Polska rzeczywistość z Robem w tle

Podziel się z innymi ciekawymi zdjęciami swojego idola.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 19:27, ndz, 20.lut 2005

Szczerze to trochę Wam współczuję takich klas, szkół... U mnie nie ma czegoś takiego. Bez obaw mogę powiedzieć, że słucham Robbiego, Edyty Górniak, Delty Goodrem. Tę ostatnią w ogóle mało kto zna. A od Edyty Polacy się odwrócili po sprawie hymnu, chociaż to co wyszło w Korei, nie było jej winą, bardzo to przeżyła :( Ale nikt mi nie dokucza :)

W ogóle słucham wszystkiego, ale tę trójkę najczęściej. w mojej szkole ludzie sluchają bardzo różnych rzeczy. Sporo jest heavy metalowców, kumpel z klasy słucha Doorsów i pink floydów, dziewczyny słuchają tego, co aktualnie na topie. I nikt nikomu nie dokucza :)

AnneL

Postautor: AnneL » 19:36, ndz, 20.lut 2005

A zapomniałam tam dodać... w Anglii, niestety mi się nie udało ukryć że kocham Roba, i jedna moja współlokatorka zaczęła drążyć temat. (widziałą, że kupuję dwa dvd i dwie ksiązki, więc dałojej to do myślenia :lol: )
- Ty musisz go uwielbiać, skoro aż tyle kupiłaś!
ja - nooooo, nie ma tego w Polsce, wiec wykorzystuje okazje
- Jesteś fanką?
ja - noooooooo... (nie patrząc się na nią, tylko przepakowując rzeczy)
- Dlaczego tak unikasz tego tematu?
ja - a bo ja wiem...... :/
- No ale co w tym strasznego że lubisz Robbiego?!
ja - cisza
- Byłam na jego koncercie w Katowicach, a ty?
ja - niestety nie
- Nawet spoko, tylko on jest strasznie brzydki, co ty w nim widzisz??
ja - cisza ... erm... wszystko, muzykę, wygląd

(inna koleżanka, metalówa się dołańcza)
- nie no, on jest nawet przystojny, tylko jego muzyka...

I zmieniłam temat :P

Ale tak unikałam tego tematu z nimi bo gdy drugiego dnia szłyśmy wzdłóż plaży... to koleżanka metalówa fanka zespołu iron maiden wyżywała się na nim, że przez niego w spodku woleli Roba zamiast jej zespołu, i przez to iron maiden musiało pojechać do wrocławia, a tam to jush nie mogła pójść.. i mówiła wieśniak, idiota... blebleble... więc ja tylko słuchałam (dość mnie to zraniło przyznam) i postanowiłam siedzieć cicho

Ciekawe na jakie koleżanki w tym roku trafie bo znowu jadę, chyba że ktoś z Was pojedzie ze mną na kurs do Anglii - udziele wszelkich informacji, byłoby fajnie - propozycja jak najbardziej poważna 8) :)

Awatar użytkownika
Iffy
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Iffy » 22:46, ndz, 20.lut 2005

No ja nie mogę pojechać, ale mam nadzieję, że ktoś się znajdzie :)

A tak wogle to z jednej strony Cię rozumiem, a z drugiej jednak nie...
Mogę zrozumieć, że w szkole nie mówisz wszystkim wokół, że słuchasz Robbiego, bo szkoła często jest ciężka i tak, i ludzie są różni i nie chce się stwarzać dodatkowych problemów. Ale pamiętaj też, że jesteś sobą i nie ma drugiej takiej osoby na świecie. I nie mówię, że masz się afiszować na prawo i lewo tym co lubisz lub czego słuchasz, ale nie wstydź się tego! Powiem Ci tylko, że z czasem, im jesteś starsza, tym jest to łatwiejesze. Jeśli ktoś Cię poznaje bliżej to patrzy na to jaką jesteś osobą i akceptuje Twoje zainteresowania i gusta. A jeśli tak nie robi to i tak nie jest wart Twojej przyjaźni.
'life is a game and true love is a trophy" - rufus wainwright

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 11:41, pn, 21.lut 2005

Anne ja jadę na kurs w tym roku!!!!!!!!!!!!z jakim biurem jedziesz??
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 14:55, pn, 21.lut 2005

no, ja sie nie chwale robem i nie rozpowiadam wszystkim, ale i tak juz kazdy o tym wie. mam jego zdjecie w szafce w szkole (wsrod jeszcze paru innych zdjec ;) ) no i czasami sie jeszze smieja ogolnie z mojego gustu, jak otwieram szafke. ale najczesciej jest o czarnuchach... i czasem dodaja, a i jeszcze ten pedal.
ale olewam ich. i bardziej mnie rania okreslenia 'czarnuch' bo jestem bardzo wrazliwa na rasizm. co do roba, to kazdy ma prawo miec inny gust, co do telerancji nie ma ograniczen i wolnej woli, wedlug mnie.

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 18:09, pn, 21.lut 2005

Podziwiam u mnie to niemożliwe !!!!!!!!!!!!!!!
niestety ale w sumie dziewczyny z klasy wiedzą kto jest moim idolem...gorzej z chłopakami choc mam ich tylko 8 w klasie więc z drugiej strony patrząc...

Awatar użytkownika
rysa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: rysa » 19:28, pn, 21.lut 2005

AnneL pisze:Co do Roba...

