Live Earth

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 19:38, sob, 07.lip 2007

Agusia pisze:Jak nie zagra? nie zagra w ogóle? A skąd masz takie informacje?

Z gazety, jesli "The Sun" mozna tak nazwac. Jest w niej spis wszystkich wykonawcow ze wszystkich miast, w ktorych odbywaja sie koncerty. Robbie nie jest nigdzie wymieniony. Ale co tam, i tak bylo sporo fajnych muzykow - Keane, David Gray, Damien Rice, Paolo Nutini. Moze Robbie wolal isc na zakupy...
black out the window, it's party time
you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?
btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 19:45, sob, 07.lip 2007

Wiesz ... gazety gazetami,mogą sobie pisać różne bzdury,ale nie jest potwierdzone to,że Rob nie wystąpi.
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 19:48, sob, 07.lip 2007

Dla niedowiarkow - lista artystów z oficjalnej strony koncertu:

http://liveearth.msn.com/artists/list

Obrazek

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 18:02, pt, 13.lip 2007

Jak byłem na wakacjach to akurat miałem na TV TVP Kulturę. miałem nadzieję, że wystąpi, a tak... Coraz bardziej zaczyna mi się robić go dość. Tu na forum święcą go jak jakiegoś Boga. Nie żebym chciał was urazić, bo sam go lubię, ale On wiedział jaki jest cel tego koncertu i nie raczył przyjść. Szkoda bo nadszarpnął sobie u mnie opinie. Sława zrobiła z niego potwora, pamiętam jeszcze jak wyglądały dwie pierwsze płyty - super. Potem coraz gorzej... szkoda

Sory że piszę takie rzeczy, nie miejcie mi za złe
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 18:09, pt, 13.lip 2007

Ja mam ci za zle, bo straszne farmazony piszesz....skad wiesz, ze w ogole byl zaproszony?! Przyczytałes gdzie plotke ze ma byc, a teraz masz jemu za zle ze sie nie zjawil, mimo ze nigdzie nie mówil, że tak zrobi!! Inne rzeczy, ktore przypisuje mu prasa tez ma mu za zle? Rece mi opadly jak Robowi w Australii na Come Undone.... A ten potwor...brawo Kelciu brawo....przeszedles samego siebie, napisz to do Give It Sum, niehc uważaja na siebie....

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 18:59, pt, 13.lip 2007

widzę, że wam podpadłem, ale ja nie czytam wszystkich tych plotek, nie chcę tak bardzo ingerować Robowi w życię, przepraszam za moją głupotę.
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 19:01, pt, 13.lip 2007

Ale na na podstawie jednej wyciągnąłeś wniosek co do jego "potworności". W czytaniu plotek nie ma nic złego, gorzej jak wyciągasz z nich dalekosiężne wnioski całkowicie ignorując rzeczywistość pozatabloidową.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 19:05, pt, 13.lip 2007

Ja na tym forum nie rozróżniam plotek od faktów. Jak bym był jak wy to niedługo zajrzałbym mu w majty. Razem z Morrisem Mossem twierdzimy, że za bardzo pomiatacie nowymi. Zmieńcie swoje nastawienie, ja tylko wyrażałem swoją opinię.

Przepraszam za of topic
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 19:19, pt, 13.lip 2007

A ja wyraziłam opinie na temat twojej opinii....dla mnie to po prostu śmieszne, nazywać kogoś potworem, bo nie zrobił czegoś o czym spekulowało kilku gazet... Nawet Noel i Liam razem wzięci by nie uknuli takiej teorii..... Ja kimś pomiatam?! Ja kogoś nazwałam potworem, nie mając jak widać żadnego pojęcia o strategii co do udzielania się charytatywnego pana Williamsa....? Zwalmy na niego jeszcze głód i epidenie Aids w Afryce, niepokoje na Bliskim Wschodzie, tsunami i globalne ocieplenie... To bym właśnie nazwała brakiem szacunku. Z szacunku do ciebie nie napisałam wprost co myślę o twoim poście....

