Michael Jackson

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bart
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: bart » 20:36, czw, 16.cze 2005

Czytałem w jakiejś gazecie (to było u kolegi więc nie pamiętam),że on ma straszne długi!!!!!!!
Coś 400 000 000$!!!
Niemogłem w to uwierzyć.
:shock:
Jak on to wszystko spłaci??!!
Please Be Gentle I'm Still Learning-Advertising Space
Robbie Williams Jest THE BEST!!!!!!!!!
Robbie WE LOVE YOU!!!

Gość

Postautor: Gość » 20:44, czw, 16.cze 2005

no narobił sobie długów przez te procesy...chyba nie ;) spłaci??napewno jakoś :)

Hmm.ja go lubie nie wiem jak mam sie do procesu odnosic bo szczerze mówiąc sie tym nie interesowałam ale muza spoko :) NIe tak jak Robbie podkreslam.

Awatar użytkownika
kanapka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: kanapka » 23:07, sob, 29.paź 2005

ja do Michaela nic nie mam. uwielbiam jego dwie piosenki : "Man in the mirror" i "Earth song". :lol:
ale cieszę się, że go uniwinnili... (trochę spóźniony post, ale jakoś przed chwila na niego wpadłam i postanowiłam zabrać głos). :D

kingus

Postautor: kingus » 18:03, ndz, 26.mar 2006

do Michaela to ostatnio podobny się zrobił ten jeden z Tokio Hotel, jak mu tam Biluś? :hahahahaha:

Awatar użytkownika
slave
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: slave » 20:40, ndz, 26.mar 2006

Kinguś - (de)Biluś też ma trzecią dziurkę w nosie?! :shock: :lol:

A właśnie - Majkiel ma jeszcze nos...?

A tak serio - ja go lubię. Może nie jego, ale jego piosenki. "Stranger In Moscow", "Thriller", "Remember the Time", "The Earth Song"... No po prostu coś rewelacyjnego!
O! Jeszcze "Black & White" ;)
i am not like them...

i am x

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 21:09, ndz, 26.mar 2006

a j a do te go jeszcze Billy Jean czy jak to sie tam pisze :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 21:34, ndz, 26.mar 2006

Alida pisze:a j a do te go jeszcze Billy Jean czy jak to sie tam pisze :wink:

Mniej więcej tak ;)

Wszystkie które wymieniliście i do tego jeszcze Heal the world i Bad. a thriller to mistrzostwo świata, także teledysk jest genialny! :)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
slave
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: slave » 21:46, ndz, 26.mar 2006

Kaśka - właśnie, zapomiałem o "Bad". No i "Beat It"... Ech, możnaby tu wymieniać w nieskończoność jego najlepsze piosenki...

A "Thriller" to naprawdę coś absolutnie niesamowitego. Klip - wszystkie inne wysiadają w porównaniu z tymże właśnie video. I to nie jest przesada.
i am not like them...

i am x

sheya

Postautor: sheya » 21:56, ndz, 26.mar 2006

No to ja jeszcze dodam: "The way you make me feel" i "Smooth criminal". Od razu zaznaczę, że nie cierpię Michaela, ale jego niektóre piosenki są w porządku.

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 22:02, ndz, 26.mar 2006

Kiedyś byłam fanką Majkela!! Ojej jaką ja byłam fanką. jak puścili film z nim "Moonwalker" to myślałam, ze umrę ze szcześcia! Piękne to czasy były :D

Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
kanapka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: kanapka » 22:14, ndz, 26.mar 2006

Według mnie jest naprawdę utalentowany...świetne piosenki i ten taniec!Wszystkie tytuły, które wyminiliście są wprost genialne!
a jego wizerunek...hmmm..no coooż, to jak wygląda nie ma wpływu na to, jakim jest artystą.

Awatar użytkownika
slave
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: slave » 22:30, ndz, 26.mar 2006

kanapka pisze:
a jego wizerunek...hmmm..no coooż, to jak wygląda nie ma wpływu na to, jakim jest artystą.

Świetnie to podsumowałaś! :D

Kaśka, no to teraz narobiłaś mi ochoty na "Moonwalker" :lol: Kurde, tak chciałbym o sobie obejrzeć! Jezu jak dawno to widziałem! Ciekawe czy w wypożyczalniach będzie ;)
Kiedyś pytałem o "Czarnoksiężnika z krainy Oz" z Majkielem i Dianą Ross ale nie dość, że nie mieli to jeszcze się na mnie spojrzeli jak na kosmitę... Z resztą u mnie w wypożyczalni to normalne, niby największa sieć wypożyczalni w mieści i w ogóle, a gufno mają... :(
i am not like them...

