"Ladnie o Robbiem" :-)

Prasa oraz kalendarze, książki, pocztówki, specjalne wydania itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

"Ladnie o Robbiem" :-)

Postautor: Andulka » 13:07, śr, 18.paź 2006

Wiemy o tym juz wszyscy ale chce przytoczyc ten urywek z gazety bo bardzo mi sie spodobal.Jest jakos tak inaczej ,ciekawie napisany :wink:

Er kam aus dem britischen Arbeitermilieu und wurde zum größten lebenden Popstar: Mr. Robbie Williams.
Der derzeit beste Unterhalter der Welt: Mr. Robbie Williams. Es gibt Menschen, die brauchen das Licht zum Leben wie andere die Luft zum Atmen. Licht um zu sehen und gesehen zu werden. Vor allem um letzteres geht es auch immer bei dem wohl derzeit größten lebenden Popstar der Welt, Robbie Williams. Er ist einer dieser Rampenlicht-Sucher.Im Dunkeln hält Williams es nicht aus, weil das Bedeutungslosigkeit suggerieren könnte. Und dafür hatte er schließlich nicht vor mittlerweile 16 Jahren die britische Arbeiterstadt Stoke-on-Trent verlassen. Er war der Erste, der von seinem großen Talent überzeugt war.Er brauchte keinen guten Schulabschluss,er wollte sowieso ins Showgeschäft.

Heute ist der Junge aus dem Arbeitermilieu einer der erfolgreichsten Solokünstler. Seine Konzerte sind trotz exorbitanter Ticketpreise ständig ausverkauft, seine Platten stürmen regelmäßig die Hitparaden. Alleine 15 der Brit Awards hat Williams inzwischen gesammelt, dazu kommen weltweit zahlreiche andere Auszeichnungen. Er kann es sich längst leisten, nicht mehr bei jeder Preisverleihung, bei der er nominiert ist, vor Ort zu sein. Und das nicht erst seit seinem Exklusiv-Plattenvertrag mit der EMI: Hierfür bekam er die Rekordsumme von 127 Millionen Euro.

Wer den Rummel um den 32-jährigen Briten verstehen will, der muss ihn live erlebt haben. Er singt, tanzt,scherzt und gewinnt charme jedes Publikum im weniegen Sekunden. Egal, was er macht: Bei ihm ist alles cool. Und dass er dabei auch sich selbst auf den Arm nehmen kann, macht ihn sympathisch. Williams ist das, was man in der Branche eine Rampensau nennt.Ein Motiv von Ihm:" Popstar zu werden, war die Hoffnung, dass mich dann niemand mehr verletzen kann"-sagte Robbie.
Als Popstar bekommt er tatsächlich das, was ihm in seinem Leben vorher versagt blieb: Respekt, Anerkennung, Frauen.
In den 90er-Jahren wird er mit Hits wie "angels", "let me entertain you" und "millenium" zum absoluten Superstar. Jahrelang ist Robert Peter Maximillian Williams das Maß, wenn es um perfekte Unterhaltung geht. Man kann sich kaum vorstellen, dass es einen besseren als ihn geben könnte. Das ahnt Williams selbst auch: "Wer ich bin, weiß ich immer noch nicht. Nur eines glaube ich wirklich zu sein: höchst unterhaltsam."

Tlumaczenie:
Pochodzi on z rodziny robotniczej a zostal najwieksza zyjaca gwiazda popu: Robbie Williams.
Najlepszy "zabawiacz" swiata: Robbie Williams. Sa ludzie ktorzy potrzebuja swiatla do zycia tak jak inni potrzebuja powietrza do oddychania.Swiatla aby widziec i byc widzianym.O to ostatnie chodzi najbardziej najwiekszej,zyjacej gwiezdzie swiatowej Robbie Williamsowi.On wlasnie szuka swiatla estradowego.W ciemnosci Williams by nie wytrzymal bo to sugerowaloby ze nic on nie znaczy.I dlatego wlasnie opuscil on przed 16-toma laty brytyjskie miasteczko robotnicze Stoke-On-Trend.Byl jedynym ktory byl przekonany co do swojego talentu.Nie potrzebowal rzadnego dobrego swiadectwa ukonczenia szkoly ,bo wiedzial ze chce skonczyc w swiecie Show biznesu.
Dzisiaj jest ten chlopak z rodziny robotniczej nahbardziej znanym wykonawca solowym.Jego koncerty sa mimo wysokich cen biletow zawsze wykupione,jego plyty szturmuja zawsze listy przebojow.Zebral 15 nagrod Brit Awords.Do tego dochodzi jeszcze duzo wiecej innych nagrod.Moze sobie pozwolic nawet na to zeby osobiscie nie stawiac sie na kazde wreczenie nagrod jesli jest nominowany.A to od czasow kiedy podpisal umowe z EMI.Od niej dostal sume rekordowa pieniedzy: 127 milionow euro.