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 20:20, pt, 13.lip 2007

Temat tak się zapetlił, że już nie wiem nawet o czym piszemy. Przyznaję przez nie dociągnięcia wyszła ta afera. Od teraz będę czytał wszystko i postaram się rozróżniać plotki od właściwych informacji. Przepraszam Cię JoannaD_arc, jeśli w którymkolwiek momencię Cie uraziłem, jak i innych użytkowników.
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 20:52, pt, 13.lip 2007

A co do wchodzenia w majty.....które z naszej dwójki pisze o tym z kim Rob ma sie spotykać i czy jest bi, homo czy hetero.....co za ironia...

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 00:23, sob, 14.lip 2007

Fakt - ciężko tu być nowym, a jeszcze jeśli nie zgadzasz się z ogólnymi opiniami, to już kompletnie.

A co do LiveEarth, wcale mu się nie dziwię, że nie chciał wystąpić. Cały ten koncert i jej "cel" to wielka bzdura. Będzie mi jakaś tam Madonna, co nigdy w życiu nie poszła na zakupy na piechotę, która ma wielgachny dom oświetlony jak choinka na Boże Narodzenie, i która przyleciała do Londynu na koncert prywatnym odrzutowcem (te to dopiero wytwarzają co2) mówić kiedy mam gasić światło. Błagam. Robbie byłby takim samym hipokrytą, jak cała reszta gdyby się pojawił. Brawo dla niego. Prasa na całym świecie śmieje się z organizatorów (piszą, że ów koncert spowodował jedynie "global yawning"). Z drugiej strony na koncert dla Diany nie przyszedł, choć wcześniej przyjął zaproszenie. Tylko tego, czy uprzedził organizatorów nikt nie wie...

Obrazek

btw - fuck oasis

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 00:28, sob, 14.lip 2007

Nie był uwzględniony w grafitu ani na liście wykonawców, wiec organizatorzy dopiero by sie zdziwili jakby przyszedł i spytał: "Dobra, kiedy wchodzę?" :lol: :lol: :lol: A co do Live Earth to sie w większości zgadzam :wink:

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 00:33, sob, 14.lip 2007

Więc i to była plotka? To wszystko jasne. Chociaż myślę, że jakby wpadł tak bez zapowiedzi, to znalazłoby się miejsce dla niego...

Obrazek

btw - fuck oasis

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 00:40, sob, 14.lip 2007

Plotka, plotka. Tzn zaproszenie moze i mogło być wystosowane, cholera wie... ale potwierdzenia oficjalnego ani przez moment nie było....miejsce by znaleźli zapewne, ale jakie miny by mieli.....bezcenne. :lol: :lol:

Beti_h

Postautor: Beti_h » 10:28, sob, 14.lip 2007

Kelcio pisze:Ja na tym forum nie rozróżniam plotek od faktów.

przykro mi bardzo, ale to już zależy tylko od Ciebie ...można myśleć i szukać albo też przyjmować cały brukowy śmietnik jako wyznacznik prawdy!
Twoje życie - Twój wybór.........ale nie miej później pretensji do osób które rażą bezmyślne komentarze, bo jeśli coś czytam i wiem że to wierutne bzdury to reaguję

Jak bym był jak wy to niedługo zajrzałbym mu w majty.

Jeśli próbę zrozumienia czyjejś twórczości nazywasz zaglądaniem komuś w majty..........to ja przepraszam ale nie potrafię zniżyć się do tego rodzaju komentarza ....

Razem z Morrisem Mossem twierdzimy, że za bardzo pomiatacie nowymi. Zmieńcie swoje nastawienie, ja tylko wyrażałem swoją opinię.

Na razie widzę, ze Ty twierdzisz, Morrisa tu nie widzę

Nastawienia raczej nie zmienię.............urodziłam się, żeby tępić głupotę i bezmyślność!

Ja również wyrażam swoją opinię!

Ps. i jeszcze jedno.........."Potworem" można nazwać np: mordercę, pedofila, zboczeńca, więc użyłeś nieodpowiedniego słowa!

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:25, sob, 14.lip 2007

Beti_h pisze:
Razem z Morrisem Mossem twierdzimy, że za bardzo pomiatacie nowymi. Zmieńcie swoje nastawienie, ja tylko wyrażałem swoją opinię.

