Koncert Robbiego w Polsce?

Masz pytanie a propos Robbiego i szukasz odpowiedzi ? Zadaj je innym, na pewno ktoś ci pomoże.

Moderator: Moderatorzy

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 13:56, pt, 31.sie 2007

To nie optymizm, to czysta dedukcja, ze skoro publiczności trzeba mówić, że na koncercie sie nie siedzi, to raczej wrażenia dobrego się mieć nie będzie... :wink: W Skandynawii podobnie bywało i wiemy co potem o nich mówił....

ajka74

Postautor: ajka74 » 14:07, pt, 31.sie 2007

dobrze że o nas publicznie się nie wypowiadał :roll:
i teraz przynajmniej mam tą nadzieje, że choć trochę mu sie podobało :twisted:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:10, pt, 31.sie 2007

Dokładnie po Horsens już gorzej mu być nie moglo. Zastanawiam sie nawet czemu on ich tam nie poprosił zeby wstali...
Jedyna optymistyczna myśl Roba dotyczaca Danii że pieknie klaszczą do taktu...
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 14:15, pt, 31.sie 2007

Bo to miał byc siedzący występ, (w przeciwieństwie do Katowic) to nie był koncert w pełnym tego słowa znaczeniu, tylko występ promujący album, fani są daleeeeko w tyle a z przodu vipy sobie siedzą i zapewniam cię, bywało gorzej niż Horsen ;D ;D np There Are Bad Times Just Around The Corner na żywo, no myślałyśmy z Padalcem ze skona na scenie w męczarniach... :lol2:

ajka74

Postautor: ajka74 » 14:25, pt, 31.sie 2007

JoannaD_arc pisze:There Are Bad Times Just Around The Corner na żywo

i czemu ja tego występu nie widziałam :sciana: a myslałam że już wszystko co sie da obejrzałam
gdzie to było ??? i czy możesz zapodać na rapid ??

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:27, pt, 31.sie 2007

JoannaD_arc pisze:Bo to miał byc siedzący występ,

to kiszka jakaś. Bo przecież umordował tam sie niemiłosiernie. Pocieszam sie jedna myslą ze przynajmniej dobrze mu zapłacili. 8) W końcu jeśli czegoś nie mozna robic dla przyjemności to mozna dla kasy ... Nie tylko o śpiewaniu myśle jak zawsze... :wink:
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 14:27, pt, 31.sie 2007

Tylko na YT to widziałam, ale off topic tu robimy ;)
[youtube]http://youtube.com/watch?v=gdcQHCeY7LQ[/youtube]

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:33, pt, 31.sie 2007

off topic ale bardzo kreatywny...
Ten występ nie bardzo rożni sie od Horsens... jest tak samo podupcony
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 14:35, pt, 31.sie 2007

Nie ma to jak twarzowe okularki 8). Kurczę, dzięki temu, że usłyszałem There Are Bad... Live, ta piosenka mi się spodobała. Nigdy wcześniej jej nie lubiłem. A teraz... jest w porządku ;)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 18:33, ndz, 30.gru 2007

A może Wrocław? 8) W Hali Ludowej :D

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 12:57, czw, 17.paź 2013

Ja mam takie pytanko a czy w ogóle Rob miał koncert w Polsce bo jak szukam w google to nic nie pisze na ten team. Sory dopiero od tego roku nim sie interesuje. :( :oops:
O niektórych rzeczach dowiadujemy się za późno :C

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 19:05, czw, 17.paź 2013

@bmij26 tak Rob byl w Polsce 6 listopada 2003 roku w Katowicach . Zagrał koncert w Sopdku w ramach trasy " Cock of Justice". Ktora nazywała sie też "Weekends of Mass Distraction" lub "Aussie Typo" na cztery koncerty w Australii.
+ na tym forum nie ma już ludzi, którzy byli naocznymi swiadkami tego tez wydarzenia ;) niestety :(

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 20:01, czw, 17.paź 2013

Wymarli :lol: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: Dziękuja za informacje i przeczytałem gdzieś w necie właśnie dlaczego nie było koncertu w Polsce mianowicie dla tego że:
1.Pamiętna sytuacja z dachem stadionu narodowego
2.Pretensje rządu o koncert Madonny
3.Informacje że w Polsce Rob ma mało fanów :(

Te 3 sytuacje spowodowały że rob do nas nie przyjechał :(((( :?

