Polska rzeczywistość z Robem w tle

Podziel się z innymi ciekawymi zdjęciami swojego idola.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
colir
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: colir » 21:08, wt, 15.lut 2005

a skad ta koszulka?

Awatar użytkownika
Beauty
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Beauty » 21:16, wt, 15.lut 2005

Dokładnie, po co ktoś ma wiedziec kto czego słucha, niech zajmie sie własnymi sprawami ;) u mnie koleżanki wiedza, rodzina wie i trochę klasy(głównie przez mnoje opisy gg :D) ale nie krytykują mnie. Bo gdyby spróbowali to... :twisted: :twisted: :twisted:
EVERYTHING IS GONNA BE ALLRIGHT... SEE YOU LATER... MAYBE NEVER ?

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:21, wt, 15.lut 2005

no w Spodku sprzedawali oryginalne koszulki ale i tak po bilecie, bilecie na pociag byla prawie calkowicie splukana wiec nachnelam reka.. trduno ale po koncercie w podziemian niedaleko stal taki anglik i sprzedawal koszulki takie z logiem roba z przodu z tylu z napsem" Williams" 12 i wypisanymi pokolei wszytskimi miastami z trasy koncertowej.. to nie to co oryginalna ale zawsze super pamiatka, na nia wydalam wszytskie moje reszki finansowe...caly nastepny dzien przed powrotem do domu musialam zyc na suchych bulkach :-)

Awatar użytkownika
colir
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: colir » 21:26, wt, 15.lut 2005

fajna przygoda.
a jakby ktoś widział fajne koszulki rw po za obecnym stanem naszego butiku, z czymś fajnym i chociażby z logiem lub napisem to porsze o adres. może byc też bluza.
bo jak nie...
to będę musiaż zainwsetować w papier koszulkowy (18 zł / 12 ryz).
A narazie nie stać mnie na taki wydatek, chcoiaż kiedcyś przy okazji...

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 00:24, czw, 17.lut 2005

JoannaD_arc pisze:no w Spodku sprzedawali oryginalne koszulki ale i tak po bilecie, bilecie na pociag byla prawie calkowicie splukana wiec nachnelam reka.. trduno ale po koncercie w podziemian niedaleko stal taki anglik i sprzedawal koszulki takie z logiem roba z przodu z tylu z napsem" Williams" 12 i wypisanymi pokolei wszytskimi miastami z trasy koncertowej.. to nie to co oryginalna ale zawsze super pamiatka, na nia wydalam wszytskie moje reszki finansowe...caly nastepny dzien przed powrotem do domu musialam zyc na suchych bulkach :-)

wlasnie z powodow finansowych na koncertach tak tesknie patrze na te wszystkie koszulki, ale nie mam kasy nigdy przy sobie.... za to zreszta i tak zal by mi bylo wydac z 40zl na t-shirt... ;)

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 14:17, czw, 17.lut 2005

Ja również nie ukrywam tego że moim idolem jest R.W ale z drugiej strony jak mówicie nie biegam po ulicy nie ogłaszam tego wszem i wobec już się na takim czymś przejechałam z wcześniejszym idolem no coż i tak bywa ale każdy kto się o to zapyta dostaje szłyszy prawdziwą odp. nie ukrywam tego ajkby to była jakaś tajemnica państwowa..to nie miałoby sensu bo jakby ktoś przyszedł do mnie do domu to i tak od razu by to zauwazył wchodząc do pokoju
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 22:21, czw, 17.lut 2005

dorka pisze:Ja również nie ukrywam tego że moim idolem jest R.W ale z drugiej strony jak mówicie nie biegam po ulicy nie ogłaszam tego wszem i wobec już się na takim czymś przejechałam z wcześniejszym idolem no coż i tak bywa ale każdy kto się o to zapyta dostaje szłyszy prawdziwą odp. nie ukrywam tego ajkby to była jakaś tajemnica państwowa..to nie miałoby sensu bo jakby ktoś przyszedł do mnie do domu to i tak od razu by to zauwazył wchodząc do pokoju

a kto byl wczesniejszym idolem, jesli mozna zapytac?

ja sie moge przyznac- michael jackson ;) :P ale to bylo daaawno ;) :P

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 22:41, czw, 17.lut 2005

Można odpowiedzieć bo mam gdzies to co ktoś o mnie pomysli : moim idolem był a w sumie jeszcze jest "czerwony" M.W z Ich 3 a teraz z Red Head nie będę tego ukrywać każdy ma inny gust więc nikt nie powinien mieć pretensji

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 22:49, czw, 17.lut 2005

od od kiedy ich troje gralo? ja ich poznalam z dwa lata temu dopiero...

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 22:57, czw, 17.lut 2005

ICH TROJE GRA JUŻ PRAWIE 10 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA JESTEM FANKĄ OD 4 :)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 16:06, pt, 18.lut 2005

naprawde?? Boze... gdzie ja zylam... a byli tak popularni jak teraz?? czy mniej? ;)

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 20:17, pt, 18.lut 2005

nie no nie byli tak popularni pierwszy koncert zagrali dla 10 osób ale później było lepiej...
ale nie było wokól nich tyle szumu co teraz zdecydowanie Michaś nie miał czerwonych włosów i śpiewał z Magdą Femme(wczesniej Pokorą)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 20:20, pt, 18.lut 2005

aha... ;)
ja tam do michala nic nie mam. za ich muzyka nie przepadam, ale do niego juz sie przyzwyczailam ;) za to nie lubie jego zony...

