Biografia "Anioły i demony"

Prasa oraz kalendarze, książki, pocztówki, specjalne wydania itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 16:45, ndz, 10.lip 2005

Ja też chcę poczytać :beczy:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kate » 20:17, ndz, 10.lip 2005

Dziewczyny! Ja tak samo dopiero wtedy poznawałam Roba i nic o nim nie wiedziałam. Kupiłam sobie książkę aby się czegoś dowiedzieć.

Jak wszyscy wiemy jest tam przedstawiony jako ćpun, alkoholik i ogólnie facet, któremu sława uderzyła do głowy.

Oczywiście miał problemy i nie jest święty. Ja zrozumiałam jego uzaleznienia, byłam pełna podziwu bo poradził sobie z nimi i nie miałam nic do tego. Miał problemy, życie dało mu w kość.

Ta książka kłamie i zniechęca. Opiera się na opiniach ludzi z jego otoczenia. Jest ogólnie nastawiona negatywnie. Czy pojawił się tam chociaż jeden wywiad z Robem?
podpis był za wysoki i został usuniety.

Gość

Postautor: Gość » 21:27, ndz, 10.lip 2005

O dokładnie :) Katie slicznie napisałaś to :* Tak składnie. dokładnie o to mi chodziło.Moją myslą przewodnią było to że książka zniechęca do Robbiego. Przynajmniej mnie i Kate.

Brzydko dzisiaj do Beauty mówiłam??
Heh i tak wiem ze mnie kochacie :wink:

Ola =]
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Ola =] » 14:13, wt, 12.lip 2005

JoannaD_arc pisze:
Beauty pisze: zaniedługo będę miała niezłą lekturkę "Feel" i poczytam sobie w drodze do Kolonii :D(ja wiem trochę późno, ale zawsze coś ;) )

oo zdecydowanie zawsze cos...ksiazeczka jest super, przy niej anioly i demony na podpalke co najwyzej sie nadaja :lol: milego czytania

Uuuuuu, ja tez chce przeczytac!! Tylko z moim angielskim to daleko nie zajde niestety....Ale moze wpadna na ten genialny pomysł i przetłumaczą na polski? Jak myślicie??

A jakby której z was sie nudziło, to szczerze zachęcam do przetłumaczania ksiązeczki ;) ;)

Beti_h

Postautor: Beti_h » 15:07, śr, 20.lip 2005

Ja tam tez jestem stanowczo za przetłumaczeniem, wiec dziewczyny do dzieła ;)
A co do Roba to:
po 1-
To zwykly czlowiek jak ja i wy a kto z nas niepopelnia bledow???
po 2-
Prasa klamie ( te ich statystyki, sondaze - jedna wielka bzdura) wiec co dopiero biografia pisana przez dziennikarza, ktoremu zalezy tylko zeby zbic jak najwiecej kasy na ksiazce ( najgorsze info sprzedaje sie najlepiej )
po 3-
Nie wierze zeby Robi byl zlym facetem, a to ze rzucal kobiety :? nie wiemy dlaczego moze one nie portafily go kochac ( jestem od 11 lat mezatka, wiele malzenstw wokol nas sie rozlecialo a my trwamy..... i nie raz nie bylo latwo... ale zawsze bralam pod uwage potrzeby i zdanie mojego meza a on moje i jestesmy !!! Bo sie kochamy!!!) ------ a skad wiecie czy te kobitki Roba nie chcialy byc z nim tylko dla kasy, albo ze za duzo od niego wymagaly.............. milosc jest choler... skomplikowana i polega przedewszystkim na dawaniu a nie braniu o czym ludzie czesto zapominaja
po 4-
Tak wiec nie przejmuje sie tym co o nim pisza ... patrze w jego oczy i wiem ze jest fantastycznym facetem choc moze troche zagubionym, a to ze jest niegrzecznym chlopcem to tylko mu dodaje uroku, moj maz tez jest " niegrzecznym chlopcem" i za to go kocham.............
No to sobie popisalam .... teraz mozecie mnie zlinczowac :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 21:49, śr, 20.lip 2005

Dlaczego od razu zlinczować???
ja myślę podobnie do Ciebie!
Też jestem długo w związku, więc wiem jak to jest
Obrazek

Beti_h

Postautor: Beti_h » 21:53, śr, 20.lip 2005

A tak z przyzwyczajenia ;)
Zawsze dostaje za bronienie Roba
No cóz, na mój gust to mu dobrze z oczu patrzy i tyle :lol:

Awatar użytkownika
Anetta
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Anetta » 23:36, czw, 21.lip 2005

