piercing-kolczyki kolczYki i jeszcze raz ....

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Gość

Postautor: Gość » 15:31, wt, 10.maja 2005

Madzik moja siostra cioteczna połkneła kolczyk no i jakos nic sie nie stało :) Strawiła :) Tylko połknęła naszczęście ta kuleczke do przyręcania a nie ten szpikulec ( czy jak to nazwac :P)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 15:50, wt, 10.maja 2005

agnieca super avar!!! :oklaski: :oklaski: bardzo mi sie podoba

Gość

Postautor: Gość » 20:41, wt, 10.maja 2005

JoannaD_arc no dziękuje bardzo :) Hehe ale wzięłam go sobie z forum tt :) czyli nie jest mój!
A teraz jako moje nastepne marzenie to to zeby sie nauczyć takie robić :)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:46, wt, 10.maja 2005

Madzik- no ;) tak mi sie skojarzylo jak czytam o kolczykach w roznych miejscach ;P

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:18, sob, 14.maja 2005

Musze sie pochwalić :):)) Mam juz kolczyk w pępku ^^ Zupełnie normalny nic nadzwyczajnego ;)
Czy bolało...hmm....nie! Ale tak strasznie sie bałam ,ze koleś który mi robił kolca myslał ,ze sie przewróci ze smiechu.

Bardzo miły pan powiedział- Stań tutaj (popsikał płynem dezynfekujacym)
-ałaaa....ałaaa...umieram - i zaczełam sie drzec jak jakas idiotak
dopiero potem jak sie ppołozyłam to kumpela zaczela mi mowic ,ze mam oddychacbo odpłyne i ,ze to nie boli. i tak mowila, mowila a ja słuchałam az pan powiedział z,e to koniec :):) n o ifaktycznie, nic nie bolało , tlyko ja w mojej chorej głowie wymyslałam sobie jakies urojone historie o wyrywaniu kolcyzkow z brzucha :lol: :lol:

tak wiecnie bolało samo przekłucie, ale teraz boli jak choleraa!!! siedziec nie moge :(( a w poneidziałek mam pierwsze spotkania sparringowe grrrrrr :/
w kazdym razie, kazdemu polecam kolczykw pepku :))

P.S . kolczyk w języku sobie daruje :lol: :lol:

Awatar użytkownika
kingpin
Fan
Fan

Postautor: kingpin » 18:43, sob, 14.maja 2005

kiedys nam (mi) pokazesz ten kolczyk :lol: :lol: 8) :lody:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 13:44, ndz, 15.maja 2005

Alida i reszta któa ma kolczyk w pepku! Czy was tez to tak strasznie bolało 2 dnia po przebiciu?

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 14:59, ndz, 15.maja 2005

nie Madzik jak juz mowilam od poczatku nic a nic nie czułam ,nawet po przekluciu dzien czy dwa nic ,moze to dlatego ze na mnie wszystko zawsze szybko i ladnie sie goi ,albo od tego ze facet ktory mi to przekluwal w studiu jest w tym fachowcem :wink: ,ale nie martw sie moja kolezanke szczypalo troszeczke po przekluciu jakis czas a potem zagoilo sie ladnie ,przymywaj pare razy dzinnie woda utleniona a jak bedzie sie babralo to detromeycyne kup- antybiotyk

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 18:56, ndz, 15.maja 2005

Madzik pisze:Alida i reszta któa ma kolczyk w pepku! Czy was tez to tak strasznie bolało 2 dnia po przebiciu?

jeszcze moze ci robiec...
moje kolezanki przeklowaly gdzies w zeszlym roku i je jeszcze do dzisiaj od czasu do czasu boli...
i to chyba nie zalezy, czy fachowiec czy nie... jednym sie fuksnie, jak Alidzie :P i nic nie bedzie bolalo :P
ale ja sie nie znam, mam tylko po jednej dziusrce w uchu ;P

Gość

Postautor: Gość » 06:18, pn, 16.maja 2005

Mnie tez bolało tak nawet chyba przez tydzien i sie wtedy nałykałam moich kochanych Apapów, a to mi zawsze pomaga :wink: spróbuje moze tobie tez pomoze

Awatar użytkownika
Beauty
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Beauty » 14:21, pn, 16.maja 2005

Wiecie w jakim miejscu kolczyk mi się podoba ?? pod ustami :] to dopero wypas :P ale ja sobie zrobie tylko w pępku, bo jak mi się znudzi na twarzy to hmm.. dziura zostanie :P i picie bedzie mi sie wylewało :lol2: :hahahahaha:
EVERYTHING IS GONNA BE ALLRIGHT... SEE YOU LATER... MAYBE NEVER ?

