Sny z Robbiem

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Postautor: kingus » 17:24, śr, 20.gru 2006

no nie zartuj :shock: właśnie w linkach zamieściłam Robba-kobietę, albo dokładniej Roba-Madonnę :hahahahaha:

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 17:56, śr, 20.gru 2006

kwiatuszek68 pisze: "tylko fizycznie jestem kobietką, ducha mam męskiego".

no jak ja się z tego uśmiałam :hahahahaha: Ciekawe co jeszcze ma meskiego :lol: po za duchem oczywiście :wink:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 16:22, czw, 21.gru 2006

a mi się śniła jakaś Roba piosenka której nie znam :lol: tytuł był bodajże "Out Of Love" albo coś takiego. może znów mam prorocze sny :hahahahaha:

kingus

Postautor: kingus » 12:31, czw, 15.lut 2007

śnił mi się dziś w nocy Rob. byłam z całą rodzinką na koncercie, troche mi to przypominalo RW Show :lol: Rob wyszedł w czarnej koszuli a na szyi miał 2 łańcuchy :shock: : jeden srebrny, drugi złoty :shock: mówię do mamy, że zaraz będzie Sin Sin Sin spiewał i faktyczine :D świetnie było :D a potem jakoś niepamietam dlaczego musiałam wyjść na chwilę z sali i jak wracałam to spotkałam Roba i uśmiechał sie do mnie a potem pocałował :twisted: mmm :wink: ale jak otworzyłam oczy to zobaczyłam 2 Roby :shock: i to w blond włosach :shock: jeden pobiegł z mikrofonem na scene a drugi jakos tak posmutnial odwrocil sie i poszedl w drugą stronę :(

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 20:02, śr, 21.mar 2007

Fajny sen miałaś kingus :lol2:
Ja niestety na razie nie miałam żadnych snów z Robbiem :(
mam nadzieję że kiedyś Robuś mi się przyśni :wink:

Awatar użytkownika
:::Vanessa:::
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: :::Vanessa::: » 14:37, śr, 25.kwie 2007

Mi sie wczoraj taki dziwny sen snil(pewnie dlatego,ze dzien wczesniej ogladlam Harry'ego Pottera z moja 10 letnia siostra). Bylo lato,i Rob pojechal z rodzina na wies :shock: i tam bylo jakos dziwnie:wszyscy byli czarodziejami i mieli rozdzki,Robbie tez :shock: .I potem to chyba byla jakas kolacja,ale nie pamietam dokladnie i Rob gdzies wyszedl.Byl w jakims "dziwnym" pomieszczeniu.gdzie byly kwiaty,ale przypominaly ludzkie postacie :? .Nagle zaczelo cos szelescic posrod lisci i Robbie wyciagnal rozdzke i jakis stwor na niego skoczyl, ale Rob "rzcuil" jakies zaklecie i "to cos" gdzies zniknelo.Po chwili Rob przyszedl do mojego domu :shock: .Jakos tak zle wygladal i byl bardzo zmeczony.Spytalam sie co mu sie stalo,a on zemdlal i powiedzial ze mnie bardzo przeprasza(ale ja nie wiem za co :shock: )Kiedy sie obudzilam to pierwsze co to przyzeklam sobie ze juz nigdy nie ogladne Harry'ego Pottera.

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 16:06, śr, 25.kwie 2007

Nawet ja miałem ostatnio sen z Robem.
Poszedłem do jednego pokoju ( w moim domu ), patrzę, a na fotelu siedzi sobie Robbie i rozmawia z kimś z mojej rodzinki :shock: Ja powiedziałem do Niego " Dobra, możemy już iść?" Poszliśmy do mojego pokoju i dawałem Mu wszystkie gadżety związane z Nim, żeby się na nich podpisywał. :lol2:~koniec snu~ Nie wiem, co to miało oznaczać...

Awatar użytkownika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: :::Vanessa::: » 16:19, śr, 25.kwie 2007

Niezly sen Zeniu... :D :D :D :D TEZ TAKI CHCE!!!!!!!!!!!! :x :x :x

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 18:51, śr, 25.kwie 2007

floorball pisze:Dzis przyśnił mi się niesamowity sen a mianowicie

W spodku miał się odbyć koncert, a ja na niego nie moglam iść bo rodzice nie mięli kasy. Chodziłam pod Spodkiem i szukałam ludzi którzy łaskawiby byli i ofiarowaliby mi plakacik z Robbiem. Nagle zrobiło mi się okropnie niedobrze ( już nie pamietam co zobaczyłam ) i pobiegłam za Spodek żeby nikt mnie nie zobaczył. Już miałam się ******* <no sami wiecie> . . . . . . Byłam tak zakochana że aż sie popłakałam .Po koncercie poszliśmy do restauracji. było pieknie świece, zaciemnienie. Robbie mnie pocałował, powiedział kocham Cię i...wtedy się obudziłam

O ludzie ... co za sen ... :dance: I jaki fajny ... żeby tak Rob mi powiedział w śnie że mnie kocha :( Yyyy!! Ale byłoby super ...
No co, pomarzyć nie można? :P
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 19:36, śr, 25.kwie 2007

:::Vanessa::: pisze:Nagle zaczelo cos szelescic posrod lisci i Robbie wyciagnal rozdzke i jakis stwor na niego skoczyl, ale Rob "rzcuil" jakies zaklecie i "to cos" gdzies zniknelo.