i am x

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 22:47, ndz, 26.mar 2006

slave pisze:
kanapka pisze:

Świetnie to podsumowałaś! :D

Kaśka, no to teraz narobiłaś mi ochoty na "Moonwalker" :lol: Kurde, tak chciałbym o sobie obejrzeć! Jezu jak dawno to widziałem! Ciekawe czy w wypożyczalniach będzie ;)
Kiedyś pytałem o "Czarnoksiężnika z krainy Oz" z Majkielem i Dianą Ross ale nie dość, że nie mieli to jeszcze się na mnie spojrzeli jak na kosmitę... Z resztą u mnie w wypożyczalni to normalne, niby największa sieć wypożyczalni w mieści i w ogóle, a gufno mają... :(

Mało tego! Sobie też zrobiłam ochotę! :wink: Czarnoksiężnik też był świetny :!: I jeszcze bym zobaczyła teledysk do Smooth Criminal... ah!!
U mnie w wypożyczalniach tak samo, niby wielkie, niby wielki wybór a pstro jak szukasz czegoś "wartościowego"...

Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Kay
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kay » 10:04, pn, 27.mar 2006

Ach Michael no coz moim skromnym zdaniem to jest krol popu i jak narazie nikt tego nie zmieni szczerze mowiac denerwuje mnie jak porownuja do niego np Justina bo to nie ten poziom Michael ma ogromny talent i szkoda ze tak skonczyl wszystkie te afery, operacje....tzn mnie osobiscie nie interesuje jak on wyglada czy jest bialy czarny czy zielony dla mnie liczy sie jego muzyka i w kazdym przypadku tak jest (no dobra na Robka moge patrzec godzinami ale to inna sprawa) i co by o nim nie mowili to przeciez on na stale zapisal sie w historii muzyki :wink:

a i nie wiem czy wspominaliscie ale They Don't Care About Us tez swietny kawalek
It doesn't matter what people say
And it doesn't matter how long it takes
Believe in yourself and you'll find
And it only matters how true you are
Be true to yourself and follow your heart.

kingus

Postautor: kingus » 12:46, pn, 27.mar 2006

Kay pisze:Ach Michael no coz moim skromnym zdaniem to jest krol popu

a propos przypomina mi się koncert Robka z Berlina i ta fajna tabliczka "King Of POP"
niech Michael na rente idzie i ratuje resztki swego nosa!
:lol: żartuje ;)

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 18:11, pn, 27.mar 2006

i nie wiem czy wspominaliscie ale They Don't Care About Us tez swietny kawalek

o tak Kay swieta racja ten kawalek tez wymiata- jak go slucha sie to mam dreszcze ,jeszcze fajna muze zaspiewal do Free Willy - tego filmu z orka :wink:

mi tam szkoda ze Michael juz zakonczyl kariere muzyczn a z mila checia uslyszalabym jakis nowy ale dobry kawałek jego
Obrazek

''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 20:31, pn, 27.mar 2006

Ja już sama nie wiem czy Michael jest winny czy też nie,ale jedno jest pewne-w stanach jest wielka nagonka na niego i cokolwiek by zrobił to będzie bee. Moim zdaniem zrobił dobrze że opuscił USA. W stanach sprawe sadową wygrywa ten kto ma lepszego adwokata,Jackson miał bardzo dobrego,tak więc sama już nie wiem,ale jestem skłonna stwierdzic że jest niewinny.
Obrazek

Awatar użytkownika
magnes
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: magnes » 20:32, wt, 28.mar 2006

oo moje ulubione hiciory MJ'a to "in the closet", "remember the time" i "who is it"
człowiek miał nieprzeciętny talent, ale zagubiło sie to w tych wszystkich aferach snif.
what shade of insanity
keeps leading you back to me?

Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 20:35, wt, 28.mar 2006

a ja juz wczesniej pisalam o nim, nawet w tym topicu chyba ;)
kiedys bylam wieeeelka fanka. i nadal mam szacunek do niego, jako muzyka i czlowieka, mimo wszystko tez. no i sentyment do tamtych lat. ;)

Awatar użytkownika
slave
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: slave » 23:02, wt, 28.mar 2006

magnes pisze:oo moje ulubione hiciory MJ'a to "in the closet", "remember the time" i "who is it"

Oh gosh, ja mogłem zapomnieć o "Who Is It"! Rewelacyjny klip! (o ile pamiętam chyba bez Michaela, bądź i z nim w roli epizodycznej...)

No i popatrzcie - niby wszyscy na niego naskakują jaki to on nie jest, a jak przyjdzie co do czego to okazuje się, że ma mnóstwo świetnych utworów i mimo wszystko - wciąż jest królem popu! ;)
i am not like them...

i am x

Wróć do „Muzyka inna”