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 15:03, pn, 16.maja 2005

hehehe :lol: a wiecie co na zachodzie jest w modzie bylam nawet przy takiem czyms jak wycieczka niemiecka przyjechala i latała po lublinie zwiedzajac to dziewczny odwiedzily wlasnie studio w ktorym bylam z kolezanka ( robila sobi etatuaz) a one cale okolczykowane ,przekluwaly sobie hmmm szkoda ze nie moge pokazac tego łatwiej by mi bylo ,
jedne wmiejscu gdzie Marylin Monroe miala pieprzyk albo Cindy craford nad ustami o gory troche w bok - tam gdzie wasy rosna :wink:
a inne w ustach w srodku nad zebami jak jest to takie polaczenie wyczuwalne jezykiem wiecie gdzie? :wink: z przodu tak ze jak ktos sie usmiechnie ta maksa to widac koleczko kolczyk nad zebami gornymi

Gość

Postautor: Gość » 16:34, pn, 16.maja 2005

Agnieca, a jesli ci kolezanka przebijala, to rodzice wiedzieli o tym i zgadzali sie? ;P tak tylko pytam ;)

no nie nie wiedzieli...no ale spoko zabardzo sie moim brzuchem nie przejmuja i go nie ogladaja :) hehe jeszcze nie zauwazyli...

Wiecie w jakim miejscu kolczyk mi się podoba ?? pod ustami :] to dopero wypas
no tu sa zajefajne tez bym sobie zrobiła ale na to nie pójdą moi starzy, a raczej sie tego ukryc nie da :/

apapy, nuroweny i te sprawy... mm, dla mnie to jak cukierki :P szczegolnie te powlekane sa takie slodziutkie, mniam ;D

jestesmy obie takimi lekomaniaczkami co:)Ja tez uwielbiam przeróżne pastylki :lody: poprawiaja humor, chociaz tak naprawde nie jest to i tak je lubie :)

AnneL

Postautor: AnneL » 17:34, pn, 16.maja 2005

a ja jak najmniej leków jem, wole jakieś sposoby naturalne... cokolwiek ;)

tabletki mi się kojarzą z czystą chemią dlatego trzymam się jak najdalej ;)

pixie

Postautor: pixie » 19:06, pn, 16.maja 2005

ja niestety musze czasem, tak mnie glowa boli ze nie moge wytrzymac....a ja mam tylko uszy przekute....

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:57, pn, 16.maja 2005

Alida pisze: szkoda ze nie moge pokazac tego łatwiej by mi bylo ,
jedne wmiejscu gdzie Marylin Monroe miala pieprzyk albo Cindy craford nad ustami o gory troche w bok - tam gdzie wasy rosna :wink:
a inne w ustach w srodku nad zebami jak jest to takie polaczenie wyczuwalne jezykiem wiecie gdzie? :wink: z przodu tak ze jak ktos sie usmiechnie ta maksa to widac koleczko kolczyk nad zebami gornymi

I wszyscy wiemy o co chodzi :lol: 8) nie no wypas :) Bardzo łądnie wytłumaczone Alidko :)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 20:59, pn, 16.maja 2005

przez was tez sie zaczelam zastanawiac nad kolczyciem w pepku :lol:

pixie

Postautor: pixie » 21:03, pn, 16.maja 2005

ja tez :P...tak sobie czytalam i pomyslalam...:P :lol:

Gość

Postautor: Gość » 15:39, wt, 17.maja 2005

co do tabletek, to ja mam takie placebo, np. jak mam okres, biore sobie rano, od razu po sniadaniu i potem przez caly dzien mnie nic nie boli. a czasami, jak nie wezme, bo zapomne i potem sobie nagle w szkole przypomne, ze nie wzielam, momentalnie zaczyna mnie tak bolec, ze nie moge ustac. i musza mnie prowadzic do higienistki zeby mi cos przeciwbolowego dala ;) a juz mnie powoli wyczaja, ze czesto do niej przychodze i nie chce mi dawac ;P ale przekonuje ja ;)

No ja mam podobnie :) a właściwie to nie bo ja uwielbiam brac jak mi jest zle ale wtedy to tak z 7 tabletek na raz i pozniej taki fajny, spokojny dzien mam bardzo :) hehe

Niepowinno tak być chyba co?Stokrotka moze obie przestaniemy brac bo w 2 zawsze razem :) Np ja sie razem z Trishale odchudzam ( o włąsnie Sandra jak ci idzie??Nie jesz nadal kebabów??:))

Chociaz jak mam okres to mi sie chce zawsze zygac i nic nie jest i nie nie pije i nawet tabletek nie biore tylko zygam tak pomaga:)

Ja mam pod dostatkiem moich ukochanych apapów bo moi kochani rodzice wierza ze bez nich jest mi zle i ja poprostu 'musze':)

Awatar użytkownika
trishalle
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: trishalle » 15:43, wt, 17.maja 2005

agnieca pisze:Niepowinno tak być chyba co?Stokrotka moze obie przestaniemy brac bo w 2 zawsze razem :) Np ja sie razem z Trishale odchudzam ( o włąsnie Sandra jak ci idzie??Nie jesz nadal kebabów??:))

wiesz Agniecia nie wypowiadam sie tu na ten temat bo zaraz ktos sie wkurzy ze to nie na temat :(

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”