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 21:46, czw, 17.paź 2013

nahhh po prostu się nie udzielają. Ja dopiero zaczynałam słuchac Roba po koncercie w Spodku, dosłownie grudzień 2003.

Moze i to są powody, uważam jednak,żę najieksza szanse na koncert Roba w PL mieliśmy w 2006 roku gdy był twarzą Radia Zet.
Kozyra-owczesny dyrektor Radia Zet troche by się pogimnastykował i mieibyśmy koncert. Nie wiem gdzie wtedy by byl.
Obecnie łudzę się ,ze trasa swingowa mogłaby byc w Polsce. Rob bedzie oscylować w mniejsze teatry a nie stadiony. Myśle,ze co typu opera gdańska , filharmonia narodowa albo filharmonia pomorska w bydgoszczy.
Problem w tym czy faktycznie Rob ma w Polsce fanów , i czy przypadkiem nie obcokrajowy zapełniliby całość?
Prykład Choracji czy Estonii na tegorocznej trasie pokazuje ,ze wiecej na takie koncerty przychodi obcokrajowców niż samych mieszkańców danego państwa. Stety czy niestety? Dzięki temu mamy pelne stadiony ale i to ,ze ludzie 48 h przed koncertem już koczują pod bramkami ...

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 00:20, pt, 18.paź 2013

Ja na przykład miałbym opory przed wątpliwą przyjemnością ujrzenia tego koncertu w Spodku. Skoro Rob tu nie wrócił, wiemy jak wygląda Jego popularność w Polsce, ( "Angels" na przykład jest znane jako słynne karaoke, a nie utwór Robbiego Williamsa. ;) ) wolę sobie nie wyobrażać klimatu jaki panował na tym koncercie, zwłaszcza z porównaniu z klimatem koncertów, które znamy i kochamy. Które są wydawane na przykład. Rob powiedział kiedyś: "Jestem tak dobry jak moja widownia." On potrzebuje interakcji, na tym buduje swoją indywidualność, w Polsce by tego nie zaznał i pewnie nie zaznał tego w Spodku, bo już tu nie wrócił.

Mam inne pytanie, czy może ktoś z Was tu obecnych posiada jeszcze nagrania audio ze Spodka, bo wiem, że pewne osoby takowymi dysponowały? Nawet ja...kiedyś. ;)

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 14:37, pt, 18.paź 2013

W jakimś internetowym radiu słyszałem, że organizacja koncertu Robbiego w związku z trasą ''Take the Crown Stadium Tour'' był już w zaawansowanej fazie, ale uznano że i tak Robert nie zapełni stadionu w Polsce, nawet po niższych cenach biletów :shock:

Robert raczej by nie wybrzydzał, jak koncert byłby zakontraktowany to by przyjechał, czy Warszawa, Łódź czy nawet Kielce.
Biznes jest biznes.
Jakiegoś tam koncertu sprzed 10-ciu lat pewnie już nie pamięta.
Obrazek

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 15:04, pt, 18.paź 2013

Może mają racje kto wie

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 15:10, pt, 18.paź 2013

Nie wiadomo. Sądzę, że nieprzyjemne chwile pamięta się lepiej niż przyjemne. Zwłaszcza jeśli więcej jest tych przyjemnych. ;) W Polsce nawet jeśli ktoś zna Roba, to większość nic o nim nie wie. Włącznie z tekstami jego popularnych piosenek. Oczywiście nie orientuje się jakiej skali nieprzyjemności to była chwila. Wiem tylko, z tego co pamiętam z nagrania, że starał się wtrącić jakieś polskie akcenty, ale to nie znaczy, że to doceniliśmy. Mam nadzieje, że kiedyś przyjedzie, że jest szansa. Szansa dla mnie, bym kiedyś ujrzał go na żywo. ;)

Za to miałem niedawno całkiem przyjemną sytuację. Otóż jestem w trakcie jazd na prawko i leci piosenka Roba w radiu. Nie pamiętam jaka, może "Candy". I nagle instruktor mocno zwiększa głośność. Mam pewne podejrzenia, ale nie zapytałem. ;) Kto wie gdzie i ilu fanów Roba ukrywa się obecnie w Polsce. 8)

Awatar użytkownika
ala
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Re: Koncert Robbiego w Polsce?

Postautor: ala » 15:07, sob, 07.sty 2017

ktoś do Pragi rusza może??zamiast do Warszawy no koncert odwołany

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”