Fotka Robbiego na aukcji :)

Podziel się z innymi ciekawymi zdjęciami swojego idola.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Fotka Robbiego na aukcji :)

Postautor: Andulka » 18:48, czw, 28.wrz 2006

Köln - Mehr als drei Meter hohe Exponat von Robbie Williams und zahlreicher weiterer popstars. Star-Fotograph Guido Karp fotografierte Künstler stehen auf der Kölner Fotomesse photokina zur Versteigerung bereit.

Die auf ein neuartiges Metallic-Fotopapier gedruckten Exponate werden zusammen mit Grußworten der abgebildeten Künstler. Meistbietend zu Gunsten des Projekts "Fotografie statt Gewalt an Schulen" verkauft.

Tlumaczenie:
Kolonia- wiecej niz trzymetrowy eksponat Robbie Williamsa i wielu innych gwiazd popu. Sfotografowane przez fotografa Guido Kapra artysci stoja w Koloni na targach fotograficznych photokina na aukcji.

Eksponaty wydrukowane sa na nowoczesnym metalicznym papierze fotograficznym z pozdrowieniami od widniejacych na nim gwiazd. W aukcji chodzi o zdobycie pieniedzy na projekt " Fotografia zamiast przemocy w szkole".

No i znow nasz Robbek sie udziela-hihi. Oczywiscie pozytywnie. Pieniazki za jego zdjecie pojda na dobre cele :wink: . A tak wogole to fajnie bybylo miec taka mega-wielka fote na scianie 8)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:12, czw, 28.wrz 2006

No pewnie, że fajnie byłoby mieć takie mega zdjęcie Robcia 8) mieć Go przed oczami zasypiając i na dzień dobry od razu spojrzeć na Niego...hihi i to się nazywa dobry początek dnia :D
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 16:28, pt, 29.wrz 2006

no i dobrze ze nadal sie angażuje w takie akcje, ciesze sie :D Agnieszko - ja tam tak wlasnie mam, bo na wprost łóżka na drzwiach wisi Robowy poster ktory w budapeszcie kupilam :D:D:D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:14, pt, 29.wrz 2006

Ja też zaopatrzyłam się już w taki mega plakacik i na prawde super jest mieć Robcia przed oczami zaraz po przebudzeniu 8) ale musze przechylic sie na lewy bok , żeby Go zobaczyć, ale robie to z przyjemnością :D
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 10:04, sob, 30.wrz 2006

Sylver_Star pisze:na drzwiach wisi Robowy poster ktory w budapeszcie kupilam :D:D:D

Mój wisi na ściane przy łóżku...i też jest pierwszą rzeczą, którą widzę po otwarciu oczu...ah...a taka megafota...marzenie...Andulka, wybierasz się do Kolonii?
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Gość

Postautor: Gość » 10:10, sob, 30.wrz 2006

Mój wisiał na ścianie nad łóżkiem a teraz wisi na ścianie na przeciwko łóżka so lepiej widze Rocia:):)

sheya

Re: Fotka Robbiego na aukcji :)

Postautor: sheya » 10:35, sob, 30.wrz 2006

Andulka pisze: " Fotografia zamiast przemocy w szkole". [/color]

Myślę, ze taka aukcja (akcja) przydałay się również w naszym kraju. super pomysł, pieniążki idą na szczytny cel. Brawo!!!

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 10:27, ndz, 01.paź 2006

Ammanda ja moze bym sie wybrala...tylko czasu brak :? . A jeszcze jakbym powiedziala mezowi ze jedziemy ogladac Robka to by powiedzial,ze chyba oszalalam-hihiih. :wink: .Ale mysle ze jakas transmisja bedzie w tv na ten temat :D

sheya

Postautor: sheya » 13:25, ndz, 01.paź 2006

Andulka pisze:Ammanda ja moze bym sie wybrala...tylko czasu brak :? . A jeszcze jakbym powiedziala mezowi ze jedziemy ogladac Robka to by powiedzial,ze chyba oszalalam-hihiih. :wink: .Ale mysle ze jakas transmisja bedzie w tv na ten temat :D

Qrcze. Ty to masz fajnie, no i transmisja będzie... :D

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 16:28, pn, 02.paź 2006

hehhe a ja mam Roberta po przebudzenia z każdej strony bo podczas trasy nabyłam trzy plakaty tak wiec czy lewy, czy prawy bok a nawet na wprost mam Roberta rzeczywiście mile zaczyna sie dzien :)
a niebawem tzn. prawdopodobnie w maju ale poczekam bede miała Roba na całą scianę tylko że musze sie pozbyc mebli ale to dla mnie nie probblem gorszy dla mojego brata bo juz nie znosi tych trzech plakatów a co dopiero olbrzymi Rob na ścianie
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 16:29, wt, 03.paź 2006

heh ja też mam Roba na ścianie nad łóżeczkiem ;) i na szafie wisi troche Robbów ;P A co do akcji to fajnie że Rob działa w akcjach charttatywnych ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 23:54, wt, 03.paź 2006

dorka pisze:hehhe a ja mam Roberta po przebudzenia z każdej strony bo podczas trasy nabyłam trzy plakaty tak wiec czy lewy, czy prawy bok a nawet na wprost mam Roberta rzeczywiście mile zaczyna sie dzien :)
a niebawem tzn. prawdopodobnie w maju ale poczekam bede miała Roba na całą scianę tylko że musze sie pozbyc mebli ale to dla mnie nie probblem gorszy dla mojego brata bo juz nie znosi tych trzech plakatów a co dopiero olbrzymi Rob na ścianie
>>>oj Dorko, widzę, że też nie "oszczędzasz" ścian :wink: , podobnie zresztą jak inni z forum :)

U mnie co dzień, z różnych stron, witają mnie wspaniałe mordki :wink: , w tym zawsze mordeczka Robka! :D Natomiast tekst "ANGELS" > miłości, będącej początkiem (...) wisi tuż nad głową :wink:

Co do brata, to nie ma co się przejmować> mój też jest zły, tylko chodzi tu nie o meble, a raczej o tusz z drukarki...hi :wink: :D
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Wróć do „Fotografie”