie podoba to zawsze sobie możecie założyć lepsze. ale ostatnio marnie wam to wychodzi

bardzo celna riposta :mysle:
Obrazek

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 15:17, czw, 01.maja 2008

Ej no dajcie spokój Jamiemu. Rozumiem, że jesteście nie w sosie, ale to jest żart.
Nie nalezy wszystkiego traktowac śmiertelnie poważnie.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 09:06, pt, 02.maja 2008

hmmm.... też sobie poczytałam o tym emo i jakoś średnio mi to do Roberta pasuje szczerze mówiąc. Moim skromnym zdaniem Robbie zwyczajnie cierpiał na brak miłości i z tego się brały wszystkie jego zachwiania. Teraz na pewno jest szczęsliwy! chociaż troche mnie zastanawiają te jego ostatnie ufo-opowiastki. Zastanawiam się czy nie jest to troche robione dla wywołania zainteresowania mediów
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 11:26, pt, 02.maja 2008

Nie, nie przystopuję. Jak można obrażac naszego idola?!
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 11:41, pt, 02.maja 2008

Moim zdaniem, to, jak się teraz zachowuje, spowodowane jest wcześniejszym braniem narkotyków.

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 13:38, pt, 02.maja 2008

Mnie też się wydaje, że jest wreszcie szczęśliwy. Przez większośc życia był gwiazdą. Zasługuje na odpoczynek od tego.

Awatar użytkownika
Lidzia
Fan
Fan

Postautor: Lidzia » 22:53, pt, 27.cze 2008

EMOcjonujacy temat :) Cos w tym jest. Trzeba przyznac ze mial nie male problemy ze swoja psychika ale kto ich nie ma. Wazne ze sobie z tym radzi. Miloscia przezwyciezysz wszystko :)

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”