Ten kto chce cale to zamieszanie wokol 32-u letniego brytyjczyka zrozumiec musi przezyc go na zywo.On spiewa,tynczy,zartuje i wygrywa swoim powabem(urokiem) kazda publicznosc w kilka sekund.Obojetnie co robi:u niego jest wszystko cool.I ze przy tym wszystkim potrafi sam siebie wziac na rece (chwalic samego siebie) robi go sympatycznym.Jego motyw:"Bedac gwiazda jest nadzieja ze nikt wiecej mnie juz nie urazi"-mowi Robbie.
Jako gwiazda popu dostal to wszystko co wczesniej zawiodlo:respekt,uznanie,kobiety.W latach 90-tych z piosenkami:"angels", "let me entertain you" und "millenium" zostal absolutna gwiazda.Przez wiele lat jest Robert Peter Williams beczka jesli chodzi o perfekcionalne zabawianie.Nie mozna sobie wyobrazic ze jest ktos lepszy od niego.To wyczul rowniez sam Williams:"Kim jestem nie wiem nadal.Ale wierze ze jestem : "wysoko" zabawny".

Awatar użytkownika
madi
Fan
Fan

Postautor: madi » 13:47, śr, 18.paź 2006

Żeczywiście "ładnie o Robbiem"... hahaha :D :D :D :D :D :D :D :D
Ale nie wiem od kiedy Rob jest taaaki pewny siebie... :? :? :?

kingus

Postautor: kingus » 16:38, śr, 18.paź 2006

no tak w sumie to nie za często sie zdarza że o Robku cos dobrego napiszą :P

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 17:28, śr, 18.paź 2006

a kto to tak ładne napisal o nim- jaka gazeta wiesz?
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 17:46, śr, 18.paź 2006

Gazeta nazywa sie "Laut" :D .Oby tak dalej o Robbiem pisaly tez inne gazety.Wtedy wszyscy beda happy :D

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 20:40, śr, 18.paź 2006

No faktycznie ladnie :D:D No coz a czy to nie prawda ;D hehehe jest slawny, zajefajny i wogole ;) wiecej takich tekstow!!
Obrazek

Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 21:07, śr, 18.paź 2006

Switne, świetne,świetne. Pierwsza gazeta, która powiedziała prawdę Robek jest najlepszy i kto sie z tym nie zgodzi a jak ktoś sie z tym nie zgodzi to może iść na solo ze mna po szkole.....<lol>
poniosło mnie :lol:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:09, śr, 18.paź 2006

Hahahhaha :hura: ......niezle Cie ponioslo a mnie rozbawilo...to tak groznie zabrzmialo-hihihi :wink:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:10, śr, 18.paź 2006

Pięknie napisane :D aż miło i słodziutko się to czyta. Oby tak dalej z takimi komentarzami w gazetach, Robcio musi być najważniejszym na scenie muzycznej, sławny i lubiany nawet na Wyspach Wielkanocnych :hahahahaha: .....ale powiedziałam :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 11:35, sob, 21.paź 2006

ojej jak słodko i madrze :D
Obrazek

Mav

Re: "Ladnie o Robbiem" :-)

Postautor: Mav » 23:37, sob, 21.paź 2006

Andulka pisze:On wlasnie szuka swiatla estradowego.W ciemnosci Williams by nie wytrzymal bo to sugerowaloby ze nic on nie znaczy.

Andulka pisze:Obojetnie co robi:u niego jest wszystko cool.

Taaa, ciekawe czy Rob się z tym zgadza... Brrr, okropny artykuł...
Zwłaszcza, że:

Andulka pisze:"Kim jestem nie wiem nadal.Ale wierze ze jestem : "wysoko" zabawny".

Awatar użytkownika
Lolitka
Fan
Fan

zwykły Robbie

Postautor: Lolitka » 08:37, ndz, 22.paź 2006

Powiem wam że Robbie jest naprawdę interesującym człowiekiem spójrzcie na niego nie jako świetnego muzyka ale zwykłego człowieka ;miał swoje wzloty i upadki ale czy te wszystkie jego złe doświadczenia go czegoś nie nauczyły?tu sprawdza się powiedzenie ;"co cię nie zabije to cię umocni"Ten facen naprawdę ciekawie i prawdziwie o sobie mówi 'nadal nie wiem kim jestem 'nikt z nas tak naprawdę nie wie kim jest nie mamy pojęcia do czego jesteśmy zdolni....Robbie kocha to co robi sławę ,śpiew ale ta sława go czasem przerasta dodaje mu siły żeby zaraz potem go zmiażdżyć w tych gorszych chcwilach chce być zwykłym ,nie ważnym człowiekiem jeśli nie moze ma depresję i cierpi .Myślę że Robbiego bardzo łatwo zranić ,zdenrwować i rozbawić.Gdy przglądam się na zdjeciach jego roześmianej twarzyczce w tych zielonych oczach widzę smutek,rozpacz jakby krzyczał"pomocy ja już nie mam siły!"Z drugiej strony potrafi się bawić jak nikt.Gdyby jednak był prostym ,niesławnym, człowiekiem jego rozpacz była by większa nie moze bez tego co robi zyć .Pozostaje pytanie Co sprawia że Robbie jest nieszczęśliwy?Proste;to artysta...gnębią go sprawy duchowe(jest według mnie bardzo uduchowiony emocjonalnie bardziej niż nam się wydaje)nawet tego nie widzimy.Może własnie dlatego Robbie a nie jakiś inny artysta
So need you love ,so fuck you love

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:12, śr, 20.sie 2008

Bardzo ładnie napisane o Robku, a w dodatku sama prawda. :lol:

Wróć do „Prasa, książki i inne publikacje”