imprezy, balangi, biby,melanże...

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

imprezy, balangi, biby,melanże...

Postautor: Madzik » 10:40, czw, 26.maja 2005

..i cały ten zgiełk.
Gdzie imprezujecie. (najbardziej ciekawią mnie odpowiedzi Warszawiaków :) )
Oczywiscie od innych chetnie tez sie dowiem gdzie imprezujecie, jakiego typu imprezy lubicie. W szerszym gronie czy tylko ze znajomymi. W domu czy na mieście. I ogolnie wszytko co dotyczy imprez. Oczywiscie przy jakiej muzyce sie bawicie i czym poprawiacie sobie samopoczucie podczas imprezy;)
Ostatnio zmieniony 22:10, pn, 22.lip 2013 przez Madzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 12:52, czw, 26.maja 2005

ja na imprezy za czesto nie chodze wlasciwie, jak juz, to do domu znajomych, gdzie jest 'selekcja' gosci :P
na dyskoteki wcale nie chodze, nie moje klimaty. do techno nie umiem tanczyc i nie bawi mnie zgraja nacpanych meneli. fuj.
ogolnie, unikam takich, gdzie ludzie, zeby sie dobrze zabawic musza sie najpierw upic, i wtedy dopiero jest porzadna impreza. to zalosne.
mam znajomych, ktorzy sa inni, i wlasnie ich sie trzymam.
a ogolnie, to lubie chodzic do jakis malych knajpek, pupow, clubow. tam jest porzadek ;P
a jesli chodzi o muzyke, to zadne dance, ani techno ani pop, bo do tego nie umiem tanczyc. reszta moze byc, a najlepiej, to jakby bylo R&B i dancehall, ale to sie zadko zdarza.

AnneL

Postautor: AnneL » 13:37, czw, 26.maja 2005

stokrotka1989 pisze:ogolnie, unikam takich, gdzie ludzie, zeby sie dobrze zabawic musza sie najpierw upic, i wtedy dopiero jest porzadna impreza. to zalosne.

popieram w 1000% ;)

ja też raczej nie chodze, zresztą tu nie ma gdzie chodzić, tak prawdę mówiąc, ale sądze że nie bawiłyby mnie jakieś 'gwiazdorskie' klimaty

tak jak Wera - wolałabym jakąś małą imprezke-spotkanie w gronie znajomych w jakimś w pubie z klimatem

ale tu na razie takiego nie ma, jak wyjade do anglii to sie zabawie :D

a tak to bywam czasem na jakichś imprezach szkolnych, choć rzadko

a - najlepsza zabawa to w pubie karaoke, koniecznie na wyspach ! 8) super zabawa!! mam nadzieje, że w tym roku, znów do takiego pójdziemy

no i smaczka dodaje ryzyko że zaraz cie wyrzucą (wstęp od lat 18 :P )

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 14:13, czw, 26.maja 2005

a mi sie wydaje ze Anne i stokrotkas przez to ze nie chodzicie ( NIE MAM NIC DO TEGO :!: ) macie wlasnie takie troche zle wyobrazienie o dicho i impezach gdzies na miescie w puboch itd - ze pija czy cpaja ,.nie wiem moze to ja sie myle ale mam 21 lat juz prawie wrrr chodze na dicho - nie czesto ale chodze i nie spotkalam sie jescze nigdy w zyciu bym widziala ze ktos cpa czy nawet mnie czestuje czy moich znajomych( moze w wawie czy wiekszych miastach tak jest), owszem pija ale nie sa pijani ,bo takich odrazu usuwa ochrona ,na dicho chodze bo mam ochote potanczysz i posluchac muzyki.dresow nie wpuszczaja ku mojemu zadowoloneiu wiec nie ma obaw :wink: lubie tez puby karaoke ,- wcale nie 3ba wychodzic na scene ,choc przyznam ze jakby u mnie takie byly bylby niezly ubaw ,
a tak mimo wszystko najlepiej sie bawie i czuje na imprezach czy to w domu czy gdzies poza w GRONIE przyjaciol i dobrych znajomych ,jak wychodze to tez z grupka przyjaciol - nie przepadam chodzic w miejsca gdzie niezbyt wiem jakie bedzie towarzycho- ale jak nawet w takim sie znajde to tez sie bawie dobrze przewaznie
wypic piffko wypije choc czesciej kupuje drinki :wink: - fajek nie pale

