"Demony i Aniol"!?

Prasa oraz kalendarze, książki, pocztówki, specjalne wydania itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

"Demony i Aniol"!?

Postautor: Andulka » 20:13, pt, 03.lis 2006

Robbie Williams - Dämonen und Engel. Die inoffizielle Biografie, aktualisiert incl. Tour 2006 (Broschiert)
Produktinformation
Broschiert: 336 Seiten
Sprache:Deutsch
Rezension
In dieser spannenden Biografie nimmt die menschliche Seite des Stars Gestalt an.
Trinkt er? Kokst er? Ist er schwul? Ist es egal? Diese Biografie erklärt, wer Robbie Williams wirklich ist.
Eine unzensierte Geschichte.

Kurzbeschreibung
"Dämonen und Engel" ist die komplett bis zur Tour 2006 und "Rudebox" aktualisierte Ausgabe des SPIEGEL- und SUNDAY-TIMES-Bestsellers, der inoffiziellen Biografie Robbie Williams. Diese Biografie ist wesentlich aufschlussreicher als die offiziellen Werke, denn es ist sicher gestellt, dass ALLES erzählt wird und dazu noch auf dem allerneuesten Stand. Die menschliche Seite des Stars nimmt hier Gestalt an. Wie der Robert Peter Williams aus Stoke-on-Trent zur Boygroup Take That kam, wie er den Kampf gegen seine Dämonen, den Alkohol und die Drogen überwand, wie ein Song sein Leben rettete und wie er nach all dem der neue "King of Pop" wurde. Basis dieses Buchs waren exklusive Interviews mit seinem Dad, engsten Freunden und Freundinnen sowie Verwandten und Geschäftspartnern des neuen King of Pop. In der letzten Zeit ist Vieles passiert: Zeit für eine neue aktualisierte Biografie, die alles bis zur Tour 2006 inklusive des Rumel um die Veröffentlichung seiner neuen Platte "Rudebox" - laut seiner Aussage "das erste wahre Robbie-Williams-Album" - einschließt. In DÄMONEN UND ENGEL zeigt sich, wie Robbie Williams wirklich ist. Alles liest sich dabei spannend wie ein Roman. So nah und ungeschminkt wie in dieser Biografie wird Robbie Williams sonst nirgendwo porträtiert. Inklusive der bisher unveröffentlichten Fotos ist DÄMONEN & ENGEL damit DAS Buch für alle Robbie Williams-Fans.

Tlumaczenie:
Robbie Williams-Demony i Aniol.Nieoficjalna biografia,zaktualizowana ,dodatkowo Trasa koncertowa 2006 (broszura).
Informacja o produkcie:
Broszurowana:336 stron
Jezyk:niemiecki
Recenzja:W tej biografii mozemy zobaczyc ludzka strone gwiazdy.
Czy on pije?Czy cpa?Czy jest pedalem?Czy to obojetne?Ta biografia tlumaczy kim jest naprawde Robbie Williams.
Niecenzurowana historia.

Krotki opis:
"Demony i Aniol" jest skompletowana do trasy koncertowej 2006 i "Rudobox-a",zaktualizowane wydanie Spiegel i Sunday Times bestsellerow nieoficjalnej biogrfi Robbie Williamsa.Ta biografia jest duzo ciekawsza od oficjalnej poniewaz jest prawdopodobniejsza ze jest w niej opowiedziane wszystko i jest w dodatku na czasie(aktualna).Widac tu ludzkosc gwiazdy.Jak Robert Peter Williams wszedl do grupy TT,jak walczyl z Demonami ,jak zwalczyl alkohol i narkotyki,jak piosenka uratowala mu zycie i jak zostal nowym krolem popu.Baza tej biografi sa wywiady z jego ojcem,najbizszymi przyjaciolmi i przyjaciolkami jak i ze znajomymi i ludzmi z wspolpracujacymi z krolem popu.W ostatnim czasie sie wiele wydarzylo:Czas wiec na aktualizacje biografi ktora zawiera wszystko o trasie koncertowej 2006 lacznie z halasem zrobionym wokol nowej plyty "Rudebox"-wedlug jego wypowiedzi-"pierwszy prawdziwy album Robbie Willimasa".W demonach i aniele pokazane jaki jest naprawde Robbie Williams.Czyta sie tu wszystko bardzo podniecajaco (wciagajaco) tak jak Harlekina.O tak "nieumalowanym" i tak blisko nie pokazany jest Robbie nigdzie."Demony i Aniol"zawieraja zdjecia,ktore do teraz nie byly nigdzie pokazane,ta ksiazka przez to jest dla wszystkich fanow Robbie Willimsa.

