Stachursky

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
anja80
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: anja80 » 21:41, wt, 08.mar 2005

oki, kopiowanie kopiowniem, przeciez wiadomo ze kazdy wykonawca ma chociaz jedna nie swoja piosenke. ale trzeba umiec kopiowac. a nie kazdy to potrafi :) ale nie robbie :) kazda piosenka w jego wykonaniu jest sliczna:) don`t you think so?:)
Obrazek
anja80

Gość

Postautor: Gość » 10:02, śr, 09.mar 2005

[quote="AnneL"]My Way w wersji i Sinatry i Roba jest wspaniałe, tekst muzyka -- prawdziwe mistrzostwo, ale ostatnio tak sobie poskładałam, i Rob strasznie kopiuje innych, :shock: może przesadziłam ale przykład
- zaczął swoją kariere od coveru
- w koncercie z Slane to nanananaaaaaaa, nie wiem do jakiej piosenki, pochodzi z końcówki Hey Jude Beatlesów i jest niemal identyczne!
- a to "You don't wanna fuck with Robbie, cos Robbie will fucking kill you" (bez komentarza dla słów) to tesh nie jego spontaniczny jak to nazwać... spontaniczne zanucenie, ale kawałek piosenki Eminema Kill w której Shady śpiewa "If you dont wanna fuck with Shady... " :wink:
no ja nie wiem nie wiem jush :P[/quote]

Nawet jakby Williams kopiował to my to mu chyba zawsze wytłumaczymy, bo go lubimy poprostu :)
Mamy takie klapki na oczkach jak mamy którym sie właśnie urodziło dziecko! One uwazaja ze ich baby jest sliczne nawet jakby urodziły King Konga!:) Rob dla nas bedzie zawsze śliczny :)

AnneL

Postautor: AnneL » 15:39, śr, 09.mar 2005

Tesh się z tym zgadzam, zawsze go wybronimy, bo od tego jesteśmy, i jesteśmy fanami. :lol: :lol:

ale moja obiektywna natura nie pozwoliła mi pominąć tego i tamtego :D

ale wiem jedno - Rob is getting betterrrrrr :]
Czyli może być jush tylko lepiej 8)

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:39, sob, 28.lip 2007

Hmm za Stachurskim nie przepadam ale niektóre piosenki są niezłe,i wpadają w ucho :wink: :wink:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 01:20, wt, 28.paź 2008

Rob kopiuje ale na dobrym oraz bardzo dobrym poziomie, natomiast Stachursky...........w ogóle w jego śpiewie nie ma moim zdaniem nic nadzwyczajnego, a o jego "My way" to już nie wspomnę. :) I tym razem nie kieruje się wcale Robsesją, ponieważ nie byłem jeszcze fanem Roba kiedy dostawałem gęsiej skórki słuchając jego wersji. Stachursky znów skopiował piosenkę. Wtajemniczeni wiedzą o co mi chodzi i jest to kolejny badziew. Takie jest moje zdanie. :wink:
Ostatnio zmieniony 11:29, sob, 07.mar 2009 przez Jupus5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 20:03, wt, 28.paź 2008

Jupus5 pisze:Rob kopiuje ale na dobrym oraz bardzo dobrym poziomie, natomiast Stachursky...........w ogóle w jego śpiewie nie ma moim zdaniem nic nadzwyczajnego, a o jego "My way" to już nie wspomnę. :) I tym razem nie kieruje się Robsesją ponieważ nie byłem jeszcze fanem Roba kiedy dostawałem gęsiej skórki słuchając jego wersji. Stachursky znów skopiował piosenkę. Wtajemniczeni wiedzą o co mi chodzi i jest to kolejny badziew. Takie jest moje zdanie. :wink:

AMEN :!:
black out the window, it's party time
you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?
btw - fuck oasis

Wróć do „Muzyka inna”