piercing-kolczyki kolczYki i jeszcze raz ....

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

pixie

Postautor: pixie » 14:55, śr, 25.maja 2005

no własnie caroline

caroline
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: caroline » 21:31, sob, 28.maja 2005

ja tak dokladnie nie wiem co mi sie stalo ale wiem ze kiedys rozmawialam z mama o piercingu i ona mi powiedziala zebym nigdy w zyciu nie przekuwala sobie brzucha bo bede miala problemy.... :oops: :cry:

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 09:43, ndz, 29.maja 2005

aaa i wszytsko jasne mamy jak sie nie zgadzaja na cos to najczesciej mowia" Nie i koniec albo strasza :wink: :lol:

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 20:08, śr, 21.maja 2008

Taki fajny temat, a ja jeszcze tutaj nic nie napisałem... Ja bardzo lubię kolczyki, ale oczywiście z umiarem...
miałem w brodzie - tak pod dolną wargą na środku, w przedramieniu
mam 6 w lewym uchu - 2 u góry w chrząstce, 3 normalne i jeden w tej małej chrząstce przylegającej do głowy ( nie znam jej nazwy ), no i w języku
chcę mieć w brwi - tylko nie tak jak większośc osób ma pionowo, ja chciałbym mieć nad brwią poziomo. W prawym uchu chcę kolczyk typu industrial ( długa sztanga przechodząca przez ucho, zaczynająca się w chrząstce u góry, kończąca mniej więcej na środku ucha ), w prawym sutku, no i może "tam" ( nad tym trzeba się dobrze zastanowić )...
Kolczyki są o tyle dobre, że gdy tylko znudzi się kolczyk można go wyciągnąć i pozwolić, by dziurka się zrosła. One były, są i będą modne i lubiane przez ludzi. Oczywiście są i przeciwnicy tego typu ozdabiania ciała. Większość osób starszych - za ich czasów nie robiło się kolczyków w tylu miejscach na ciele...
No cóż, zdania nikomu nie można narzucać a w razie krytyki nie należy się gniewać.
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:43, czw, 22.maja 2008

z kolczykami to jest różnie.
Ja ogólnie sobie sama dziurki kolczykami robiłam. Ale meczyłam tylko jedno ucho. w chrzastce już przebić nie bardzo umialm i poszłam do gabinetu. Nie dość ze mnie bolało jak cholera to jeszcze mi sie jakies zakażenie wdalo. Nie moglam nosić. Teraz chyba juz jesem za stara na takie głópotki.
Zresztą jak do brylantowych kolczyków zakładać listek marisi czy króliczka playboya :D Ale te dzurki co sobie sama zrobiłam jeszcze mam, jak mnie czasem nachodzi to sobie coś tam przyczepie :D

U facetów kolczyki to jakoś mnie nie kręcą. Ale kiedyś mi sie podobały. yle ze gusta mi sie ostatnio zmieniły :lol2:
Obrazek

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”