skoki narciarskie i inne sporty part2:)

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 23:43, wt, 07.lut 2006

kurcze Sheya mamy te same marzenia :shock: mam nadzieje ze kiedys sie spelnia chociaz jedno strasznie bym chciala poserfuwac po oceanie :roll:
a ogladalas Blue crash?nawiazujac do surfingu :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

sheya

Postautor: sheya » 23:50, wt, 07.lut 2006

No własnie nie oglądałam Blue Crush, bo nie mam od kogo pożyczyć, bo nikt ze znajomych się nie interesuje surfingiem, a zanim ja sobie ściągnę to wieki całe miną :cry:
Fajnie, że nie tylko ja mam fioła na punkcie tego sportu :wink: :roll:

Obrazek

pixie

Postautor: pixie » 23:38, śr, 08.lut 2006

ja mam strasznego fioła mna surfingu, Blue Crush jest fajnym filmem według mnie ;)
to dlatego zaczełam na Windsurfingu pływać, bo u nas...surfing :roll:

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:01, ndz, 17.cze 2007

Dzisiaj w Wawie towarzyski pojedynek snookera rozegrali John Higgins i Steve Davis :lol2: :lol2: Oglądanie na żywo obecnego mistrza świata w grze w prawdziwą legendą tego sportu to prostu spełnienie marzeń i niesamowite przeżycie (a break 120 w wykonaniu Davisa i decydujące sie na czarnej losy meczu niezapomniane emocje) Panom towarzyszyli jeszcze Mark Selby i Graeme Dott. Na razie dość enigmatycznie zapowiedziano, planowany już jest w przyszłość tygodniowy turniej w udziałem większej reprezentacji czołówki rankingu, wiec fanom snookera proponuje już okładać do świnki juz teraz po grosiku, a moze na lunch następnym razem z panami sie uzbiera :lol2: :lol2:

To parę fot, dorzucę co ciekawsze jak kolezanka, robiaca za mojego fotografa sie spreży trochę :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 05:22, pn, 18.cze 2007

A ja uwielbiam skoki narciarskie. Oglądam wszystkie konkursy od kilku lat (nie oglądałem raz skoków w Japonii bo były o 3 w nocy ,ale rano była powtórka).
Moim ulubionym skoczkiem jest Andreas Widhoelzl lubie też trochę Norwegów Sigurda Pettersena i Roara Ljoekelsoeya oczywiście kibicuje też Adamowi i reszcie polaków. :D
Ostatnio zmieniony 12:30, śr, 18.lip 2007 przez Gringo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:53, pn, 18.cze 2007

Ja wiedzałam Padlacu że Ty "świr " jesteś ale zeby aż do tego stopnia :wink:
Przecież ta gra to nawet nie bliard bo prawie wszystkie kulki czerwone i jak tu sie skupić którą do dziury wepnąć :wink:
ale widocznie sie da :!:
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 09:55, pn, 18.cze 2007

Bilard? To gra pospulstwa i plebsu :lol: :lol: :lol: Snooker to gra gentlemanow ...... Jak pracowalam na Mistrzostwach Europy to 13 h dziennie na gre patrzylam przez 2 tygodnie....oj to byly piekne czasy :D

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 11:21, pn, 18.cze 2007

Snooker to klasa najwyższa :lol2: Sama od kilku miesięcy gram w klubie. Mój jeden idol był - Higgins 8) Brakło Robertsona, szkoda, że go nie zaprosili :madrala:

JoannaD_arc pisze:wiec fanom snookera proponuje już okładać do świnki juz teraz po grosiku, a moze na lunch następnym razem z panami sie uzbiera

To już dziś trzeba zacząć :hahahahaha: Loża dla VIP-ów 900 zł :roll: Mam nadzieje, że czas do następnego turnieju to nie będą lata świetlne :wink: Poza tym nie lada radoche ma Mark Selby...nie dość, że wygrał z mistrzem ( :bad: ) to jeszcze po tych zawodach stwierdził, że powodzenie u płci przeciwnej jego osobą zwiększyło się :lol2: Tak więc to trzeba kochać, jak były mistrzostwa świata na przełomie kwietnia i maja to siedziałam całymi dniami przed TV :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 11:29, pn, 18.cze 2007

Doszły mnie słuchy o przyszłej wiosnie, wiec troche czasu to jest, ale nie lata swietlne ;) Nie przejmuj sie Selbym ;D jak grali w polfinale to od razu bylo widac przy ktorym stole gra on z Dottem a przy ktorym Higgins i Davis - po ilosci widzow na trybunach, ilosci oklaskow i ludzi wyjacych prawie ze smiechu :lol: :lol: Higgins dostal uwielbienie, to Selbiemu moze zostac zwyciestwo :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 11:38, pn, 18.cze 2007

O kurcze to jak wiosna to może nawet trzeba skusić się po 50 gr wrzucać do tej świnki :lol2: Ubolewam, że nie mogłam przyglądać się temu turniejowi, ale dziękuje za relacje :przytul: A ten cały Selby to taki dziwoląg, czepia się każdego śmietka :? Nie chce wnikać w jego wypowiedź dokładniej 8) wogóle powstrzymam się od komentarza na temat naszych zawodników :wink: Marzenie zasiąść w loży dla VIP-ów na takim turniejku, już nie wspomne o lunchu albo być na miejscu tej Pani sędziny w białych rękawiczkach co tak dokładnie punkciki im podaje :lol2:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”