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 11:49, sob, 19.lut 2005

Ja też jej nie lubię!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
rysa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: rysa » 12:42, sob, 19.lut 2005

Przestalam jesc mandarynki ........
LOVE, ONLY LOVE WILL SET YOU FREE !!!

Rysa

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:54, sob, 19.lut 2005

heheheh ;D

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 17:07, ndz, 20.lut 2005

Ni no mandarynek nie przstałam wcinać ale za to jak nie lubiłam tak nadal nie lubię Wisienek no cóż nawet uwielbienie jakim dażę mojego idola nie namówi mnie do zjedzienia wiśni
:D

AnneL

Postautor: AnneL » 18:55, ndz, 20.lut 2005

Co do Roba...

Ja wiem że to głupie, ale nigdy jak mnie ktoś zapyta - jakiej muzyki słuchasz? nie odpowiem "Robbiego Williamsa"... zawsze odpowiadam "wszystkiego po trochu" albo "rocka", i łatwiej mi się przyznać do tego że jestem fanką Oasis niż fanką Roba :? bo rock jest przyjęto jako "wporzo" a pop w świadomości dużej części młodzieży "to totalna komercha, tandeta i laski pokroju Spears, a kolesie Timberlake'a". Dlatego właśnie zawsze mówię "słucham rocka, kocham Oasis, The Verve, Franz Ferdinand, The Libertines ... (i cała litania zespołów :P ) a o Robie tylko mówię bliskim osobom, wtedy czuję się pewniej. Wiem wiem, strasznie to fałszywe.. ale... nie chce naprawdę mieć przes* do końca szkoły w klasie, a także nie chce słuchać uwag na temat Roba, niech sobie nie wiedzą, i tak moja klasa nie jest mi specjalnie bliska :P .

Co do pana Wiśniewskiego...

jakoś zawsze denerwowało mnie Ich Troje, Michał Wiśniewski jak dla mnie jest nawet spoko, tylko nie lubię muzyki Ich Troje. Moja mam ich uwielbia, i jej koleżanki, ma nawet kasetę Ad.4, i któregoś lata jak jeździłam z nia to tylko tą kasętę na okrągło puszczała. Mój tata z kolei lubi hmm.. zgrywać się z Michała Wiśniewskiego kiedykolwiek jest on w tv, ja się przyłączam :oops: czasem, ale mama wtedy staje w jego obronie, mówi że za nim nie wariuje, ale uwielbia ich teksty, bo są mądre, wyniosłe itp. Ona to w ogóle lubi słuchać i mówić o rzeczach wielkich i ważnych, ja tam wole teksty albo wręcz ironiczne i w tym prawdziwe, albo zwariowane, bez sensu

A co do Mandaryny...

wole się w ogóle nie wypowiadać :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Agata_RW
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Agata_RW » 19:16, ndz, 20.lut 2005

Annel... co do twojej wypowiedzi na temat Roba... to nie rozumiem... takie zachowanie jest cokolwiek 'dziwne', ale jesli czujesz się z tym dobrze.. no to.. nie będę wnikac w szczegóły...

Jeśli sie ktos zapyta to odpowiem...
Raz tylko zrobiłam wyjątek... mój kolega jest 'metalem' i na jego pytanie odpowiedziałam bardzo ogólnie...

Co do Mr. Wisniewskiego i jego małzonki...

wolę się w ogóle nie wypowiadać... nie będę przykrości robić :roll: ...
why do you think...

http://icebox.blog.pl/

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 19:24, ndz, 20.lut 2005

Co do Roba:
Zgadzam się Anne równiez nie wypowiadam sie na jego temat publicznie bo wiem jak to jest , nie chcę słuchac tych uwag i wyzwisk typu : wieśniak czy coś podobnego (jak zwykła nazywać go nie wiem z jakiego powodu koleżanka) siedzę cicho i mówię szczerzę tylko tym osobom które napewno to chca wiedziec i wiem że nie będą ze mnie drwiły
A na pytanie czego słuchasz?? Podobnie odpowidam wszystkiego potroszku...

Co do Michała W:
Mam z tym mały problem nie udało się ukrywac mojego uwielbienia do Michała i całego zespołu ponieważ było ono zbyt wielkie:koncerty co tydzień występy w Tv autografy itp. więc rozumiecie w końcu nie było już Michała tylko wszyscy pytali się "Jak tam Twój??"albo "czerwony"??Co do tekstów Ich Troje??wiem co każdy o nich mówił a więc zachowam to dla siebie mi te teksty pomogły w wielu problemach jak z resztą sam Michał jest naprawdę wartościowym człowiekiem!!!! i Twoja mama ma racje :) ale coż skonczyło się ale dla mnie te 4 lata będę niezapomniane...

A co do Manadaryny LEPIEJ SIĘ NIE WYPOWIADAM!!!!!!!
była swietną tancerką ....ale cóż

Wróć do „Fotografie”