Robbie o sobie w 2005 roku !!!

Prasa oraz kalendarze, książki, pocztówki, specjalne wydania itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Robbie o sobie w 2005 roku !!!

Postautor: Andulka » 18:50, sob, 23.wrz 2006

Robbie mowil o sobie w roku 2005. Odrazu tlumacze bo troche bybylo tego duzo :wink: .Jak byl juz ten kawalek to prosze o usuniecie.

Tlumaczenie z gazety "Zeit ":
Robbie:
Czuje sie cholernie dobrze z moimi 31 wiosnami.Nie moge zawsze miec 31 lat??? Nie chce zeby to zycie ktore prowadze kiedykolwiek sie skonczylo. Sadze ze musialbym byc niezlym idiota gdybym zyczyl sobie innego zycia..albo??? Nie chce byc nikim innym tylko poprostu soba.
Sa tabele w gazetach o najbogatszych ludziach swiata. Jakby istniala taka lista ale o najszczesliwszych ludziach to musialbym sie zalapac do pierwszej setki (smiech). Np. ostatniej nocy mialem ochote w nocy okolo 1.30 isc do baru kolo hotelu w Düsseldorfie gdzie bylam gosciem. Bar byl juz zamkniety,ale ludzie z hotelu byli tak mili ze wyciagneli barmanke z lozka i otworzyla go specjalnie dla mnie. Poczulem sie wtedy troche jak superstar....prawie jak Tom Cruise (smiech).

Jak odszedlem od TT pomyslalem sobie,ze napisze kilka niezlych albumow.Nigdy nie powiedzialem sobie "Robbie zwariowales? Jak chcesz to zrobic?"
Jak juz mowimy o pisaniu to musze wspomniec Eltona Johna. On zrobil duzo wiecej niz ja. On gra na pianinie...ja nie.On uwazany jest za geniusza...ja nie.On napisal "Rocket Man"...a ja nie. Za kazdym razem jak to slysze to placze. To jest perfekcyjna piosenka...zabiera Cie do innego swiata.

Nigdy nnie mialem problemow w okresie dojrzewania.Nigdy nie czulem sie dziwnie tak jak inni w wieku 13,14 czy 15 lat. Moze dlatego nie lubilem nigdy sluchac melanholijnej muzyki.

Na jednej rzeczy zalezy mi jeszcze bardzo. Na mojej opini.Od lat mam wyrobiony obraz jako alkoholik,narkoman i leniuch...co za bzdura.
Zaczelo sie od filmu "Nobody Someday" .Bylem akurat miesiac po odwyku. Kazdy kto to rzuca nie wyglada wtedy na szczesliwego. I taki tez obraz pozostawilem w tym filmie. Od wtedy mam wlasnie taka opinie.

Nie mam problemu mowic o tym ze mam depresje i ze musze sie leczyc. Ale jak zawsze jest to wszedzie przesadzone.Mowia o mnie:
"No tak on jest znany ale co z tego? Nie potrafi byc szczesliwy,ma depresje,okropny czlowiek,spiewac tez nie potrafi i jest napewno pedalem (smiech). To jest poprostu tylko zazdrosc!!!!!!!!!!!

Moj ojciec byl komikiem ...moze ktoregos dnia tez nim zostane.Nieraz wkurza mnie w czasie koncertu muzyka :shock: . Lubie rozbawiac publicznosc i z nia pogadac. Wiem ze bym potrafil byc komikiem.

A tak co do mojego imienia to mowia na mnie Robert tylko moja mama i moj menadzer...jak cos zle zrobie (smiech).Jak ktos inny wola na mnie Robert to nie wiem o co mu chodzi...tak jakby to nie bylo do mnie,albo zaraz mysle ,ze cos zle zrobilem (smiech). Moj tata nigdy nie mowil na mnie Robert.Teraz wola na mnie Robbo. Za to mu dziekuje bo kiedys nazywal mnie "Mala kielbaska".Ciesze sie ze mam takich rodzicow i ze sa ze mnie dumni.

Kocham ich bardzo ,ale jest tez osoba bardzo wazna w moim zyciu...Jonathan!!!!!! Nawet specjalnie dla niego dalem sobie wytatuowac na reku 1023. Znamy sie od 25-ciu lat ....moj najlepszy przyjaciel. Jak bede robil nastepna trase koncertowa to on napewno pojedzie ze mna...nie wyobrazam sobie takiej dlugiej rozlaki z nim."

No juz koniec :wink: . Ten nasz Robek jednak jest uczuciowy :zakochana:

kingus

Postautor: kingus » 19:19, sob, 23.wrz 2006

).Jak ktos inny wola na mnie Robert to nie wiem o co mu chodzi...tak jakby to nie bylo do mnie,albo zaraz mysle ,ze cos zle zrobilem (smiech).

to juz wiemy, jak zwrócić na siebie jego uwagę :lol:

Jak bede robil nastepna trase koncertowa to on napewno pojedzie ze mna...nie wyobrazam sobie takiej dlugiej rozlaki z nim.

i dotrzymał słowa!