Obrazek

No to moze bedzie cos fajnego??? :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:18, pt, 03.lis 2006

No na pewno będzie to suuper...już chce to mieć :D Dodatkowo komentarz o całej trasie, no i te zdjęcia mogą być bardzo interesujące :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

ajka74

Postautor: ajka74 » 20:51, pt, 03.lis 2006

czemu na wszystkim muszą zarabiać ??? no comment ;)

Gość

Postautor: Gość » 21:05, pt, 03.lis 2006

czemu po niemiecku>?>???????ja chce w english

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:06, pt, 03.lis 2006

A mi to obojętne :wink: A czemu nie po polsku :lol: :?:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Mav

Postautor: Mav » 23:06, pt, 03.lis 2006

Tytuł orginalny brzmi: "New Dawn". Matko, ta niemiecka łopatologia... Wersję english na pewno można dostać.

ajka74

Postautor: ajka74 » 10:07, sob, 04.lis 2006

Mav pisze:Tytuł orginalny brzmi: "New Dawn". Matko, ta niemiecka łopatologia... Wersję english na pewno można dostać.

no i to juz mi lepiej brzmi i taką mogę kupić ;)

sądziłam po prostu ze to będzie typowo pod Niemcy wydana biografia i to już mi się nie spodobało :(

kingus

Postautor: kingus » 13:42, sob, 04.lis 2006

właśnie tak się zastanawiałam skąd ja znam ta okładkę :lol: i tego autora :hahahahaha:

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

Postautor: Lolitka » 15:14, pt, 10.lis 2006

OOOOOOOO Robbiiieee !biografia znowu???....jestjestjest!!!!Superowsko
So need you love ,so fuck you love

Gingerina

Postautor: Gingerina » 22:06, wt, 13.lut 2007

A ja nie mam żadnej książki o Robbim :D dopiero niedawno dostałam kopa na jego punkcie więc jeszcze zdąże nadrobić zaległości :twisted: a jak ktoś nie zna aż tak dobrze anglika? może miłe kolezanki przetłumacza na forum jakies ciekwe fragmenty jak już ktos wejdzie w posiadanie :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 22:08, wt, 13.lut 2007

tak, Anioły i Demony sa po polsku, a Feel juz 1 rozdzial mozesz przeczytac (tłumaczona przez dziewczyny odnas z forum) ;)
Obrazek

Obrazek

Gingerina

Postautor: Gingerina » 22:10, wt, 13.lut 2007

ojej dzieki.wiecie ja jeszcze taka zielona jestem :oops: ale pne sie w góre :twisted:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 19:55, pn, 19.lut 2007

Wlasnie kupilam ksiazke :lol2: .Powinnam ja za dwa dni dostac ...wiec znow jest co czytac :D .Zastanawiam sie tylko czy faktycznie bedzie w niej sporo napisane na temat trasy koncertowej z 2006 ??? :mysle:

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 18:38, śr, 21.lut 2007

A gdzie kupiłaś tą ksiązke Andulka??
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:32, śr, 21.lut 2007

Wlasnie dostalam dzis ksiazeczke...takze lektura przed spaniem zapewniona :lol2: . Roksi przez internet kupilam (www.amazon.de) 8) . Mam ja po niemiecku bo ja z angielskim jestem na bakier :roll:

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 20:04, pt, 23.lut 2007

Dzięki Andulka .W niemczech to przynajmniej mają dużo (rzeczy) o Robercie ksiązki,płyty single , kalendarze , a nie tak ja u nas byle by było.
Chciałabym mieszkac w niemczech :lol2: :lol2: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 13:46, pn, 19.mar 2007

Ja też mam książeczkę :lol2: Dostałam na Święta dwa lata temu.
Sorki,że tek późno o tym pisze :roll: .
Czytałam ją ale nie do końca.Ale mogę powiedzieć że jest super!
I do tego te zdjęcia w książce :wink:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 14:04, pn, 19.mar 2007

Agusia to chyba masz "Anioly i demony" bo ta ksiazka wyszla w grudniu 2006 :roll:

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:58, pn, 19.mar 2007

"Anioły i Demony" tak.
Bo spojrzałam na temat forum i tam pisze "Demony i Anioł"
I myślałam że to jest to samo :roll:
Pomyliłam się :oops:

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 23:39, pt, 23.mar 2007

A opłaca się kupować tą książkę bo nie wiem?

Wróć do „Prasa, książki i inne publikacje”