Sny z Robbiem

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 19:51, pt, 27.paź 2006

Tak to na pewno będzie Good Doctor :wink: Alida prosimy o szczegóły :D pośmiejemy się wszyscy...no ale jak nie to nie :lol: :lol: A mi się kiedyś tam śniło, że byłam w Empiku, tym w centrum Warszawy i tam był Robbie :zakochany: śpiewał piosenki i udzielał wywiadów prasie, ale szczegółów i dalej tego co się działo też nie podam :lol2: powiem tylko tyle, że mam chyba też coś nie w pożąsiu....z głową :hahahahaha:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 21:54, pt, 27.paź 2006

hehe chyba faktycznie trzeba nam poszukac Good Doctor :wink: :lol:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 07:26, sob, 28.paź 2006

RoooB mi sie śnił (nareszcie)
wiec zaczeło sie od tego, ze poszłam sobie do szkoły i zaczeła sie lekcja (fizyka) na ktorą nic nie umiałam i pani B. (nie bede ujawniac nazwisk ;) ) nagle mowi, ze mnie do odpowiedzi bierze, ja sie zaczełam z nia kłocic i takie tam i nagle ktoś puka do drzwi :P Drzwi sie otwieraja i wchodzi ROB (:D:D ) i mowi, ze mnie zabiera stad, bo tu sie dzieją złe rzeczy!!! ale fizyca mnie nie chciała poscic. wiec Rob powiedział, ze ten kto wygra to mnie bedzie miał :P I zaczeli sie bic na srodku sali (tak dziwnie sie bili, jak to w snach czasem bywa) no i poźniej Rob ja przez okno wyrzucił ( :D:D:D ) i mnie zabrał, wybieglismy ze szkoły, a na szkolnym boisku znajdowało sie cos w stylu wrot do inego wymiaru (wiecie taki obłoczek) i Rob mowi,zebysmy tam skoczyli, ale ja sie bałam a poźniej zobaczyłam zie idzie fizyca, i coś krzyczy no i musiałam wskoczyłam i.........znalazłam sie na jakimś koncercie Roba, ktory akurat śpiewał : "we're not ghosts....." i pościł do mnie oczko i sie obudziałam :evil:

Dziwny sen...no ale marzenia sie tylko we snach spełniają..niestety :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 11:30, sob, 28.paź 2006

Ale Ty masz sny :D najlepszy moment to ten z tą i bitwą i jej finał :hahahahaha: Ale Geffarda ciesz się, bo Tobie nie trzeba Good Doctor - ka w przeciwieństwie do innych :lol:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 11:41, sob, 28.paź 2006

no i poźniej Rob ja przez okno wyrzucił

brutalność w stosunku do wszelkich fizyc usprawiedliwiona :!: :lol:

Rob my hero 8)

Awatar użytkownika
Martyna
Fan
Fan

Postautor: Martyna » 15:24, ndz, 29.paź 2006

Zwyłam, Geffarda zwyłam:D Jak ja chętnie pare osób wyrzuciłabym przez okno!! ---> Ty juz wiesz kogo:P
Obrazek
'I'm just a musical prostitute my dear"... - Freddie Mercury

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 15:31, ndz, 29.paź 2006

Jak ja chętnie pare osób wyrzuciłabym przez okno!! ---> Ty juz wiesz kogo:P

Jak ja sie cieszę że nie mam z Tobą kontaktu uczeń - nauczyliel tylko uczen - uczen :lol2: bo bym sie zaczęła bać ]:->
Obrazek

Awatar użytkownika
Glizda
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Lokalizacja: Zadupie gdzieś na SW najgorszego 'kraju'(?) na świecie >.<
Kontaktowanie:

Postautor: Glizda » 22:45, ndz, 05.lis 2006

Ja miałam kiedyś taki orkopny sen po tym jak oglądałam 'piłe'..to wiec tak snilo mi sie tak jak w filmie ze sie obudzilam z taka maszynka na glowie( ta taka odwortna pulapka na niedziiwedzia) i ze tak jak tamta dziewczyna po wlaczeniu zegara mialam kilka minut zeby wydobyc kluczyk od tego cacka... a kluczyk byl w lezacym obok Robbiem!!! A ja tam siedizlam i tylko plakalam bo nic inengo nie moglam zrobic on sie wogle nie ruszal mial ten taki paraliz wszczepiony i jak mi sie jush czas konczyl to NA SZCZESCIE sie obudzilam...nikomu takeigo snu nie zycze... :? tylko sie zestresowalam jush nie poszlam spac. ;/

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 23:01, ndz, 05.lis 2006

Ojeju to koszmar, a nie sen :roll: Nie dziwie Ci się, że nie mogłaś potem zasnąć...Dlatego ja nie oglądam takich filmów :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 18:33, sob, 11.lis 2006

