imiona z Bierzmowania:)

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:41, śr, 24.gru 2008

Moja koleżanka wzięła sobie... Nadzieja. Wiara, Nadzieja, Miłość - trzy cnoty boskie. :lol2:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 22:46, śr, 24.gru 2008

jak ja mialam bierzmowanie to paru gosci chiało wziąść sobie Alfons, ale im ksiądz nie pozwolił
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 23:31, śr, 24.gru 2008

Bez sensu, że księża od razu w takiej sytuacji wychodzą z zalożenia, że ktoś dla jaj sobie takie wybiera. W ogóle moim zdaniem to nie powinien wpływać na decyzję innych, bo to ich osobista sparawa. :P

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 15:40, pt, 26.gru 2008

Morris Moss, całkowicie się z Tobą zgadzam. Jeśli chodzi o patrona do imienia, to jeśli nam pasuje, to nie powinno się robić żadnych problemów... :D
"Something beautiful will come your way..."

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”