Coke Live Music Festival

Komentarze o innych wykonawcach muzycznych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Coke Live Music Festival

Postautor: Madzik » 13:32, pn, 10.lip 2006

No więc sprawa wygląda tak ,że ten Coke Live Music Festival odbędzie się w Krakowie 8 września(piatek). Wystąpi kilka polskich gwiazd, no , ale nie one są tutaj najważniejsze gdyż pojawią sie 3 a właściwie 5 gwiazd światowego formatuz kręgu muzyki pop, hip-hop, r&b
Mianowicie Jay-Z , Sugababes oraz Shaggy .
Cena biletu to 70zł , po 31 lipca cena wynosi 100 zł. Miejsce występu- Stadion Wisły ul. Reymonta 22 . Wiadomo też ,że dla osób z po za Krakowa będzie na terenie festiwalu pole namiotowe. Bilety można kupić na
www.livefestival.pl i www.alterart.pl oraz w punktach sieci TicketPro www.ticketpro.pl Informacje telefoniczne: (022) 444 74 74 .

no i jak ?? Ktoś juz wie ,ze tam będzie??
Skoro Jay-Z będzie i ja tam musze być. Juz wystarczy ,ze na Open air'a nie pojechałam.
Jay-Z , Sugababes to beda świetne koncerty, a i Shaggy mysle ,ze potrafi zrobic niezłe widowisko :)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 16:32, pn, 10.lip 2006

Boże, nawet nie przypominaj :( 7wrzesnia wyjezdzam na wymiane do Włoch :(

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 17:13, pn, 10.lip 2006

Nie no Jay-z a mnie pewnie nie bedzie :cry: :cry: jeszcze przy Sugababes by sie mozna było wyszalec. O Open'erze juz nie wspominam bo mam depresje po tym ze nie pojechałam mada faka
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:45, wt, 22.sie 2006

jesli ktoś chciał bilety a nie ma...to naprawde okazyjnie za 40zł mozna na allegro dostac

warto
naprawde jay-z szybko u nas nie zawita po raz drugi :P

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 09:29, śr, 23.sie 2006

Bardzo chetnie bym pojechala,ale nie moge sie otrzasnac po heinekenie ze mnie nie było jak był kanye i the streets
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 09:31, śr, 23.sie 2006

Pojechałabym ale niestety nie moge w tym terminie mam rozgrywki

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 10:12, śr, 23.sie 2006

No fajnie, tylko czemu takie imprezy we wrześniu? Coby młodsza młodzież nie mogła przybyć :lol: Ja nie żałuję, bo z tych wykonawców lubię tylko sugababes ale znowu nie aż tak, żeby iść na ich koncert;)
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 19:54, czw, 24.sie 2006

ja tam chętnie bym poszła ale troszke już za późno. fajnie byłoby zobaczyć przede wszystkim Jaya-Z i Sugababes również. niestety o Coke Festival dowiedzialam sie z Coca Coli ostatnio dopiero. no ale cóż, może innym razem tez ktos fajny przyjedzie :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 22:26, pn, 28.sie 2006

a ja juz oficjalnie wiem, ze nie moge pojechac, bede wtedy we Włoszech :///
niby powinnam sie cieszyc, bo Wlochy i mi dyrygentka pozwolila pojechac i wogle etc. itd.
ale **** Shaggyego mi zal :/

a w tym temacie dopisze. cos mi kolezanki mowily, ze Snoop ma do polski we wrzesniu przyjechac. ale szukalam w necie i nic nie ma o tym. prawda to? bo ostatnio jakos z newsow wypadlam, nei mialam dostepu do niczego :PP

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:34, wt, 29.sie 2006

Fajnie byłoby się wybrać, bo napewno będzie super, zwłaszcza, że do Krakowa mam niedaleko :lol: Ja się jeszcze zastanowię, szkoda, że to piatek, bo mi bardziej pasowałoby w sobote albo w niedziele :(

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 10:53, śr, 30.sie 2006

Mam nadzieje ze mnie tam nie zabraknie :twisted:
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Awatar użytkownika
Iza
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Iza » 08:46, ndz, 10.wrz 2006

No i wlasnie wrocilam z Krakowa. Koncerty byly fenomenalne! Najpierw grala Reni Jusis, potem Vavamuffin(nie wiedzialam na poczatku co to jest w ogole, ale okazali sie spoko, bo wszyscy szaleli w czasie ich wystepu), nastepnie Tatiana Okupnik-PORAZKA!!! Ma wspanialy zespol skladajacy sie prawie z samych murzynow i murzynek z przepieknymi glosami, a sama Tatiana glosu nie ma i w ogole kiedy zapytala czy chcemy jeszcze zeby spiewala czy cos takiego, to wszyscy jednym chorem odpowiedzieli: NIE!, wiec zaspiewala jeszcze tylko jedna piosenke i zeszla ze sceny wczesniej niz powinna:) Musze tez wspomniec o tym jak byla ubrana: biust prawie caly na wierzchu i spodenki, ktore wygladaly jak majtki-byly takie krotkie-masakra! No i wokalnie nic nie pokazala. Nastepnie byl Shaggy. Myslalam ze to bedzie beznadzieje, ale SHAGGY podbil moje serce! Jego wystep byl naprawde rewelacyjny. Dawno sie tak swietnie nie bawilam! Z reszta mysle, ze wszystkim sie podobalo. Co chwile krecil pupa i spadaly mu spodnie;) hehe, ale naprawde pokazal klase! Wszyscy skakali, tanczyoli i spiewali razem z nim. No i na koniec pojawil sie JAY-Z! Mial szerokie dzinsy, fioletowa koszulke i szara piekna rozpinana bluze z kapturem. Potem jeszcze zalozyl fioletowa przesliczna czapke! Oczywiscie caly czas mial swietne okulary sloneczne! Wygladal bosko, a spiewal jeszcze lepiej! Wszyscy ludzie byli pod wrazeniem jego wystepu. Troche tez z nami gadal i w ogole dal czadu! Jestem szczesliwa ze bylam na tym festivalu i nie moge doczekac sie nastepnej takiej imprezy!
"I don't know exactly what that means, but I'm really proud of that" [Rob Williams]

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 09:11, ndz, 10.wrz 2006

hehe a ja jednak nie bylam :wink: do "calosci" brakowalo mi Linkin Parku :roll:
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE

is di bom

digi bom di

deng di deng

digi digi

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 10:15, ndz, 10.wrz 2006

ja od powrotu zMajorki jestem chora. Nie było mowy zebym pojechała do Krakowa. chociaz bilety miałam, własciwie to nadal mam to rodzice kategorycznie zabronili mi wyjazdu. Teraz siedze i posiedze jeszcze troche bo do szkoły tez chodzic pok ico nie bede. Ah tak strasznie załuje, tak potwornie chciałam Jay'a-Z zobaczyc :(:(:( i jeszcze Iza napisała z,e tak super wygladał i taki udany był koncert mmmm jaka szkoda :(:(

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 14:24, sob, 16.wrz 2006

kurcze :(
pociesze sie, ze w tym czasie dawalam wlasny koncert...

:cry: :cry: Shaggy :(

Awatar użytkownika
kingpin
Fan
Fan

Postautor: kingpin » 20:42, ndz, 29.lip 2007

ktos sie w tym roku do Krk wybiera? Akon, Rihanna ...brzmi dobrze. Ja bym na Akona pojechał...a na parasolke tez bym popatrzyl :lol:

Wróć do „Muzyka inna”