FREDDIE MERCURY

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 13:30, sob, 14.kwie 2007

Zanim jeszcze zacząłem słuchać Roba, uwielniałem zespół "Queen". Hity takie jak: The Show Must Go On, czy A Kind Of Magic na długo zapisały się w mojej pamięci :wink:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Altea77
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Altea77 » 12:05, pn, 16.kwie 2007

Freddie Mercury oprócz wspólnej pracy w zespole Queen, wydał również solowe płyty; podobnie jak Roger Taylor i Brian May...
I o to mi.in chodziło mi w moim poście; Freddie solowo 'stworzył' równie wspaniałe utwory.... Jego Geniusz ...ach nie do opisania.....już nigdy nie będzie takiej indywidualności, jaką On był.....
Obrazek

Awatar użytkownika
drivel
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: drivel » 00:11, ndz, 27.maja 2007

Wychowałam się na Queen. Mój ojciec ich uwielbiał. Choć wmawiał mi, że to mój ulubiony zespół. Nie mam pojęcia dlaczego. Może w latach osiemdziesiątych słuchanie rocka nie było cechą pozytywną. Tak czy inaczej w spadku pozostały mi dziesiątki płyt i fantastyczne wspomnienia.[/b]

Angelxyz
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Angelxyz » 10:33, ndz, 27.maja 2007

ja słuchałam Queen z moim starszym bratem. doskonale pamiętam piosenkę I want to break free- po niej sięgnęłam po inne utwory. Queen to legenda :!:
oglądał ktoś może wczorajszy program "jak oni śpiewają"? jedna z uczestniczek- Natasza- wykonywała utwór Queenu "Who wants to live forever". mnie sie podobała jej interpretacja utworu- zaspiewała z uczuciem :D

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 10:44, ndz, 27.maja 2007

QUEEN to jeden z zespołów , który nigdy nie odejdzie w niepamięć. Cenie ich znakomite piosenki i mimo upływu czasu , wciąż są słuchani :)
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 16:00, ndz, 27.maja 2007

Angelxyz pisze:oglądał ktoś może wczorajszy program "jak oni śpiewają"? jedna z uczestniczek- Natasza- wykonywała utwór Queenu "Who wants to live forever". mnie sie podobała jej interpretacja utworu- zaspiewała z uczuciem :D

właśnie mam włączony polsat w drugim pokoju i slyszę tą piosenkę ;)

Awatar użytkownika
Altea77
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Altea77 » 12:14, śr, 05.wrz 2007

Dzisiaj rocznica urodzin Freddiego Mercury'ego; gdyby żył to dziś skończyłby 61 lat....
Freddie , nigdy o Tobie nie zapomnimy... :( :cry:

http://img72.imageshack.us/img72/7251/2112003142zv1.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:34, śr, 05.wrz 2007

Altea - Dorka babo ile ja Cie tu nie widzałam. Odzywaj sie czasem. Nie koniecznie na forum, bo tu nudą wieje, ale do mnie możesz zawsze :wink:
Obrazek

Wróć do „Muzyka inna”