Tapety ;)

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 18:11, ndz, 25.sty 2009

Jupus5 pisze: Jak moja koleżanka zgodzi się dla mnie zrobić to spróbuje postnąć, chociaż z pewnością nawet gdyby była, nie dorównywałaby Twoim. :wink:

Dzięki. Miło, że tapetki się podobają. Musze jednak przyznać, że to nie jest moja robota... Po prostu znalazłem je w internecie i tutaj umieściłem... Czekam na Twoją tapetkę ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 10:54, ndz, 26.lip 2009

Radku, czy istnieje szansa, że tapety na rw.pl będą w większej rozdzielczości?
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:56, ndz, 15.lis 2009

Ostatni najlepszy, już na moim pulpicie. :D
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 12:41, pn, 28.cze 2010

Obrazek

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”