Live Earth

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Effka1990
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Effka1990 » 18:38, sob, 14.lip 2007

"Ja tam uważam mandarynę i dodę za potwory, a one chyba jeszcze nikogo nie zgwałciły ani nie zamordowały. Przynajmniej na razie :hahahahaha:"

Ja też je uważam za potwory........... :lol1:
there are many things that i wanna to tell you, but i don't know how................... R.W.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 19:24, sob, 14.lip 2007

drivel pisze:Przepraszam, że się wtrącę, ale nie da się nie ignorować "rzeczywistości pozatabloidowej", bo nawet gdyby obiektywna prawda istniała, tej dotyczącej Roberta nie jesteśmy w stanie poznać, bo to nie możliwe.

Jest możliwe, zapewniam cie, że istnieje masa źródeł pozatabloidowych w przypadku Roberta, kwestia chęci, czaaaasem pomyslowosci...

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 21:13, sob, 14.lip 2007

Źle się wyraziłam. Wiem, że istnieją źródła pozatabloidowe, tylko nie są koniecznie wiarygodne. Nawet oficjalna strona może zawierać przekłamania, bo gwiazdy często kreują się na kogoś, kim tak naprawdę nie są. Takie wrażenie odniosłam po przeczytaniu "Feel", ale czy tej książce można na sto procent wierzyć - tego nie wiem. I ty, ani nikt inny nie może tego wiedzieć. Twierdzenie, że zna się kogoś po przeczytaniu setek nawet wywiadów i artykułów jest bzdurą. Tylko o to mi chodziło.

Kielcio pisze:Ja na tym forum nie rozróżniam plotek od faktów.

Ja też nie, ale to akurat dotyczy wszelkich publikacji na temat znanych osób na wielu stronach. Normalka.

Sorry za off topic.
black out the window, it's party time
you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?
btw - fuck oasis

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:17, sob, 14.lip 2007

Ja nie mówię, ze kogoś się zna na wylot ale poznanie pewnych faktów, liczb, sprawdzonych opinii, potwierdzenia od paru osób pewnych wydarzeń to naprawdę nie konstruowanie bomby atomowej i nie jest niemozliwe...Pozostawanie na poziomie tabloidom to wybór a nie konieczność...

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 21:33, sob, 14.lip 2007

drivel pisze:Kielcio napisał:

ej! :(
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 21:44, sob, 14.lip 2007

Co do zdania:
JoannaD_arc pisze:Pozostawanie na poziomie tabloidom to wybór a nie konieczność...

zgoda.

Co do reszty - powiedzmy, że pozostanę przy swojej odmiennej opinii.

Najmocniej przepraszam KELCIO. :oops:
black out the window, it's party time

you know how I love stormy weather, so let's all play suicide...

Obrazek

Is it just me or is this board pretty much dead?

btw - fuck oasis

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 23:07, sob, 14.lip 2007

Dorzuce coś do tego pięknego 'off topic' będzie jeszcze barwniej jak to w tym dziale "muzyka inna" :lol2: Kelcio co do plotek i newsów wystarczy spojrzeć na źródło, a dodatkowo na tym forum kwestia czasu i to odróżnianie stanie się dla Ciebie oczywiste :wink: TnX 8) A co do Live Earth pięknie przez jeden dzień i w czasie koncertów pełno dobrych dusz dla Ziemi, w następne dni rzeczywistość powraca i postanowienia na ratowanie Ziemi przed efektem cieplarnianym umykają jak te noworoczne, przynajmniej ja odnosze takie wrażenie, bo co zostało po tegorocznym Live Earth?
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

ajka74

Postautor: ajka74 » 10:54, pn, 16.lip 2007

ale dyskusja !!! czyżby zaczęło się w końcu cos zmieniać na dobre na tym forum ? podoba mi się :D

dodam tylko od siebie coś co przeczytałam w "Feel" - Rob od zawsze działa charytatywnie, ale bardziej robi to z dala od fleszów dziennikarskch, by nie być posądzonym (jak to zwykle bywa) że robi to dla promocji np. albumu czy po to by się pojawiał w gazetach lub robił sobie darmową reklamę i etc. poza tym ma swoją fundację Give it Sum, na którą przeznacza wiele milinów funtów, by nie musieć robić cos na pokaz.... a tak niestety Live Earth mi wyglądało :D

Wróć do „Muzyka inna”