Pieknie to jak nic chodzio o padalce...A sio ze stwory zeby sie tak rzucac na Roba...nawet w cudzych snach... wstydu nie macie :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 21:41, śr, 25.kwie 2007

:::Vanessa::: dzięki ~> Twój i tak przebija wszystko :wink: Czarodziejskie różdżki i te sprawy :wink:

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 10:14, czw, 26.kwie 2007

Matko jaki to wstyd jak się facetowi śni Rob.
W każdym bądź razie chciałem oświadczyć, że to nie jest tak jak myślisz!

Zresztą śniło mi się tylko, że z nim po prostu rozmawiałem, kolejnego dnia miał mieć koncert i chciałem z nim też się spotkać przed koncertem i dać mu prezent. Bo miał jakieś za duże skarpetki i buty i miałem mu dać w prezencie :) lol
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 10:32, czw, 26.kwie 2007

Radek83 pisze:Matko jaki to wstyd jak się facetowi śni Rob.

a jesli mi sie śniła Angelina Jolie to co ja mam powiedzieć :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 12:21, czw, 26.kwie 2007

To, że jestem facetem i śnił mi się mój idol, to znaczy, że to jakiś wstyd, czy coś w tym rodzaju? Śmieszne... Nawet jeśli mój sen byłby jakiś erotyczny z facetem w roli głównej, to bym się tego nie wstydził, bo nie ode mnie zależy, co pokazywać będą moje sny. Mój sen był całkiem normalny ->Rob składał swoje autografy na każdej rzeczy z Nim związanej, więc nie rozumiem jednego komentarza w tym temacie ( przypuszczam, że skierowanego właśnie do mnie ) ~> No co, wyrażam swoje zdanie...

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 12:31, czw, 26.kwie 2007

Radek83 my nic nie myślimy, nie podejrzewamy, i uważamy całą zaistniałą sytuację za zgodną z prawami człowieka i obywatela ;)

ale fakt, wstyd :lol:
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: :::Vanessa::: » 12:54, czw, 26.kwie 2007

zeniu007 pisze:Twój i tak przebija wszystko Czarodziejskie różdżki i te sprawy

Nie byłabym tego taka pewna :D

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 13:10, czw, 26.kwie 2007

:::Vanessa::: pisze:Nie byłabym tego taka pewna Very Happy

Mi się fajnie czytało Twój sen z Robem, nie wiem, jak wyglądało to we śnie. Może to było coś a'la horror. Ja tam lubię koszmary, więc i tak mi się podobało... :twisted:

Awatar użytkownika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: :::Vanessa::: » 14:31, czw, 26.kwie 2007

zeniu007 pisze:Ja tam lubię koszmary, więc i tak mi się podobało...

Jak chcesz to sie możemy zamienić :lol2: (nie wiem jak to zrobić ale ok :P ), bo ja tam nie lubie koszmarów... :x :x :x

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:43, sob, 28.kwie 2007

:jupi: Jaki fajny sen miałam z Robkiem! Troszeczkę krótki ale co tam,ważne że był :P .Otóż :

Śniło mi się,że czekałam na lotnisku na samolot,którym miałam polecieć w góry na wakacje.Tak czekałam i czekałam,i sobie pomyślałam jak spędzę tegoroczne wakacje.Zaczęłam się rozglądać i tuż obok siedział za mną jakiś facet.Nie miałam odziwo zagarka i spytałam się tego pana która jest godzina.Odwrócił się a ja nie mogłam uwierzyć własnym oczom! To był Rob! :galy: Po krótkim czasie wpatrywania się w jego piękne zielone oczy :lol: odwróciłam się i zaczełam coś robić nieświadomie.Zupełnie straciłam kontrolę nad sobą.Robbie podszedł do mnie i powiedział : "Czy pani się nic nie stało?".Po krótkim namyśle odpowiedziałam : "Nie,dziękuję." Nie ukrywając że byłam w lekkim szoku.Kilka minut po mojej odpowiedzi Rob zapytał :"Czy może czeka pani na samolot? Bo ja tak" Byłam zdenerwowana tą cała sytuacją,i na te pytanie nic nie odpowiedziałam.Rob zaczął coś pisać na kartce i zostawił ją na ławce na której oboje siedzieliśmy.Po chwili odszedł.Zajrzałam co jest na tej kartce.Patrze ... a tu jego własnoręczny autograf! W tym momencie poczułam się niezwykle szczęsliwa! Chwilę po tym przyleciał samolot i poleciałam w góry.I wtedy się obudziłam 8)

Trochę dziwny sen,chociaż ten mógłby być proroczy :lol2:
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: :::Vanessa::: » 13:15, pn, 30.kwie 2007

Agusia pisze:Byłam zdenerwowana tą cała sytuacją,i na te pytanie nic nie odpowiedziałam

No nie dziwie się... też bym się nie odezwała z wrażenia :D :D

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”