Kiedy koncerty?

Masz pytanie a propos Robbiego i szukasz odpowiedzi ? Zadaj je innym, na pewno ktoś ci pomoże.

Moderator: Moderatorzy

Anton
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Kiedy koncerty?

Postautor: Anton » 11:42, czw, 02.lis 2006

Czy jest wiadomo, kiedy odbędzie się jakiś koncert Robbiego Williamsa niedaleko Polski. W związku z ogromą popularnością, spodziewam się, że o zdobycie biletów nie jest łatwo; chcę zdążyć z zakupem:)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 11:52, czw, 02.lis 2006

No niestety spozniles sie ;) Trasa koncertowa Roba po Europie byla tego lata a na nastepna kaze nam spoooro poczekac ;)

Witam na forum :papa:

Mav

Postautor: Mav » 12:29, czw, 02.lis 2006

Bliskość i dalekość jest w tych czasach względna ;) Jeśli masz dużo kasy albo szczęście w konkursach, to mozesz Roba jeszcze w Australii złapać - między 30 listopada a 18 grudnia.

No i... Dublin... Jeśli Rob okaze się słowny to będzie też gig na pokrytym śniegiem, i ściętym mrozem Croke Park :twisted:

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 14:24, czw, 02.lis 2006

skąd wiesz spontaniczność robba nie ma granic moze nawet nas odwiedzi juz wkrotce...nigdy nie wiadomo
So need you love ,so fuck you love

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 14:50, czw, 02.lis 2006

spontanosc Roba to moze i tak, ale organizatorzy koncertow spntaniczni nie bywaja...a po tej trasie to sponaticznie to najchetniej by do basenu wskoczyl pewnie a nie skoczyl gdzies na kolejny koncert ;)

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 15:23, czw, 02.lis 2006

JoannaD_arc pisze:spontanosc Roba to moze i tak, ale organizatorzy koncertow spntaniczni nie bywaja...a po tej trasie to sponaticznie to najchetniej by do basenu wskoczyl pewnie a nie skoczyl gdzies na kolejny koncert ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: hehe exacly :D
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

kingus

Postautor: kingus » 16:47, czw, 02.lis 2006

no niestety :wink:

Anton
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Anton » 20:56, pn, 06.lis 2006

No to będę na razie czekał.

PS. Na poczatku, jak słyszałem o Williamsie, to nie specjalnie sie nim zachwycałem; myślałem sobie, że to taki chłopak z bojsbendu. Ale z biegiem czasu, kiedy nagrywał ciągle jakieś "niezłe kawałki", coraz bardziej zacząłem go lubieć. Nie jestem fanem (znam z tytułu może 2-3 piosenki), ale wiem, że ma sporo hitów. Kiedyś niedawno w tv widziałem jakiś jego koncert, tam był naprawde niesamowity, czadowy gość :shock: I teraz bardzo bym chciał być na jego koncercie!!

W sierpniu jechałem przez Wiedeń, tydzień przed jego koncertem (widziałem bilbordy), no i chyba przegapiłem sprawę............. :( Chociaż nie wiem, czy mozna było wtedy jeszcze dostać bilety. Teraz już nie chcę przegapić koncertu i jak jakiś będzie w Europie, to muszę być (ale zdaje się, że trochę poczekam). Chcę zdążyć, zanim facet się zestarzeje.............. no i zanim ja się zestarzeję :)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:05, pn, 06.lis 2006

Musisz widocznie czesciej zagladac na nasze forum.Tu sa najnowsze wiadomosci wiec napewno bedzie mowa o nastepnym koncercie w Europie.A ze musisz sie spieszyc z kupnem biletow to chyba nie musze mowic :wink: .Z reguly sa one wysprzedane w dwa dni...o ile nie w jeden-hihi.Przesluchaj piosenki Robbiego a napewno nie bedziesz tego zalowal...wrecz przeciwnie.Jak juz jakies Ci sie podobaja to inne napewno tez beda:wink: .Sluzymy oczywiscie pomoca jakbys chcial posluchac czegos konkretnego.Wystarczy poprosic na forum a napewno ktos ci wysle :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:47, pn, 06.lis 2006

My wszyscy czekamy na informacje o jakiś planowanych koncertach na nowy rok. Ja też nie miałam okazji w tym roku być i licze na następny rok z koncertami :D I potwierdzam słowa Andulki, że warto odwiedzać forum, bo tu zawsze najświeższe informacje są na bieżąco podawane przez Nas :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
anja80
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Najbliższy koncert Robbiego najbliżej Polski?

Postautor: anja80 » 13:28, ndz, 29.kwie 2007

Witam, od pół roku żyję tak naprawdę pracą i tylko pracą. I nie wiem co się w świecie dzieje. Piszę w związku z tym pytanie, na które fajnie by było od was uzyskać odpowiedź. Kiedy i gdzie (jeśli w ogóle) jest jakiś koncert Robbiego jak najbliżej Polski? Czy w ogóle Robbie teraz koncertuje? Gdzie mogę znaleźć jakiś kalendarz z datami i miejscami koncertów na 2007 i dalej? Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam, anja
anja80

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 16:50, ndz, 29.kwie 2007

Oj o trasie koncertowej Roba to ja nic na razie nie wiem :roll: ,ale kaledarze można nabyć w necie na www.allegro.pl lub www.plakaty.pl
Tylko nie wiem czy są na ten rok.Ale zobaczyć można,może akurat będzie.
"I just wanna feel real love.." - Feel

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”