Awatar użytkownika
Beauty
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Beauty » 14:16, czw, 26.maja 2005

Ja jak narazie nie łaże na dyskoteki(poza szkolnymi) , bo nie mam z kim 8)
EVERYTHING IS GONNA BE ALLRIGHT... SEE YOU LATER... MAYBE NEVER ?

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 14:22, czw, 26.maja 2005

U mnie imprezowy dzien wyglada tak:
Before Party u mnie lub u kogoś (od ok. 21-22 do północy czy 2). Jedziemy na miasto do jakiegoś klubu (rzadziej clubbing) i około 4-5 do domu spać. Rzadziej na After Party bo już nie mam sił po prostu. I potem śpię nawet do15-17... i kolejny dzień mam wyrwany z kalendarza.
:banan: :banan: :banan: :banan: :banan:
Obrazek

AnneL

Postautor: AnneL » 14:52, czw, 26.maja 2005

Co do pubów karaoke - lol, myśmy śpiewali grupą

chyba coś Blue, o ile się nie mylę

a nie! śpiewaliśmy to nom... do Moulen rouge (nie wiem czy to dobrze napisałam)

tą piosenkę z Aguilerą, Pink, itp.

AAAA!! To było boskie !

A Angol zapowiadał "And now... The polish team!" :D :lol: :D

byliśmy najlepsi z nich wszystkich! :D

Awatar użytkownika
Beauty
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Beauty » 14:56, czw, 26.maja 2005

W Anglii karaoke jest szalenie popularne :) sama bym chętnie wyskoczyła i zaśpiewała vcosik(chociaż mój głos brzmi jak miauczenie pijanego kota :lol2: )
EVERYTHING IS GONNA BE ALLRIGHT... SEE YOU LATER... MAYBE NEVER ?

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 19:38, czw, 26.maja 2005

a ja na dyskoteki chodze :] szczwegolnie lubie moje ukochane 7th Heaven w Poznaniu :) pamietam jak mialam tam isc pierwszy raz to tez mialam takie wyobrazenia ze sami pijacy i nacpani beda... ale nie dosc ze przy wejsciu stalo z 5 ochroniarzy to jeszcze w pomieszczeniu tez ciagle jacyc byli.... super zabawa i bardzo fajniutki dj wiecie dlaczego? bo puscil remix FEEL :D :lol: :P :wink:

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 19:43, czw, 26.maja 2005

no, w poznaniu i wiekszych miastach, to macie wybor najrozniejszych miejsc, dla kazdego cos milego :) w kaliszu, sa tylko dwie czy trzy dyskoteki i to takie nietego.. ;)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 21:25, czw, 26.maja 2005

AnneL pisze:Co do pubów karaoke - lol, myśmy śpiewali grupą

a nie! śpiewaliśmy to nom... do Moulen rouge (nie wiem czy to dobrze napisałam)

tą piosenkę z Aguilerą, Pink, itp.