Moim zdaniem biografia Roba Angels&Demons może nie jest genialną książką i sama po jej przeczytaniu byłam troszkę rozczarowana, ale jednak warto ją przeczytać, bo można się dowiedzieć wielu innych rzeczy czego np. TV nam nie powie. Jest to bardzo osobista książka i muszę powiedzieć, że przedstawia ona Roba w różnym świetle. Jeszcze co do kłamstw, które w niej (niby) piszą to bym się do końca nie zgodziła, bo myślę, że choć biografia jest napisana przez jakiegoś tam faceta to Robbie musiał dać pozwolenie na jej wydanie. Williams ma przecież na swoim koncie wiele skandali, zresztą jak prawie każda gwiazda muzyki pop, dlatego musi nawet udawać niegrzecznego chłopczyka i wywoływac kontrowersję. Myślę jednak, że Rob tak naprawdę się ustatkował i marzy o cichym, spokojnym życiu oraz założeniu rodziny.
Anetta:) Robbie is Angel

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 01:04, pt, 22.lip 2005

no nie wiem jak bylo z tym pozwoleniem na biografie, ale kiedys czytalam wypowiedz Roba, w ktorej prosil fanow, aby nie czytali tych........powiedzmy niewiarygodnych bzdur. I bynajmniej nie chodzilo tu o to, ze chce ukryc jakies swoje grzeszki... w "Feel" jest ich cale mnostwo :lol:

Awatar użytkownika
Anetta
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Anetta » 14:00, pt, 22.lip 2005

Niesłyszałam o tej wypowiedzi, ale przecież książka nie tylko wskazuje na wady Roba. Myślę, że jak by nie chciał żeby, była wydawana to poprostu by jej nie było(jest przecież reklamowania na stronkach o Robbiem.)
W biografii tej są także fotki Roba jak był mały i myślę, że nikt by nie miał prawa tak głęboko wtargnąć do jego życia.
Anetta:) Robbie is Angel

Awatar użytkownika
Beauty
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Beauty » 19:26, pt, 22.lip 2005

Mi Anioły&Demony nie spodobała się :? może własnie dlatego, że roba przedstawiono jako ćpuna i wogóle zło ostateczne :P, a czekam na "feel' i będe sobie czytać w drodze do Kolonii ;)
EVERYTHING IS GONNA BE ALLRIGHT... SEE YOU LATER... MAYBE NEVER ?

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 12:49, pt, 29.lip 2005

a mi sie Anioly i demony podobaly :)m co prawda jest tam kilka niescislosci ale ogolnie milo mi sie czytalo... zreszta wg mnie to Rob jest tam pokazany jako czlowiek ktoremu udalo sie skonczyc z cpaniem... a to hcyba pozytywne no nie ? :)

kingus

Postautor: kingus » 19:05, pt, 29.lip 2005

jak najbardziej pozytywne i chyba nikt w to nie watpi
kiedy ja czytalam ta ksiazke to na zmiane smialam :lol: sie i plakalam :cry: zreszta co by tam nie napisali to i tak nie przestane go lubic :wink:

Awatar użytkownika
maxiu
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: maxiu » 18:30, ndz, 11.gru 2005

dziś ją sobie zamówiłem :D

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 18:54, czw, 15.gru 2005

Ja ksiazki nie czytalam ale wiem, ze mozna ja kupic na allegro za jakies 23 zl. Czytajac posty doszlam do wniosku, ze chyba i ja se ja kupie, zobacze co tam jest napisane o Robbiem....
Obrazek

Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 19:31, czw, 15.gru 2005

ja już dawno temu przeczytalam
ale polecam gorąco,
wiele się dowiedziałam o Robbiem :P
bo w końcu wtedy jeszcze nie miałam takiego fioła i niewiele
wiedzialam o jego przeszłości, problemach z narkotykami i alkoholem
i nie śledziłam jego poczynań na biężąco,
przyznam ze byłam trochę zszokowana
ale dobrze się wszystko dla niego skończyło

a ja teraz juz mam objawy obsesji hi hi na jego punkcie

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 21:42, czw, 15.gru 2005

ja dokładnie tak samo jak Ajka. też nie wiedziałam wielu rzeczy o Robku, dopiero jak przeczytałam książke to zdałam sobie sprawę taki tryb życia prowadził. i też byłam zszokowana :P a książka bardzo mi sie podobała. polecam :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
maxiu
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: maxiu » 22:09, czw, 15.gru 2005

hyhy ksiażeczka już na mnie czeka w empiku.. :D tylko musze po nią zajechać:/

swierzop
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: swierzop » 18:46, pn, 10.lip 2006

ja zakuppilam dzisiaj ksiazke za 29 zl z przesylka. czytajac wasze komentarze na jej temat troche czuje sie zniechecona... ale i tak ciesze sie z zakupu i ksiazke napewno przeczytam ;)
Obrazek
YOUR ASS IS MINE!

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 07:30, wt, 11.lip 2006

swierzop pisze:ja zakuppilam dzisiaj ksiazke za 29 zl z przesylka

Za 29 zł. heh, a ty ja zamawiałas w Empiku czy gdzies w necie??
Bo ja za swoja to 40zł. zapłaciłam wiec jak kupywałas w Empiku to ja nie wiem co sobie zrobbie ;)
Obrazek

Wróć do „Prasa, książki i inne publikacje”