Polska rzeczywistość z Robem w tle

Podziel się z innymi ciekawymi zdjęciami swojego idola.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Winter
Fan
Fan

Postautor: Winter » 19:12, pn, 23.paź 2006

nigdy się specjalnie nie ukrywałam ze swoimi pasjami, tak jakos się składało że zawsze wszyscy wiezieli co Winter kocha, lubi i szanuje.
Nic na to nie poradze - taka moja rola - iść przez życie z uśmiechem na buzi, pokazywac wszytskim (niekoniecznie krzycząc) jak bardzo coś kocham - a nóż znajdzie się ktoś kto kocha to co ja ?

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 20:14, sob, 07.mar 2009

U mnie w klasie tylko najbliżsi koledzy wiedzą, ze bardzo lubię Robbiego Co do reszty to nie przyznaje się, a jak już ktoś próbuje mi wyrwać ( najczęściej używając sporej siły ) słuchawki z uszu, to dzielnie walczę o to, aby się to tej osobie nie udało. :wink: Kiedy zdarza się, że ktoś z klasy mówi abym wymienił moich ulubionych wykonawców, to nigdy nie jestem wstanie wymienić Roba na pierwszym miejscu, tylko nieco dalej. Tak niezauważenie, ze nawet nie wiem czy zwracają już uwagę na jego nazwisko wymienione na szarym końcu. :wink:
Czuje się z tym okropnie. Jest wielu mniej utalentowanych artystów, do uwielbiania których nie jest trudno się przyznać, a do Roba który, jest od nich znacznie lepszy, bardzo trudno bo można się spodziewać jakiejś bolącej obelgi. :? Wydaje mi się, że duży wpływ na to mogą mieć rzeczy typu teledysk do Rock Dj albo ogólne rozpowszechnienie wieści o jego nałogowych poblemach oraz prawdopodobnej homoseksualności. Nic się na to nie poradzi. Ostatnio zaprosiłem kolegę do domu i bardzo chciał abym zgrał mu piosenki Roba. Nie dawał odporu. W końcu do mnie przyszedł, obejrzał teledysk do Come Undone, który znał wcześniej,( piosenka mu się nie podobała teledysk tak ), do Angels ( piosenkę lubi ale teledysk wydał mu się nudny ) do Lovelight (tak sobie jedno i drugie) i do Radio ( tu spodziewałem się sukcesu, ale ani jedno ani drugie mu się nie spodobało ). O płytę z piosenkami już dłużej nie nalegał. :cry: Jak ogólnie klasa zareagowałaby na robsesję nie mam pojęcia, bo jak wspomniałem wcześniej, nie dopuściłem zbytnio do tego by się dowiedzieli. :wink:
Czasem zastanawiam się skąd się biorą takie tłumy na koncertach Roba. Może sęk w tym, iż gdzie indziej jest więcej fanów niż u nas w Polsce, gdyż jego osoba tam jest bardziej znana i rozpowszechniona przez media. :wink:

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 08:45, ndz, 08.mar 2009

U mnie wszyscy moi znajomi wiedza, że uwielbiam Roba i na szczescie nie musze sie z tym w zaden sposob kryc :)
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 18:22, pt, 08.sty 2010

Billboard, który zauważyłam wczoraj podczas spaceru w mojej okolicy: :D LOL

Obrazek

Awatar użytkownika
ewela_18
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: ewela_18 » 19:23, pt, 08.sty 2010

...to jakies żarty? :shock:

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 20:03, pt, 08.sty 2010

ha. jakie jaja ;DD

(wybaczcie za określenie) :)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 19:08, wt, 12.sty 2010

Troche sie musiałam nagłowić gdzie przenieśc powyższe posty powstałe w newsach. Bo tam wcale nie pasowały. :roll:

Czasami pierwsza myśl jest najlepsza. :wink:
Obrazek

Wróć do „Fotografie”