"Lady Marmalade" śpiewa to Christina Aguilera, Pink, Lil'Kim i Eve ^^

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:40, czw, 26.maja 2005

Voulez vous coucher avec moi ce soir :wink:

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 22:17, czw, 26.maja 2005

szczwegolnie lubie moje ukochane 7th Heaven w Poznaniu

fajna nazwa :) ciekawe czy ma ona cos wspolnego z tym serialem co lecial na 1 kiedys o tej rodzince :wink:

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 00:10, pt, 27.maja 2005

niee nic wspolnego z tym serialem (ktory swoja droga bardzo lubie) nie ma... klub jest po prostu na siodmym pietrze :P
a w tym samym budynku na szostym pietrze tez jest klub i on sie nazywa SIX ;) :D

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 10:33, pt, 27.maja 2005

U mnie jest prawie identycznie jak u Radka, tylko u mnie najczęściej są jeszcze afterki!!!
Mamy na osiedlu, a właściwie w bloku na przeciwko mojego (wystarczy przejść przez ulicę) pub "Miami", to lokal naszego bardzo dobrego kolegi, który jest teraz w Londynie! Teraz zajmuje się tym jego mama, i biedna kobiecina siedzi tam często gęsto do rana, a zdarza się, że i do południa!!!
Jeśli chodzi o kluby to nie mam wybranych, raczej chodzę tam gdzie akurat dzieje się coś ciekawego, i to wcale nieprawda, że w Warszawskich klubach, trzeba od razu chlać lub ćpać!!! Każdy robi to na co ma ochotę!!! :ok:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 19:59, pt, 27.maja 2005

Alida pisze:
szczwegolnie lubie moje ukochane 7th Heaven w Poznaniu

fajna nazwa :) ciekawe czy ma ona cos wspolnego z tym serialem co lecial na 1 kiedys o tej rodzince :wink:

u mnie na wiosce tez jest 7th Heaven :D
i sa 3 pietra. na pierwszym jest hip-hop i r&b na drugim pop i dance a na trzecim manieczki i techniacze :):):)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 12:11, sob, 28.maja 2005

fajne macie te kluby :)
lol, dzisiaj ide na impreze na imieniny kolezanki, gdzie bede znala, hmmm, ja i jej chlopaka :P wlasnie tak siedze pod szafa i mysle, w co sie ubrac :)

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 20:28, śr, 21.maja 2008

Kolejny stary temat, przy którym mnie jeszcze tutaj nie było... :(
Ach te imprezy. Zacząłem mając 15 lat. Zwykle były to dyskoteki organizowane przez osoby kończące 18. lat i wchodziło się na zaproszenia. Skończyły się takie dyskoteki mojego rocznika, a imprezować chciało się dalej. Więc na imprezie musiałem być przynajmniej 3 razy w tygodniu. Wiadomo, na początku w domu "rozgrzewało się" ze znajomymi i już z uśmiechem na twarzy wchodziło się na imprezę do klubu :lol2: Czasem jednej nocy zdążyliśmy odwiedzić 3 kluby i wracać o 4/5 rano. Teraz rzadziej imprezuję tutaj w Anglii. Fakt, na początku przyjazdu często chodziłem, ale teraz jakoś się nie chce... No ostatnio musiałem iść, bo dziwne by było, gdyby polak nie poszedł na imprezę do klubu, gdzie Anglicy organizowali dyskotekę dla Polaków. Było polskie piwko, polska wódka za barem, no i oczywiście ogóreczki na zagrychę, kabanosy, kiełbacha polska i chleb ze smalcem :)... Było świetnie, mimo tego że była w niedzielę, a w poniedziałek miałem na rano do pracy... ;)
Przy jakiej muzyce się najlepiej bawię? Techno, pop, disco, biediadne ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 10:16, czw, 22.maja 2008

ufff... a ja wczoraj bylam na wieczorze panieńskim (nie swoim oczywiscie :P). co tam sie działo... :P jedna z najlepszych imprez na jakch byłam :D 17 kobitek i jeden rozbierający się mężczyzna :D ojjj było ostro :twisted:
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 10:41, czw, 22.maja 2008

Agatka a chociaż fajny. Bo na dzeń kobiet ostatnio trafiło sie trzech rozbierających ale tylko jeden nadawal sie do tego zajęcia.
Reszta to totalne porażki. Jak nie sflaczałki to stare jakieś takie. :roll:
Obrazek

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”