Ja wiem że to głupie, ale nigdy jak mnie ktoś zapyta - jakiej muzyki słuchasz? nie odpowiem "Robbiego Williamsa"... zawsze odpowiadam "wszystkiego po trochu" albo "rocka", i łatwiej mi się przyznać do tego że jestem fanką Oasis niż fanką Roba :? bo rock jest przyjęto jako "wporzo" a pop w świadomości dużej części młodzieży "to totalna komercha, tandeta i laski pokroju Spears, a kolesie Timberlake'a". Dlatego właśnie zawsze mówię "słucham rocka, kocham Oasis, The Verve, Franz Ferdinand, The Libertines ... (i cała litania zespołów :P ) a o Robie tylko mówię bliskim osobom, wtedy czuję się pewniej. Wiem wiem, strasznie to fałszywe.. ale... nie chce naprawdę mieć przes* do końca szkoły w klasie, a także nie chce słuchać uwag na temat Roba, niech sobie nie wiedzą, i tak moja klasa nie jest mi specjalnie bliska :P .

ojoj AnneL ja tam wale jak sie pytaja.....

u mnie nie kojarza Roba tylko z popem, wiec moze i lepiej :P

ale nie raz jest ciezko, to prawda....
LOVE, ONLY LOVE WILL SET YOU FREE !!!

Rysa

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 19:32, pn, 21.lut 2005

bardzo ciężko ....

asiulec90
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Wola Queena

Postautor: asiulec90 » 21:03, czw, 24.lut 2005

Dzisiaj na angielskim spiewalismy piosenki roznych angielskich wykonawcow. Mielismy do wyboru Presleya, Britney Spears, Queen i Robbie Willams. Ja powiedzialam zeby Robbiego a klasa zaczela sie smiac i wybrali Queen`a. Przeciez to jest zwalowe!!!!!!!!
Kocham Robbiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...........i jego piosenki :)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:09, czw, 24.lut 2005

Queen??Queen jest wspanialy! Ja uwiebiam ich tak samo jak Roba....jak Rob z nimi spiewal we are the champions to umieralam ze szczescia!!!

AnneL

Postautor: AnneL » 21:21, czw, 24.lut 2005

dorka pisze:Anne ja jadę na kurs w tym roku!!!!!!!!!!!!z jakim biurem jedziesz??

FUH QUADERNO, na trzy tygodnie, 2 lipca do Bournemouth, byłam z nimi jush w tamtym roku, bardzo fajnie, profesjonalizm, a że mam 14/15 :P lat, organizacja czasu dobra. Szukam szukam jakiejś bratniej duszy, mogę dać wszelkie info dotyczące ceny, szczegółów na pma :wink:

Iffy - mądzrze powiedziane, dzięki za wsparcie :) :* :*

Gość

Postautor: Gość » 14:59, pt, 25.lut 2005

A jaki kurs do tej Angli??

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 14:01, ndz, 27.lut 2005

ja tam w klasie nie mialam problemow z robbem... na wf zawsze mamy radio i czesto dziewczyny puszczaja robbiego ;) nawet chlopacy sa tolerancyjni. gorzej bylo mi sie przyznac ze slucham KELLY FAMILY.... tego to juz nikt nie trawi ale i tak sadze ze i tak bylo ok... w kazdym badz razie lepiej niz w podstawowce.... jestem tylko ciekawa jak to teraz bedzie w liceum....
a co do Pana Czerwonowlosego to.... nie przepadam za nim ale bylam na dwoch koncertach jego w poznaniu (heh....) do tego bylam w jego ogrodzie tam w jozefowie jak krecili Jestem Jaki Jestem ale nie byl zbytnio mily :evil: no moze mial zly dzien :P

Gość

Postautor: Gość » 14:07, ndz, 27.lut 2005

KELLY FAMILY?! Różne sa gusta ale zeby kelly family.... :cry:

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 14:21, ndz, 27.lut 2005

no coz kazdy woli co innego :(

Gość

Postautor: Gość » 14:32, ndz, 27.lut 2005

No tak, no tak...Sora nie powinnam sie nabijac z ciebie...Lub sobie to Kelly Family :wink:

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 14:34, ndz, 27.lut 2005

spoko po 10,5 roku bycia fanka przyzwyczailam sie do takiej reakcji ludzi :P

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 15:46, ndz, 27.lut 2005

ja nie przepadam, ale mam chyba wszystkie ich kasety, bo jak bylam mala, to kupowalam je mamie na kazda okazje. nie mam pojecia, czemu akurat kelly family ;) ale z prezentami bylam malo orginalna i co roku (mamie to kilka razy w roku) kupowalam to samo ;) :P:P

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 23:33, ndz, 27.lut 2005

heheh to biedna ta twpja mama ;) u mnie bylo odwrotnie to mi mama kupowala kasety :P

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 19:31, pn, 28.lut 2005

lol trishalle wiesz ze ja bylam ich fanka przez hmm od 94 roku w kazdym razie zaliczylam 6 koncertow w tym 2 w Niemczech ,mi to wisialo co inni o tym mysla , (nie chwilalam sie i tyle) bo troche ich rozumialam ,sama wiesz jakie utwory puszczali Kellysow w radiu i tv takie zniewisciale a przeciez oni mieli pelno innych normalnych songow pelno nagonek na nich robili itd ,tak czy inaczej teraz ta rodzinka CALKOWICIE zmienila swoj styl jesli kogos to wogole obchodzi hehe

Wróć do „Fotografie”