Katowice 2003 !

Masz pytanie a propos Robbiego i szukasz odpowiedzi ? Zadaj je innym, na pewno ktoś ci pomoże.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:23, ndz, 03.cze 2007

dziękowałam już mailem, a teraz tak oficjalnie, żeby wszyscy widzieli; bardzo dziękuję Asiu za poświęcenie czasu i energii (wiem, jak to jest przesyłać pliki maile) i tak szybkie przesłanie mi tego koncertu. aj, aż się łezka w oku zakręciła, jak przesłuchiwałam to po raz kolejny ;) i tęskno mi za koncertami robbiego :P

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:32, ndz, 03.cze 2007

Jakośc nagrania jestety polowa, ale lepsze to niz nic, choc niektorych momentow koncertu chyba lepiej nie pamietac ;);)

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 21:36, ndz, 03.cze 2007

Oj tam nie było wcale tak zle :D
Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:38, ndz, 03.cze 2007

czemu lepiej nie?
jakość faktycznie nie jest wspaniała, no ale przecież nie to się tutaj liczy! :)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:40, ndz, 03.cze 2007

bo za kazdym razem jaj slysze jak prosi publicznosc by nie siedziala tlyko wstala to mi tak cholernie jest wstyd i to uczucie niestety nie ulega erozji w czasie....

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:47, ndz, 03.cze 2007

mm, no tak.
ale takie rzeczy się zdarzają na większości koncertów niestety :( i nie przemówi się ludziom na trybunach, że to nie jest koncert w filcharmonii, trzeba się z tym pogodzić, niestety :(

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 21:49, ndz, 03.cze 2007

Mi było tylko wstyd w momentach kiedy kazał publiczności spiewać a za kazdym razem była taka cisza na sali...tego to Rob pewnie się nie spodziewał..poza tym było BOSKOOOOOOOOOOO!!
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:54, ndz, 03.cze 2007

ale Robowi to sie niesłychanie rzadko zdarza, dlatego to takie przykre... wyróżniliśmy sie jak cholera ;)

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 22:02, ndz, 03.cze 2007

I zabłysneliśmy wiedzą na temat urodzin Roba :D Ech...biedak aż sam chyba nie wiedział co się dzieje!! :D
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 22:05, ndz, 03.cze 2007

Nie niewiedzą co do urodzin, tylko niska świadomością języka angielskiego ;)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 22:08, ndz, 03.cze 2007

hehe, tak, to był ciekawy moment :PP

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 22:11, ndz, 03.cze 2007

No cóż to też :D Piękne było jednak jak krzyczelismy "Dziekujemy, dziękujemy" a on to rozumiał...piękne jest to że był u nas...że na "Rock DJ" miał na plecach naszą polską flagę...tych momentów nie da się zapomnieć!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:04, pn, 19.lis 2007

Przepraszam, że odkopuję ten temat, ale mam pytanie.

Joanna pisze:Piękne było jednak jak krzyczelismy "Dziekujemy, dziękujemy" a on to rozumiał...piękne jest to że był u nas...że na "Rock DJ" miał na plecach naszą polską flagę...tych momentów nie da się zapomnieć!!

Czy dysponuje ktoś tym zdjęciem? Niekoniecznie tym z ROCK DJ, tylko chciałbym zobaczyć Roba z jakimś polskim akcentem, np. właśnie z koszulką w naszych barwach na plecach :D
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 22:42, sob, 19.paź 2013

Tak wiem odkopuje wiele starych tematów ale do tego sporo sie naszukałem a więc tak
tu mamy setliste http://www.setlist.fm/setlist/robbie-wi ... 319cf.html
tu pare fotek ale mało http://www.ultramaryna.pl/tekst.php?id=213
tutaj fajnie opisany koncert http://www.netfan.pl/news/901/robbie_wi ... icach.html
oraz tu http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/new ... ,443163,44
a co do filmików to narezie nic nie znalazłem ale jak znajde to odrazu wrzuce :D :oops:
O niektórych rzeczach dowiadujemy się za późno :C

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 12:38, wt, 22.paź 2013

Dzięki. Wielkie dzięki. Z tym, że teraz znów żałuję, że mnie tam nie było. :lol: Opisy świadków koncertu, w tym napalonych ludojadek, tych kilka zdjęć, których nie spodziewałem się, że będą tak wyglądać, repertuar z "Escapology" i "WWDLS", poruszają wyobraźnię i zaczynam się zastanawiać, czy rzeczywiście był to tak niemrawy koncert jak się spodziewałem, czy może Rob miał okazję pójść na całość, mimo znikomej popularności w Polsce. Ach, marzenia. Świetnie, że dzielisz się swoimi znaleziskami bmij26. ;)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 16:17, wt, 22.paź 2013

Dzięki a co do znalezisk to mam jeszcze kilka ale większość z nich to oczywistość ale podziele się za niedługo niektórymi

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 21:10, wt, 22.paź 2013

A masz na przykład te nagrania dźwięku, które ponoć były robione? Tak czy inaczej, czekam na Twoje znaleziska. ;)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 15:48, śr, 23.paź 2013

Co do nagrań to wiem że spodek w Katowicach ma archiwalne nagrania ale czy mi użyczą to musze zagadać do cioci bo mi to powiedziała ale na necie cały czas szukam. A znaleziska będa za tydzień za dużo roboty by to ogarnąć :D

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”