A mi się minionej nocy śniło, że chwaliłam się koleżance, że Rob w przyszłym roku 16. czerwca da koncert we Wrocławiu...żeby się sprawdziło, proszę :lol:
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 07:25, ndz, 12.lis 2006

Musi sie sprawdzić :D:D:D!!!!!!!!
Tourne po Polsce :zakochana: ooo jeeeeeejq :P
Obrazek

Awatar użytkownika
baxterek16
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: baxterek16 » 12:16, ndz, 12.lis 2006

A mnie ostatnio w ogóle nie śni się Robbie. Chyba 2 miesiące temu miałam z nim sen, ale o zym był, to nie pamiętam :(
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 21:58, wt, 21.lis 2006

Miałam Wam juz pisać wcześniej, ale się wsytdziłam :oops: Rob mi sie jakos tak w zeszłym tygodniu przysnił. To był sen w stylu gorących więc sie powstrzymam od dokładniego opisu, chociaż wiem ze większość właśnie na to czeka. W każdym bądź razie do niczego nie doszło bo mi Rob fajkami capił. Powiedzałm mu to a on jeszcze beszczelnie ze przecież pomarańczy nie pali tylko fajki to czym ma pachnieć. :roll: No w każdym bądź razie po przełożeniu mojego snu na rzeczywistość stwierdzam ze mi potrzeba psychoanalizy Frouda :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 22:20, wt, 21.lis 2006

:D :lol: :lol: :lol: no to sen całkiem całkiem Aguska :wink:
Obrazek

''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:31, wt, 21.lis 2006

Oj Aguśka bardzo ciekawy sen :lol: sprawdze go w moim magicznym senniku i dam Ci znać :wink: kurcze na pewno czuć od Niego te wszystkie fajki, a może aromatyczną, poranną kawe czuć hihihi :lol: A jak się te dwa zapachy zmieszają :hahahahaha:
Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 23:12, wt, 21.lis 2006

kawa i papierosy, mm :)

kingus

Postautor: kingus » 09:23, śr, 22.lis 2006

j aparę dni temu też miałam sen. Rob był w nim jakiś dziwny, taki nieswój.. Chciałam się do niego przytulić, a on jakoś nie chciał :cry: :shock: i wtedy powiedziałam do niego: "Rob, kocham Cię." I on zrobił na mnie takie wielkie oczy, jakby nie mógł uwierzyć, że ja to tak serio mówię i tak się wpatrywał chwilę i..... przytulił mnie :lol: :lol: i się obudziłam :cry: :D :D

Beti_h

Postautor: Beti_h » 20:12, śr, 22.lis 2006

A mi wlasnie dzis sie snił Robert.......
Byłam na jakims koncercie ...... Roberta oczywiscie ale on sie tam nie pojawił wiec wyszłam zapalic na jakis korytarz a on tam grał w jakas gre planszową ale ta gra była taka duza ze pionki przesuwał nogami a sam skakał po polach ;)
Jak mnie zauważył to podszedł i zapytał sie czy mam dzieci jak mu powiedzialam ze tak, podarował mi dla nich dwa pamietniki z wpisami dla moich dzieciaków :lol:
A później przytulił mnie...........ale co to było za przytulenie .........( bez podtekstu sex... oczywiście ;) ) Przytulił mnie tak ciepło, że jak sie obudziłam w tym momencie to jeszcze to czułam .......ach te sny.....;););)
Te przytulenie było tak bardzo realistyczne (jak jego wzrok na moich oczach w Buda ;) ) tez je zapamietam do konca zycia, mimo iz był to tylko sen ...;)

kingus

Postautor: kingus » 10:38, śr, 20.gru 2006

ale ja dziś miałam sen :hahahahaha: śniło mi się, że oglądałam teleexpress i tam pokazywali jak urywki koncertów Roba z Autralii i powiedzieli, że ktoś tam od nich pojechał do Australii zaprosić Roba na koncert w Polsce :D i że Rob przyjechałby pod warunkiem, że dostał by jakiś super hotel, który spełniał by jego wymagania :shock: :shock: (to na pewno przez tego kota :he: :lol: ) i że jest to bardzo prawdopodobne, że przyjedzie i na jakimś stadionie da koncert :lol2:

kwiatuszek68
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: kwiatuszek68 » 11:39, śr, 20.gru 2006

3 dni temu śnił mi się Robbie (także nawet ucieszyłam się, gdy zobaczyłam dziś, że jest taki temat na forum). Śniło mi się, że zaprosił mnie do siebie na konzi na scenę, a jak tam weszłam, to okazało się, że...jest kobitką. Ale powiedział mi w tym śnie:"Nie martw się, ja tylko fizycznie jestem kobietką, ducha mam męskiego". Dziwny ten sen, skąd takie coś...Choć nie był to jakiś straszny sen, to ucieszyłam się rano, że to nieprawda :D
ObrazekObrazek

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”