jaki jest adres Roba?

Masz pytanie a propos Robbiego i szukasz odpowiedzi ? Zadaj je innym, na pewno ktoś ci pomoże.

Moderator: Moderatorzy

beata91
Fan
Fan

jaki jest adres Roba?

Postautor: beata91 » 11:25, ndz, 17.cze 2007

czy macie moze jakis jego adres

np mail :?: :?: :?: :?: :?:

Mav

Postautor: Mav » 11:32, ndz, 17.cze 2007

Napisz tradycyjny list i wpisz: IMIĘ, NAZWISKO, Beverly Hills, LA, USA.

Dojdzie.

A co chcesz mu napisać, jeśli można zapytać?

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 16:34, ndz, 17.cze 2007

Wg mnie dziwne są takiego typu pytania :roll: Przecież nikt tego nie wie gdzie mieszka Rob :wink: Bynajmniej nikt nie zna adresu :roll:
"I just wanna feel real love.." - Feel

beata91
Fan
Fan

Postautor: beata91 » 16:47, ndz, 17.cze 2007

Agusia pisze:Wg mnie dziwne są takiego typu pytania :roll: Przecież nikt tego nie wie gdzie mieszka Rob :wink: Bynajmniej nikt nie zna adresu :roll:

dlaczego to dziwne ????????????

przecież jakiś adres musi mieć dla chcącego nic trudnego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 18:37, ndz, 17.cze 2007

beata91 ma racje , ale nie sposób go zdobyć. Przecież jakby sie wydało gdzie on jest , to nikt nie dałby mu spokoju.
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 18:45, ndz, 17.cze 2007

nie no zdobyc sie da.... w końcu jakoś te listy od tych wszystkich zawistników, wariatów i panienek chcących sprzedać mu bungalow jakos docierają. Pytanie brzmi nie jak zdobyć adres tylko czy warto przyczyniać si edo zakłócenia jego spokoju i meczy....teraz musi sie skupić na utrzymaniu pierwszej pozycji ;)

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 20:09, ndz, 17.cze 2007

Nazwa nowego tematu musi odzwierciedlać jego zawartość, tymczasem ja nawet nie znam słowa "przosze" tak wiec zmieniam nazwę tematu.
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia_alex:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: kasia_alex:) » 19:35, pn, 18.cze 2007

zgodzę się z beatą91 , no ale z tym może być dosyć ciężko...sama chciałabym to wiedzieć :wink: ale zawsze warto próbować :D

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 20:25, pn, 18.cze 2007

Czy warto zakłócać mu spokój? Wyobraźcie sobie, że do Was przychodzą codziennie setki listów, ciągle o tej samej treści.
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Mav

Postautor: Mav » 16:21, wt, 19.cze 2007

Ooooj, treść jest baaardzo bardzo różna :twisted:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:23, wt, 19.cze 2007

Czyżby? :wink: "Kocham Cię Rob! Daj mi swój autograf!" :?:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 17:28, wt, 19.cze 2007

W Feel masz pokazana probke do czego autorzy listow sa zdolni i zapewniam , ze tresc ma zwykle duzo bardziej rozdudowany charakter, ale to wcale nie przemawia czasem na korzysc autorow, oj nie ;)

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”