Na razie widzę, ze Ty twierdzisz, Morrisa tu nie widzę

Czasami tak jest, ale skończmy temat.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 15:35, sob, 14.lip 2007

JoannaD_arc pisze:Zwalmy na niego jeszcze głód i epidenie Aids w Afryce
nie no Aśka, wszyscy wiedzą że to jest wina JPII i B16 i ich polityki dotyczącej stosowania prezerwatyw. Zamiast Make Love w Afryce wychodzi im Make Aids.

A Rob nawet gdyby był zaproszony to nie traci w moich oczach nie korzystając z zaproszenia, na całym świecie codziennie są jakieś akcje charytatywne, i tylko dlatego że ta jest tak nagłośniona mamy mięć mu za złe że się nie pojawił?

drivel pisze:Madonna, co nigdy w życiu nie poszła na zakupy na piechotę, która ma wielgachny dom oświetlony jak choinka na Boże Narodzenie, i która przyleciała do Londynu na koncert prywatnym odrzutowcem (te to dopiero wytwarzają co2) mówić kiedy mam gasić światło. Błagam.
Brawo Brawo! Jednak ja widzę różnicę taką że, IDEA jak dla mnie brzmi super, ale jej realizacja sucks.

Beti_h pisze:przykro mi bardzo, ale to już zależy tylko od Ciebie ...można myśleć i szukać albo też przyjmować cały brukowy śmietnik jako wyznacznik prawdy!
Czasami plotki są bardzo dobrze spreparowane. A czasami plotka jest bardzo wiarygodna.
Beti_h pisze:Jeśli próbę zrozumienia czyjejś twórczości nazywasz zaglądaniem komuś w majty
Nie wszyscy są zainteresowani wyłącznie jego twórczością. I ja to szanuję.
Beti_h pisze:"Potworem" można nazwać np: mordercę, pedofila, zboczeńca, więc użyłeś nieodpowiedniego słowa!
A ciasteczkowy potwór z ulicy Sezamkowej? A potwór z Loch Ness? Wcale nie trzeba być gwałcicielem , żeby być potworem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 18:00, sob, 14.lip 2007

JoannaD_arc pisze:W czytaniu plotek nie ma nic złego, gorzej jak wyciągasz z nich dalekosiężne wnioski całkowicie ignorując rzeczywistość pozatabloidową.

Przepraszam, że się wtrącę, ale nie da się nie ignorować "rzeczywistości pozatabloidowej", bo nawet gdyby obiektywna prawda istniała, tej dotyczącej Roberta nie jesteśmy w stanie poznać, bo to nie możliwe. Chyba że poznalibyśmy go osobiście, co, jak wiadomo, jest mało prawdopodobne. W plotki można sobie wierzyć lub nie, ale wszystko, co wiemy na temat któregokolwiek artysty to plotki właśnie pomieszane z wypowiedziami samych rzeczonych sławnych, a oni często zmyślają. Skąd można wiedzieć które informacje są prawdziwe? Znowuż złoszczenie się na kogoś, kto uwierzył akurat w wiadomość stawiającą Roberta, według niektórych fanów, w nieco negatywnym świetle, jest conajmniej zabawne.

Zresztą Robert nie jest jakąś maszynką do zarabiania pieniędzy dla organizacji charytatywnych. Taka działalność z zasady powinna być dobrowolna. Jeśli byłby zaproszony i odmówiłby występu, to ma do tego prawo. Robi inne dobre rzeczy podobno i to wystarczy.

PS. Ja tam uważam mandarynę i dodę za potwory, a one chyba jeszcze nikogo nie zgwałciły ani nie zamordowały. Przynajmniej na razie :wink:

Obrazek

btw - fuck oasis

Beti_h

Postautor: Beti_h » 18:35, sob, 14.lip 2007

drivel pisze:
PS. Ja tam uważam mandarynę i dodę za potwory, a one chyba jeszcze nikogo nie zgwałciły ani nie zamordowały. Przynajmniej na razie :wink:

Mnie w szkole uczono, iż potwór to "ucieleśnienie zła"....ale to było dawno temu i kryteria mogły się zmienić ;)

Wróć do „Muzyka inna”