Robbie Williams Szokujace wyznanie, Narkotykowe szaleństwo

Prasa oraz kalendarze, książki, pocztówki, specjalne wydania itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Robbie Williams Szokujace wyznanie, Narkotykowe szaleństwo

Postautor: Magda_76 » 19:00, czw, 07.wrz 2006

Źródło: "Życie na gorąco"

To one sprawiają, że życie staje się ciekawe - powiedział niedawno o narkotykach w jednym z wywiadów Robbie Williams - najpopularniejszy w tej chwili piosenkarz muzyki pop. kto wie, czy słowa te nie staną się początkiem końca Jego kariery.
Wprawdzie zaznaczył zaraz, że od sześciu lat ani nie pije, ani się nie narkotyzuje, to jednak pochwała narkotyków w ustach takiego, bądź co bądź autorytetu, jakim dla wielu młodych ludzi jest Robbie, może wyrządzić sporą szkodę.
Łamią serca i niszczą duszę
- Mam naturę nałogowca - przyznaje się Robbie. - Mogę się uzależnić od wszystkiego. Z jednej strony nienawidzę narkotyków, z drugiej je kocham. Dlaczego - dodaje - nie wynaleziono do tej pory narkotyku, który byłby nieszkodliwy? Mniej depresywnego od ecstasy i nie powodującego paranoi, jak czyni to koka? Ale nawet - ciągnie - jeśli narkotyki łamia serca, niszczą ciała, dusze, przyjaźń i miłość, to i tak tylko dzięki nim życie staje się warte grzechu. Można sobie wyobrazić, jakiego szumu narobiło wyznanie Robbiego. Zewsząd sypią się głosy potępienia. Pojawiły się już komentarze, że przez tę wypowiedź Robbie może zostać usunięty na boczny tor show biznessu

Pewnie wywołam lawinę komentarzy, ale ja nie uważam, żeby te wypowiedzi mogły Robkowi zaszkodzić. Ja będę słuchała Jego muzyki mimo to
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 19:37, czw, 07.wrz 2006

Na pewno nie zaszkodzą Mu. Jeśli ktoś kocha Robbiego za Jego twórczość to na pewno nie przestanie Go słuchać. Ja też będe nadal słuchać Jego muzyki i nie zmieni tego żadna Jego wypowiedź. Powiedział to co chciał powiedzieć, przynajmniej mówi prawdę, a nie tak jak inni. Nie może zostać usunięty na boczny tor show biznesu. Tylko najgorsze jest to, że ktoś tą Jego wypowiedź może odebrać jako "zachęte" do narkotyków...Życie staje się ciekawsze :roll: Acha i właściwie dlaczego te słowa miałyby stać się końcem Jego kariery :?:

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 23:22, czw, 07.wrz 2006

właśnie> nie przywdziewa maski, mówi co myśli...
Poza tym przecież każdy ma swój rozum i potrafi odróżniać dobre od złego, więc wniosek z tego taki, że kto będzie chciał brać, to bedzie, a kto tego nie uznaje, ten będzie się brzydził narkotyków-proste!

Oczywiście, że takie wypowiedzi Rob'a nie powinny mieć wpływu na ocenę jego twórczości. Nie jesteśmy z nim za jego słowa. Jesteśmy, bo kochamy jego muzykę- to przede wszystkim. Reszta to rodzaj "dodatku".

Fakt, że może jednak nie powinien czasem mówić otwarcie takich rzeczy, bo niektórzy mogliby się tym w jakiś sposób sugerować, ale również sądzę, że to nie jest jakieś namawianie z jego strony.
Może być źle odczytane przez wielu ludzi, a zwłaszcza przez antyzwolenników Robbie'go. Jednak, jak zaznaczyłam wyżej, każdy o sobie decyduje sam i każdy powinien być świadomy jaką drogę wybiera. Z kolei Rob może być tylko przykładem człowieka, który pokonał ten okropny nałóg... więc ja w sumie w negatywnym świetle nie widzę tych jego słów.
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Beti_h

Postautor: Beti_h » 10:31, pt, 08.wrz 2006

Wczesniej ktos dawał linka o tym z niejakiego "pudelka" ;)
Zycie jest w tyle nawet za takim chłamem jak "pudelek "
A to dobre :D :D :D

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 17:59, pt, 08.wrz 2006

Rob mówi otwarcie to co myśli wielu ludzi którzy spóbowali dragów, daja kopa i mase energii- ale gdy przestają dzałać czujesz sie jak śmieć.
Jako osoba pubiczna musi jednak pamiętać o bardzo ważnej sprawie że moze byc autoryterem dla wielu ludzi, który moga podążać jego ścieszką. A niestety nie każdy ma to szczęście ze z ciągu wyjdze, bo to już zupełnie inna historia.
Myśle ze tym razem Rob nie pomyślał i chlapnoł o jedno słowo za dużo. :roll: Jeśłi nie skończy sie to najmniej sprostowaniem ze strony ekipy Roba to bedzie cud. :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 01:18, sob, 09.wrz 2006

...jednak mimo wszelkich wypowiedzi (jakie by one nie były :wink: ), artyści mają ten przywilej, że niemal wszystko (jak nie wszystko!) im sie po prostu wybacza... :) po prostu> tak widząc i słysząc przez pryzmat miłości. :wink: Chociaż nie mogę pominąć, że udzielanie takich "rozgrzeszeń" dotyczy z reguły wyłącznie fanów :wink: :D

Ja mam tylko nadzieję, że te słowa Rob'a nikomu, a już zwłaszcza jemu, nie zaszkodzą w żaden sposób. :wink:
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 13:10, sob, 09.wrz 2006

No wlasnie...zeby mu tylko glupia mysl powrotu do narkotykow nie uderzyla do glowy :? . Jednak "czysty" narkoman zawsze zostanie narkomanem !!!! Trzeba sie bardzo pilnowac aby nie doszlo do nawrotu :bat:

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 18:30, sob, 09.wrz 2006

Przeciez to rewelacje z Życia na Gorąco :hahahahaha:
Obrazek

Wróć do „Prasa, książki i inne publikacje”