Beti_h

Postautor: Beti_h » 19:30, sob, 23.wrz 2006

Zawsze wiedziałam ze ten facet jest fantastyczny :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 19:52, sob, 23.wrz 2006

Moj tata nigdy nie mowil na mnie Robert.Teraz wola na mnie Robbo. Za to mu dziekuje bo kiedys nazywal mnie "Mala kielbaska"

mała kiełbaska :hahahahaha: nie wytrzymam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 19:53, sob, 23.wrz 2006

Geffarda ja tez nie moge wytrzymac ze śmiechu hahahahaha

mała kiełbaska o niee hahahaha

Awatar użytkownika
beata
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: beata » 21:01, sob, 23.wrz 2006

normalnie az mi sie płakac zachcialo nasz kochany Robus,i znowu mamy potwierdzenie ze to normalny,kochany człowiek,a te wszystkie szmatlawe gazety które piszą inaczej KŁAMIĄ,alez sie wzruszylam, i tak pieknie mówi o przyjacielu.. :cry: :cry: :cry:
,

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 21:05, sob, 23.wrz 2006

beata pisze:normalnie az mi sie płakac zachcialo nasz kochany Robus,i znowu mamy potwierdzenie ze to normalny,kochany człowiek,a te wszystkie szmatlawe gazety które piszą inaczej KŁAMIĄ,alez sie wzruszylam, i tak pieknie mówi o przyjacielu.. :cry: :cry: :cry:
,

Wstyd się przyznać, ale ja też, po raz kolejny, wzruszyłam się, on jest wspaniały...i Ty też, Andulka, dziękuję:*
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:15, sob, 23.wrz 2006

Macie racje dziewczyny.....Robek jest jednak kochany,uczuciowy i wrazliwy. Mialam gesia skorke jak to czytalam i dlatego wstawilam...widze ,ze warto bylo. Przynajmniej wiemy jaki jest naprawde. A dziekowac nie ma za co...zawsze chetnie :wink:
To jeszcze dodam to....pewnie wiekszosc z Was to slyszala....najwyzej usune :wink:.

Tlumaczenie:
"Mr.Williams co bys zrobil gdybys mial byc jeden dzien kobieta???
RW: Kupilbym sobie notes i pisal co mysle. Wtedy bym nareszcie wiedzial co dzieje sie w glowach kobiet jak dostaja swoj obkichany napad histeri . Wtedy bym mogl z czystym sercem powiedziec "ok,ok kochanie,wkoncu zrozumialam co we mnie krytykujesz ". I bym mial sex,duzo sexu. Ale stop !!! To oznaczalo by ze bym musial miec sex z facetem??? No dobra ...bym mogl tez isc z jakas lesbijka...przeciez one tez istnieja-hihi. Wiedzialbym wtedy nareszcie jak kobieta odczuwa sex. I chcialbym przezyc kobiecy orgazm. Kobiety wygladaja przy tym tak pieknie. Zawsze bylem o to zazdrosny. Mysle,ze facet przy orgazmie wyglada jak gosciu podnoszacy ciezary ,ktory cierpi na zatwardzenie"

Hahahaha-caly Robek :wink: ,ale nadal kochany

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 22:35, sob, 23.wrz 2006

Powiedzmy że ma rację w tym ostatnim zdaniu :P
HomeComing

Beti_h

Postautor: Beti_h » 23:08, sob, 23.wrz 2006

Truman pisze:Powiedzmy że ma rację w tym ostatnim zdaniu :P

Masz racje Truman :lol:
Moj mąż tez to powiedział jak mu przeczytałam ......zanim się połozył ze smiechu :D :D :D

Awatar użytkownika
beata
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: beata » 01:39, ndz, 24.wrz 2006

z facetami to Robek ma racje,ale czy my rzeczywiscie tak pieknie wygladamy???miło to slyszec zwlaszcza z takich ust,i znowu powiedzial to tak pieknie ze mi nogi miękną,no i jak go nie kochac,faceci uczcie sie od ROBCIA :!: :!: :!:

kingus

Postautor: kingus » 13:39, ndz, 24.wrz 2006

Rob zawsze ma takie nieziemskie porównania :roll: :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 14:56, ndz, 24.wrz 2006

Porównania jakie Robcio często stosuje są boskie. Hihi ale ośmiałam się czytając te dwa wywiady :hahahahaha: po prostu kocham czytać wywiady z Robbiem :D :D :D
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Ola =]
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Ola =] » 19:51, ndz, 24.wrz 2006

Pięknie on to wszystko powiedział w tym pierwszym monologu :) Az mi się łezka zakręciła poprosru..takie to ludzkie i słodkie. A "mała kieubaska" mnie po prostu powaliła :D Boziuuu...

A drugi to mnie poprostu rozbroił :lol:

Wróć do „Prasa, książki i inne publikacje”